" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 42
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633238
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KARAMAN 2019-2020 SEZONUNA MERHABA DEDİ

Tarih:

13 Eylül 2019 Cuma 12:17

Okunma:

624

Yorum:

0     Yorum Yaz

KARAMAN 2019-2020 SEZONUNA MERHABA DEDİ

KARAMAN 2019-2020 SEZONUNA MERHABA DEDİ
Karaman Hakemleri yeni sezona 12.03.2019 tarihinde merhaba dedi.
Türkiye’de ki iller arasında camiada kavga etmeyen, birlik ve beraberliği kendilerine ilke edinen Karaman yeni sezona güvenle girdi.
İHK –Dernek kenetlenmesinin etkin olduğu açılışa ASKF Başkanı Celal Özcan Karaman Tertip Komitesi Başkanı Ferhat Koç İl Eğitimcisi Ahmet Eşmekaya, hakemler ve gözlemciler katıldı.

İHK Başkanlığına yeni atanan Mehmet Ali Özoğul, şöyle konuştu; bizleri bu göreve getiren değerli insanlara teşekkür ediyorum. Bizler Karaman hakemliğini en üst seviyelere getirmek istiyoruz. Yapacağımız görevde herkese eşit seviyede olacağız. Klasmanlara yeni hakemler kazandırmak istiyoruz. Taban birlikleriyle ortak hareket edeceğiz. Futbol ailesi içerisinde hakemliğin her zaman ayrı bir yeri vardır. Adaletten hiç şaşmayacağız dedi.

Törende misafirlerden ASKF BAŞKANI Celal Özcan, Tertip Komitesi Başkanı Ferhat Koç Ve İl Eğitimcisi Ahmet Eşmekaya hakemlere başarı dileklerini ilettiler.

Daha Sonra Bölgesel Klasmana Yükselen Hakemlere Kokart Töreni Yapıldı   Bu Yıl Bayan Bölgesel Yardımcı Hakemliğe Terfi Eden Gizem Soydinç’e Kokartını İl Hakem Kurulu Üyesi Mehmet Demirel Taktı, Bölgesel Hakemliğe Terfi Eden Ali Emir Yolcu’nun Kokartını Kurul Üyesi Mustafa Dolaşık Takarken Bölgesel Yardımcı Hakemliğe Terfi Eden Mustafa Cem Yorguncu’ nun Kokartını İse Kurul Üyesi Adem Türkben taktı. 

TFFHGD Şube Başkanı Şuayip Çakır ise yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi; Türk hakemliği Avrupa’da adından fazlaca söz ettirmeye başladı. UEFA hakem konvansiyonu ile entegre olmuş vaziyetteyiz. FİFA hakemleri hangi eğitimi alıyorsa bizim hakemler de aynı eğitimi alıyor. Biz dernek olarak sürekli hakemlerimizin yanındayız. MHK-BHK-İHK dernek olarak uyum içerisindeyiz. Be sene klasmanlara daha fazla hakem çıkarılması için üzerimize düşen her şeyi yerine getireceğiz dedi.
  


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ