ATATÜRK
MAKROLİNE
Büyük Urartu
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.224.85.115
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 1481
Dün Toplam: 5400
Genel Toplam: 14011560
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!

Tarih:

14 Haziran 2018 Perşembe 11:43

Okunma:

621

Yorum:

0     Yorum Yaz

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!
TFFHGD Kocaeli Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu bu yıl Derince Yelken Cafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda yapıldı.

Hakem camiasının yoğun ilgi gösterdiği iftar programına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut,  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan, TFFHGD genel başkanı Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Bursa şube başkanı Özgür Uçak, MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu, Kocaeli’de görev yapan faal ve bırakmış birçok hakem ve gözlemci ile çok sayıda davetli katıldı.

İftar programında açılış konuşmasını yapan TFFHGD Kocaeli Şubesi Başkan Vekili Tuncay Çetinkaya, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz bu organizasyonun amacı sosyalleşme, birlik ve bütünlüğü sağlamak. Uzun yılların ardından aramızda gördüğümüz büyüklerimiz var. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 


Başbakan Yardımcısı Fikri Işık yaptığı konuşmada, “Artık sporu sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Sporla sağlığı birbirinden ayıran hiçbir yaklaşımı kabul etmiyoruz. Bizler hükümet olarak sporu esas alan politikalar yürütürken belediyelerimizde de sporun tüm alanlara yayılması ve her gencimize ulaşma hedefiyle hareket ettik. 15 sene sonra geldiğimiz noktada şu anda Kocaeli, özellikle amatör sporlarda Türkiye’nin altyapısı en güçlü ilk üç ilinden biri konumunda, Bizler de hakemlerimizin ve TFFHGD Kocaeli şubesinin her zaman yanında olacağız dedi. 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR Akkoç
Hakemspor
asospor
FACEBOOK SAYFAMIZ