" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.94.202.88
Online Ziyaretçi: 5
Bugün Toplam: 1123
Dün Toplam: 7547
Genel Toplam: 16877353
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İZMİR'DEN BASIN AÇIKLAMASI GELDİ!

Tarih:

03 Temmuz 2019 Çarşamba 19:34

Okunma:

2225

Yorum:

0     Yorum Yaz

İZMİR'DEN BASIN AÇIKLAMASI GELDİ!

İZMİR'DEN BASIN AÇIKLAMASI GELDİ!
İzmir’de oynanan futbol turnuvası ile ilgili bir haber yapmıştık. Bunun ile ilgili bir basın açıklaması geldi. Bir harfine bile dokunmadan aynen yayımlıyoruz. Takdiri ve yorumu kamuoyuna bırakıyoruz.
TFFHGD İzmir Şube Başkanlığı tarafından düzenlenen Özge KANBAY Müşfik TALAZ Futbol Turnuvası İzmir’in yanı sıra Manisa başta olmak üzere 4. Bölgedeki diğer illerin de katılımı ile devam etmektedir. Bu turnuvada faal olan, olmayan hakem ve gözlemcilerin kurduğu takımlar yakın zamanda kaybettiğimiz kardeşimizin hatırasına ve yaşayan duayen hocamız adına dostluk ve kardeşlik içinde müsabakalar yapmaktadır. Turnuvaya katılan takımların bazılarında İl Hakem Kurulu Başkanı Mustafa ASLAN ile il hakem kurulu üyeleri oynamakta bazı takımlarda da TFFHGD İzmir Şubesi Yönetim kurulu üyeleri de oynamaktadır.  Bunun yanında FIFA hakemlerimiz de turnuvaya katılım sağlamaktadır. 
Turnuvada görev alan hakemler bayan hakemlerimiz arasından seçilmiş ve grup son maçlarına kadar müsabakaları bayan hakemlerimiz yönetmiştir. Hakemlerin ataması İl Hakem Kurulumuzun bilgisi dahilinde Dernek Yönetim Kurulu üyemiz Melis Özçiğdem tarafından yapılmıştır. 
Müsabakaların grup son maçlarına gelmesi ve takımlar arası dostluğun yanında rekabetin de olması nedeni ile futbol oyun kuralları dahilinde yaşanan ufak sertliklerden kaynaklanan zorlaşmalar nedeni ile son maçları erkek hakemler yönetmeye başlamıştır. Bunun nedenleri arasında maçların tatil dönemine denk gelmesi de yer almaktadır. 
Özge KANBAY Müşfik TALAZ futbol Turnuvası İzmir’in bir değeridir ve İzmir İl hakem Kurulu, TFFHGD İzmir Şube Başkanlığının uyumlu çalışması ile sorunsuz devam eden bir turnuvadır. Yapılış amacı itibari ile de tüm 4. Bölge hakem ve gözlemcilerinin takdirini kazanmıştır. Bundan sonra da turnuva yapılış amacına uygun olarak birlik beraberlik içinde şölen havasında devam edecektir. Tüm kamuoyuna saygılarımızla bildiririz.

TFFHGD İzmir Şube Yönetimi   -   İzmir İl Hakem Kurulu Başkanlığı 

Etiketler:

YORUMLAR

İZMİRLİ
Ercan hocam şu pis kokuların üstüne bir gidermisiniz..
03 Temmuz 2019 Çarşamba 19:36

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ