" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.82.99.169
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 1892
Dün Toplam: 5821
Genel Toplam: 15824903
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İSTANBUL'UN HEDEFİ BELLİ OLDU: ZİRVE

Tarih:

21 Haziran 2018 Perşembe 20:19

Okunma:

2312

Yorum:

0     Yorum Yaz

İSTANBUL'UN HEDEFİ BELLİ OLDU: ZİRVE

İSTANBUL'UN HEDEFİ BELLİ OLDU: ZİRVE
TFFHGD İstanbul Şubesi Bölgesel Klasmana Aday Hakem Ve Gözlemciler İçin Kamp Düzenledi. Öyle bir kamp oldu ki sadece İstanbul değil 1. Bölge illeri olan  Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’dan da hakemler unutulmadı.
 
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği İstanbul Şubesi, yükselme sınavları öncesi bölgesel klasmana aday olan il hakemleri için 18-20 Haziran 2018 tarihleri arasında İBB Marmaracık Gençlik Kampı’nda moral ve eğitim kampı düzenledi. Kampa İstanbul hakemlerinin yanı sıra MHK 1. Bölge’de yer alan Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ’dan da hakemler davet edildi.

TFFHGD İstanbul Şubesi’nin öncülüğünde düzenlenen kamp için hakemler, İl Hakem Kurulu ve dernek yönetim kurulu üyeleri, 18 Haziran Pazartesi günü Kilyos’taki İBB Marmaracık Gençlik Kampı’nda toplandı. Sabah saatlerinde kamp merkezine ulaşan hakemler, kendileri için tahsis edilen odalara yerleştikten sonra öğle yemeğinde bir araya geldi. Yemeğin ardından bir konuşma yapan TFFHGD İstanbul Şube Başkanı Süleyman ABAY, kampı düzenleme amaçlarının yükselme sınavları ve mülakatlar öncesi hakemlere hem moral vermek hem de bilgilerini tazelemek olduğunu ifade etti. ABAY, İstanbul’un dışında 1. Bölge’de yer alan diğer illerin hakemlerini de aralarında görmekten mutluluk duyduklarını belirtti ve tüm adaylara başarılar diledi.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından başlayan kampın ilk eğitimini İstanbul İl Hakem Kurulu Üyesi ve Klasman Gözlemcisi Murat ŞAHİN tarafından iki bölüm halinde verildi. Eğitim çalışmalarının ardından dernek ve İl Hakem Kurulu üyeleri ile hakemler, eğitmenler eşliğinde ok atışı yaptı. Ayrıca kumsalda futbol ve voleybol oynayan hakemler, denize girerek stres de attı. Bu aktivitelerle stres atan hakemler, akşam saatlerinde ise yaktıkları kamp ateşinin etrafında sohbet etti.

Kampın ikinci günü ise erken saatlerde yapılan doğa yürüyüşüyle başladı. Sabah sporunun ardından kahvaltıya geçen hakemler, daha sonra yeniden eğitime tabi tutuldu. Merkez Hakem Kurulu tarafından gerçekleştirilecek kural sınavları öncesi hazırlık niteliği taşıyan kampta hakemlere video testler de uygulandı. Kampın ikinci günü ise İBB eğitmenleri eşliğinde toplu halde oynanan ekip oyunları ile sona erdi.
 
Sınav sabahı kampa katılan tüm hakem ve gözlemciler toplu halde otobüslerle TFFHGD İstanbul Şubesi’ne getirildi ve sınava girdiler.
Hakemlere sürekli destek veren İstanbul B. Şehir Belediyesi yardımlarına kamp hizmetlerini de ekledi. 2 gece 100'e yakın hakem yemek yedi ve konakladı. Bunun için tek kuruş ödenmedi. Tamamen sıcak ilişkiler ile hizmet alındı.  Bu destekler için Destek hizmetleri Daire Başkanı Osman Savaş ve Eski MHK
 üyesi ve Eski Dernek yöneticisi Futbol Hakemi Osman Avcı ve bu işlerle koordinasyonu sağlayan Kürşat Filiz'in katkıları büyük olduğu belirtiliyor ve camia desteklerinden dolayı teşekkür ediyor.  
 
FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

ahmet güleç
SAYIN HOCAM HABERLERİNİZİ HER ZAMAN TAKİP EDİYORUZ İSTANBULU TEBRİK EDİYORUZ HERHALDE ANKARALI HAKEM VE GÖZLEMCİLER İÇLERİNDEN BİZİMDE BÖYLE BİR DERNEĞİMİZ OLSA DEMİŞTİR BEN DEDİM BİZDEN PARA ALARAK İFTAR YEMEĞİ YAPANLAR BU HABERİ OKUMALARINI TAVSİYE EDİYORUM SEÇİM GÜNÜ VAETLERİNİZİ LÜTFEN YERİNE GETİRİNİZ SAYGI SEVGİLER.
22 Haziran 2018 Cuma 13:37

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ