" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 18
Bugün Toplam: 4594
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414479
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İSTANBUL'DA İLHAN ERDEM ADAY

Tarih:

21 Aralık 2017 Perşembe 23:40

Okunma:

2614

Yorum:

0     Yorum Yaz

İSTANBUL'DA İLHAN ERDEM ADAY

İSTANBUL'DA İLHAN ERDEM ADAY
Seçimler yaklaştıkça adaylar birer birer ortaya çıkmaya başladı. Ankara- İzmir’in adayları belli olmuştu. İstanbul ise merakla bekleniyordu. Mevcut yönetim devam edecek mi yoksa bir başkası mı olacak? Bu seçimden birkaç gün önce belli olur. Adayı ise camianın bazı önde gelenleri belirler. Eski Genel başkan Yusuf Namoğlu ve eski dernekçi Ahmet Erdoğan müdahil olmaz ancak onların dudaklarından çıkan her söze bakılır. Dudaklar kıpırdar mı dersiniz? Herneyse onu zaman gösterecek. İnanın her daldan uçan yaprağı görürüz.

İLHAN ERDEM ADAY OLDU

Bu arada ilk aday belli oldu. Daha önce İstanbul ‘da başkanlık yapan İlhan erdem başkanlığa aday olduğunu Hakemin Sesi aracılığı ile duyurmamı istedi. Biz haberi kaçırır mıyız? Seve seve yaparız.

İlhan Erdem Kimdir?

1960 İstanbul’da doğdu. Uzun yıllar(10 yıl) bunun 4 senesi süper lig. Ticaretle uğraşıyor. 9 sene sene hakemlik yaptı. Şuan bölgesel gözlemci.

İşte demokrasinin güzelliği burada . Seçme ve seçilme hakkı olan, kendine güvenen ve esas amacı hakemliğe hizmet etmek olan insanlar çıksınlar medeni cesareti gösterip aday olsunlar. Mutlaka karşısına aday da çıkacak. Kazanan İstanbul kazanan hakemlik olsun..  

Etiketler:

YORUMLAR

RIFAT TAŞGIN
Eğer bu yılda genel merkez için İstanbul\'dan aday çıkmayacaksa kimse adaylığını açıklamasın. Benim oy için en büyük kriterim genel merkez başkanlığına aday olacak bir İstanbul başkanı. Konuşmasında genel merkez başkanlığına aday olacağım sözünü duymazsam herhangi bir adaydan bu üzerimde çok büyük hakkı olan insanlar da olsa o salondan oy kullanmadan çıkar giderim.
31 Aralık 2017 Pazar 00:26

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ