" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.207.89
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 3922
Dün Toplam: 4050
Genel Toplam: 16189619
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

K. MARAŞ VİTES BÜYÜTTÜ!

Tarih:

24 Mart 2019 Pazar 23:40

Okunma:

1283

Yorum:

0     Yorum Yaz

K. MARAŞ VİTES BÜYÜTTÜ!

K. MARAŞ VİTES BÜYÜTTÜ!
Kahramanmaraş Futbol Hakemleri daha verimli futbol müsabakalarına hazırlanmaları için TFFGHD Şubesi hassasiyet ölçümü yapabilen cihazlar getirerek hakemleri atletik testten geçiriyor. 

TFFHGD Kahramanmaraş şube başkanı Ali Karadutlu ise Türkiye’de yine ilkleri gerçekleştirmenin gururunu yaşadıklarını belirterek, Türkiye de sadece 3 il de fotosele sahip dernek arasındayız. Hakemlerimizi elimizden geldiği kadar çağın spor standartlarına entegre etmek için çalıştıklarını belirterek Kahramanmaraş hakemliğini hak ettiği yere taşıyacaklarını belirtti.
Kahramanmaraş futbol hakemleri saniyenin 1000/inde 1 hassasiyetinde ölçüm yapabilen zaman saptama sistemi ile antrenmanlarını yapmaya başladılar. Bu yeni teknoloji sayesinde klasman tercihlerinde yapılan atletik testlere TFF’nin kullandığı sistemle aynı özelliklere sahip fotoselli kronometre ile hazırlanan aday il ve klasman hakemleri çağın dijital sistemlerine www.tffhgdkmaras.com kfys web sitesinin ardından fotoselli kronometreyi de ekleyerek kendini ulusal hakem sistemine entegre etti.  İl hakem kurulu başkanı Nusret Deniz hakemlerin artık antrenmanlarını uluslar arası spor standartlarına göre yaptıklarını belirterek bu sistem hakemliğe yeni başlayan aday ve hakemlerinde büyük heyecan yarattığını belirtti. 
Etiketler:

YORUMLAR

Karakayalı-sellerlaldı
Hocam haber güzel bir haber. Lakin haberin içeriğini size nasıl gönderirlerse öyle mi yazarsınız yoksa araştırıp mı yazarsınız? Sanki haberde dernek yönetimi kendi cebinden para ile almış yada bir sponsor bularak almış gibi algılanıyor.yanlışım varsa düzeltin. Bu sistem için gözlemcilerden dahi para alındığını biliyor musunuz?
26 Mart 2019 Salı 09:46

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ