" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 9302
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326749
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!

Tarih:

14 Haziran 2018 Perşembe 11:43

Okunma:

1607

Yorum:

0     Yorum Yaz

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!

KOCAELİ İFTARI DİLLERE DESTAN!
TFFHGD Kocaeli Şubesi’nin her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar organizasyonu bu yıl Derince Yelken Cafe Restaurant ve Düğün Salonu’nda yapıldı.

Hakem camiasının yoğun ilgi gösterdiği iftar programına Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Derince Kaymakamı Akın Yılmaz, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut,  Gebze Ticaret Odası Başkanı Nail Çiler, FIFA kokartlı hakem Mete Kalkavan, TFFHGD genel başkanı Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Bursa şube başkanı Özgür Uçak, MHK eski başkanlarından Mustafa Çulcu, Kocaeli’de görev yapan faal ve bırakmış birçok hakem ve gözlemci ile çok sayıda davetli katıldı.

İftar programında açılış konuşmasını yapan TFFHGD Kocaeli Şubesi Başkan Vekili Tuncay Çetinkaya, “Geleneksel olarak düzenlediğimiz bu organizasyonun amacı sosyalleşme, birlik ve bütünlüğü sağlamak. Uzun yılların ardından aramızda gördüğümüz büyüklerimiz var. Hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. 


Başbakan Yardımcısı Fikri Işık yaptığı konuşmada, “Artık sporu sağlığın ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz. Sporla sağlığı birbirinden ayıran hiçbir yaklaşımı kabul etmiyoruz. Bizler hükümet olarak sporu esas alan politikalar yürütürken belediyelerimizde de sporun tüm alanlara yayılması ve her gencimize ulaşma hedefiyle hareket ettik. 15 sene sonra geldiğimiz noktada şu anda Kocaeli, özellikle amatör sporlarda Türkiye’nin altyapısı en güçlü ilk üç ilinden biri konumunda, Bizler de hakemlerimizin ve TFFHGD Kocaeli şubesinin her zaman yanında olacağız dedi. 
Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
SAYIN KERİM AKDÜLGER İSMİ GEÇMEDİ.İNŞALLAH KATILMIŞTIR.ÇÜNKÜ ZONGULDAK İFTARINDA SAYIN AKDÜLGER VARDI.BURADA DA OLMASI GEREKİR DİYE DÜŞÜNDÜM.HERKESE HAYIRLI BAYRAMLAR.
14 Haziran 2018 Perşembe 12:12

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ