" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 9273
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326720
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KÜTAHYALI HAKEMLERDEN VALİ ZİYARETİ

Tarih:

29 Ocak 2019 Salı 23:28

Okunma:

745

Yorum:

0     Yorum Yaz

KÜTAHYALI HAKEMLERDEN VALİ ZİYARETİ

KÜTAHYALI HAKEMLERDEN VALİ ZİYARETİ
TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Ahmet İlhan Aydın ve dernek yönetimi ile Kütahya İl Hakem Kurulu Başkanı Efraim Yıldırım ve üyeleri Vali Dr. Ömer Toraman'ı makamında ziyaret ettiler. 

Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman'a yeni görevinde başarılar dileyen TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Ahmet İlhan Aydın ve dernek yönetimi ile Kütahya İl Hakem Kurulu Başkanı Efraim Yıldırım ve üyeleri Kütahya hakemliği  ve derneğin oluşumu, faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler.

Hakemlik mesleğinin zor bir meslek olduğunu söyleyen Vali Dr. Ömer Toraman “Futbol hakemlerimiz gerçekten yapılması zor bir görevi üstleniyorlar. Binlerce taraftarın önünde yoğun baskı altında bu görevi icra etmek kolay değil, Tribünlerden gelen kötü tezahüratlara kulaklarını tıkayıp tam konsantre ile maçları tamamlamak büyük başarı. Ancak tribüne gelen taraftarlarında tek amacı maç izleyip sportmence takımlarını desteklemek olmalı. Hakemlerimiz için maç esnasında koşmak mesele değil. İstatistiklere bakıldığında en çok koşan futbolcudan sonra hakemler geliyor. Müsabaka sırasında dinlenme şansları neredeyse yok ve her pozisyonu dikkatlice takip edip doğru kararı vermek zorundalar. Kütahya hakemlerimizi her zaman destekliyor ve  başarılar diliyorum' dedi. 

TFFHGD Kütahya Şube Başkanı Ahmet İlhan Aydın ve dernek yönetimi ile Kütahya İl Hakem Kurulu Başkanı Efraim Yıldırım ve üyeleri Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman'ı hem dernek çalışmalarına hem de maçlarına beklediklerini söyleyerek Vali Dr. Ömer Toraman'a hakem forması, kart ve Kütahya çinisi hediye ettiler. 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ