" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.207.152.62
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 966
Dün Toplam: 5054
Genel Toplam: 15610945
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İLK İFTAR HABERİ ADANA'DAN

Tarih:

20 Mayıs 2018 Pazar 19:04

Okunma:

1551

Yorum:

0     Yorum Yaz

İLK İFTAR HABERİ ADANA'DAN

İLK İFTAR HABERİ ADANA'DAN
TFFHGD Adana şubesi Birlik ve Beraberlik adı altında geleneksel İftar yemeği düzenledi.
Hake Kardeşler Tesislerinde düzenlenen yemeğe hakem ve Gözlemcilerin ciddi katılımı ile Adana Hakemliği olarak kenetlendiklerini gösterdiler.
Tasavvuf musikisi eşliğinde yapılan iftar yemeğinin özel konuğu olan Duayen İlyas AYAN’a Hakem ve Gözlemcilerin aşırı ilgi alakası gözlerden kaçmadı. İftar yemeğine TFFHGD Genel Merkez 7. Bölge Sorumlusu Hüdaverdi SAVCI, İHK Başkanı T. Şafak URSAVAŞ Ve Yönetim Kurulu, Mersin Şube Başkanı Alkan ALTAN, Eski FİFA Hakemi Ayhan YÜCEBİLGİÇ, Eski Hakemlerden Kazım TEKİN, Cahit KUM, B.Cem TAHİROĞLU Hakem ve Gözlemciler yoğun bir katılım gösterdiler.
 
Adana Şube Başkanı Tülay TAPCI yaptığı konuşma ile camia’ya “BİRLİK ve BERABERLİK” mesajları verdi. “Ramazan ayımız mübarek olsun. Geldiğimiz ilk günlerde sizlere verdiğimiz en önemli mesaj bu sergilediğiniz Birlik ve Beraberlik görüntüsünü sağlamanız olmuştur. Sizlere ayrı ayrı Yönetimim adına Teşekkür ediyorum. Adana Hakemliğinin bu görüntüye çok ihtiyacı var. Herkes elini taşın altına koyması gerekiyor. Bu birlikteliğimize destek veren Genel Başkanımızın Sn. Abdurrahman ARICI hocamıza, MHK ve İHK çok Teşekkür ediyorum. Bu birliktelik bugün Zorbay KÜÇÜK gibi çok hakemin gelişmesine sebep olmaktadır. İlyas hocamıza çok Teşekkür ediyorum. Başımızdan eksik olmasın ondan öğreneceğimiz daha çok şeyler olduğunu düşünüyorum” dedi.
İHK Başkanı T. Şafak URSAVAŞ yaptığı konuşmada  “Hayırlı Ramazanlar; Başta böyle Birlik ve Beraberliği sergileyen ve düzenleyen Dernek şube BaşkanıTülay TAPCI ve yönetimine Teşekkür ediyorum. MHK Bölge sorumlumuz Sn. Bedri DÖLKELEŞ hocamızın sizlere ayrı ayrı Selamlarını iletiyorum. Bu akşam iki ayrı heyecan yaşıyorum. Birisi buraya geldiğimde öğrendiğim İlyas hocamızın yanımızda olması beni heyecanlandırdı diğeri ise Zorbay KÜÇÜK kardeşimizin şu an Süper Ligde ter dökmesi hem Adana hakemliğinde ve Türk hakemliğinde bizim açımızdan ciddi bir Onur ve gururdur. İnşallah Adana’dan Cüneyt ÇAKIR’lar, Zorbay KÜÇÜK’ler çıkacaktır. Aramızda bulunan eski Süper Lig hakemlerinden Ayhan YÜCEBİLĞİÇ hocamı da saygı ile selamlıyorum, Nice Ayhan YÜCEBİLGİÇ’ler aramızdan çıkacağına tüm kalbimle inanarak sizleri saygı ile selamlıyorum” dedi.
TFFHGD Genel Merkez 7. Bölge sorumlusu Hüdaverdi SAVCI “Değerli büyüğüm, duayenimiz İlyas hocam, büyüklerim, hakem kardeşlerim öncelikle Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman ARICI’nın herkese selamlarını iletiyorum. Böyle güzel bir gece tertipleyen, organize eden dernek başkanımıza ve yönetimini şahsım adına Teşekkür ediyorum. Yıllardır birlikte maça gittiğim arkadaşlarım beraber olmaktan dolayı keyif ve mutluluk yaşıyorum. Allah bu birlik ve beraberliğinizi bozmasın, Bölge hakemliğinin gurur kanağı olan Zorbay KÜÇÜK kardeşimi de kutluyorum” dedi.    

Gecenin sürpriz konuğu Duayen İlyas AYAN ise “Merhaba gençler, Ben konuşma yeteneğimi birazcık yitirdim, bu nedenle kısa konuşacağım. Birlik ve Beraberlik içinde olmanız beni de mutlu etti. Yıllardır bunun için uğraştım. Birlik ve Beraberlik içerisinde olursanız Zorbay’lar çıkacaktır, elbette Ayhan YÜCEBİLĞİÇ gibi Duayenlerde gelecektir. Hepinize Afiyet olsun” dedi. İlyas AYAN’ın bu konuşması Hakem ve Gözlemcilerde sevinç ile karşılanıp ayakta alkışlamaları ile son buldu.
 
 
 
VİDEO:2 https://www.facebook.com/sehmus.baysal.12/videos/10156189899133503/

 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ