" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 9248
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326695
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

İZMİRLİ HAKEMLERDEN DOĞU İLLERİNE YARDIM!

Tarih:

24 Ocak 2019 Perşembe 23:48

Okunma:

836

Yorum:

0     Yorum Yaz

İZMİRLİ HAKEMLERDEN DOĞU İLLERİNE YARDIM!

İZMİRLİ HAKEMLERDEN DOĞU İLLERİNE YARDIM!
İzmir’den doğu illerine malzeme yardımı..
Anadolu’nun bazı illerinde hakemler malzeme sıkıntısı çekmektedir. Takım sayısı ve dolaysıyla maç sayısının da az olmasından doğan nedenlerden dolayı hakemler para kazanamıyor.

İstanbul’daki bir il hakemi neredeyse B klasmanı bir hakemin aldığı yıllık ücret kadar para kazanırken Iğdır’da, Bingöl’de Tunceli’de Ardahan’da Siirt’te hakemler çok az ücret almaktadır. TFF bu sene hakem ücretlerine yüzde 10  zam yapacağız dediler hala bu zamdan bir haber yok.

Iğdır, Ardahan ve Muş illerinin yöneticileri bazı büyük illerden hakem kıyafetleri konusunda yardım talebinde bulunmuşlar.

Bu konuda TFFHGD Genel Sekreteri Kenan Yarar konuyu İzmir hakem derneğine iletiyor. Onlarda hakemlere bir çağrı yapıyorlar ve diyorlar ki; Elinizde bulunan fazla hakem kıyafetlerini bize getirin Anadolu’ya göndereceğiz. Hakemlerin getirdikleri malzemeler paketlenerek Iğdır, Ardahan ve Muş illerine gönderiliyor.

Iğdır’a ulaşan hakem kıyafetleri Dernek Başkanı Hüseyin  Kaplan ve İl Hakem Kurulu Başkan Vekili Metin Saftan tarafından aday hakemlere dağıtıldı.
 
TFFHGD Iğdır şube yönetimi TFFHGD bölge sorumlusu Taner Coşkun’a, TFFHGD Genel Sekreteri Kenan Yarar’a ve malzeme yardımı yapan İzmirli hakemlere teşekkür ettiler. 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ