" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 2
Bugün Toplam: 12
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633208
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KIRKLARELİ DUAYENLERİ AĞIRLADI

Tarih:

22 Nisan 2019 Pazartesi 11:39

Okunma:

1324

Yorum:

0     Yorum Yaz

KIRKLARELİ DUAYENLERİ AĞIRLADI

KIRKLARELİ DUAYENLERİ AĞIRLADI
Kırklareli duayenleri ağırladı.     Ertuğrul DİLEK, Hilmi OK, Talat TOKAT 18 NİSAN 2019 Perşembe günü, KIRKLARELİ de Hakemliğin Geçmişi konulu panelimize katıldılar. Panelde duayenler tek tek söz alarak hatıralarını, hakem ve gözlemcilerimizle paylaşarak, soru cevaplarla genç hakemlerin merak ettiği konulara açıklık getirdiler. Oyun kuralları dışında hakemlerin maçlara hazırlıkları, maç esnasında uygulamaları, maç sonu neler yapması gereken konularda genel bilgiler verdiler. 90 dakika devam eden sıcak sohbet çok yararlı ve faydalı oldu. Katılımcılarında çok olması panele ayrı bir hava kazandırmıştır.
 MHK Bölge Sorumlusu Muhittin BOŞAT, programlarının yoğunluğu nedeni ile aramızda olamayacakları için üzgün olduklarını beyanla camiamıza selam ve sevgilerini ilettiler. Geçmiş dönemde MHK üyesi ve Bölge Sorulumuz olan H.Ahmet ERDOĞAN ve BHK temsilen Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi Bülent GÖKÇÜ de katılanlar arasındaydı.
Ayrıca; TÜRFAD Genel Sekreteri Hüsamettin ÇELİK,  Kırklareli ASKF Başkanı süper lig hakem ve Gözlemcisi olarak görev yapmış olan Hasan BAŞDEMİR, eski süper lig hakemi Ülkü TIRPANCI, önceki dönemlerde İl Hakem Kurulu Başkanlığı yapmış Sezai AKCAN, Necmi ALTINTAŞ, Milli hakemlerden Metin KARAKUŞ, İsmet ALIŞ, Hilmi GÜNTEKİN, TÜFAD Başkan yardımcısı Özay BALCI, TEKİRDAĞ, EDİRNE il hakem kurulu ve TFFHGD Başkan ve temsilcileri. İlin hakem ve gözlemcileri katılmışlardır.
 Katılımcılara İl Hakem Kurulu ve TFFHGD adına birer Plaket verildi.. Panel sonrası da birlikte yemek yenildi.
Panel öncesinde duayen hakemler ile  birlikte bizleri makamında kabul edip sohbet etme imkanı sağlayan KIRKLARELİ Valisi Osman BİLGİN’ ne teşekkür ederek bir plaket takdim edildi., vali ise  katılımcılara DEMİRKÖY FATİH DÖKÜMHANESİ ‘nin plaketini verdi.
Bir gün sonrada Belediye Başkanı Mehmet Siyam KESİMOĞLUNU ziyaret ederek duayen hakemler Kırklareli’nden uğurlandı.
TFFHD Kırklareli şubesi ve Kırklareli İHK diyor ki;  Katkıları ve güzel sohbetleri nedeni ile duayen hakemlerimize bir kez daha teşekkürü borç biliriz.
 
Fotoğrafları görmek için aşağıdaki linke tıklayınız

https://drive.google.com/open?id=1pgWCrYAYf
SZn0_EVcOdr7L9LjY5F6ZcP
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ