" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.177.176
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 5296
Dün Toplam: 5727
Genel Toplam: 15202511
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MERSİN'DE İFTAR COŞKUSU

Tarih:

09 Haziran 2018 Cumartesi 17:02

Okunma:

905

Yorum:

0     Yorum Yaz

MERSİN'DE İFTAR COŞKUSU

MERSİN'DE İFTAR COŞKUSU
TFFHGD Mersin şubesi ve İHK ‘nın birlikte organize ettiği iftar yemeğinde birliktelik haykırıldı.

07.06.2018 perşembe günü Mersin Suphi Öner öğretmenevinde düzenlenen iftar yemeğine Birlik ve beraberlik damgasını vururken Yemeğe, MHK üyesi Kadir Tozlu,Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve İHK Kurulu Başkanı Hüdaverdi Savcı , Kurul Üyeleri, gözlemciler,hakemler ve eşleri katıldı.

Yoğun katılımın olduğu gecede yemekten sonra genç bir il hakeminin sesinden Kur'an tilaveti dinlediler.Mersin Şube Başkanı Alkan ALTAN iftara katılan üyelere teşekkür ederek "Mersin de birlik ve beraberliği arttıracak her türlü etkinlikte ben ve yönetim kurulum daima var olacaktır.Birlikteliğimiz umarım Mersin de üst klasmanda görev yapan hakemleri de beraberinde getirecektir."temennisinde bulundu.

Sonrasında söz alan TFFHGD Genel merkez yönetim kurulu üyesi ve İHK Başkanı Hüdaverdi Savcı:"Öncelikle Dr.Abdurrahman ARICI nın selam ve sevgilerini var"dedi . Son iki yıl içerisinde gençlere büyük yatırımlar yaptıklarını ve gençlerin ortaya koyduğu performanstan memnun olduklarını bildirdi.

Son olarak söz alan MHK Üyesi Kadir TOZLU gelen her üyeye teşekkür ederek"birlik ve beraberliğimiz Mersine kazançtır.Şu anda burada çok güzel bir ortam var,bu ortama azim ve çalışmayı da eklersek alttan umutla gelen başarılı gençlerimiz Mersin’i yukarılarda layıkıyla temsil edecektir.Yeter ki sahada ve saha dışında dik durun,kararlı olun eğilmeyin.Ben başarılarımı buna borçluyum.dedi.Son olarak  şube Başkanı Alkan ALTAN günün anısına MHK Üyesi Kadir TOZLU ya plaket takdim etti. Tozlu,
MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ve Başkan Vekili Bölge sorımlusu Bedri dölkeleş'in selam ve başarı dileklerini iletti.


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ