" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 5563
Dün Toplam: 4940
Genel Toplam: 17633179
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MERSİN'DE KOKART MERASİMİ COŞKUYA DÖNÜŞTÜ

Tarih:

24 Nisan 2019 Çarşamba 23:26

Okunma:

1087

Yorum:

0     Yorum Yaz

MERSİN'DE KOKART MERASİMİ COŞKUYA DÖNÜŞTÜ

MERSİN'DE KOKART MERASİMİ COŞKUYA DÖNÜŞTÜ
TFFHGD Mersin şubesi yaptığı gece ile tüm dikkatleri üstüne çekti. Selvili Restaurant’ta yapılan geceye 120 kişi katıldı.
Kimler katıldı?
Yemeğe MHK Üyesi ve 7.Bölge Sorumlusu Hakan SIVRISERVI Eski MHK Üyesi ve Süper Lig Gözlemcisi Kadir TOZLU Mersin İl Hakem Kurulu Başkanı Ve Genel Merkez 7.Bölge Sorumlusu Hüdaverdi SAVCI Hatay Dernek Bakanı Ahmet Sezai DAMDELEN Hatay İl Hakem Kurulu Üyesi Sedat SERT Mersin il hakem kurulu üyeleri ve Dernek yönetim kurulu üyeleri gözlemciler, hakemler ve Eşleri katıldı.
Sırasıyla şu isimler birer konuşma yaptı;
Dernek Başkanı Alkan ALTAN :  Genel Başkanımız in herkese selam ve sevgilerini iletiyorum program değişikliği sebebiyle gecemize katılamadı.MHK üyemiz Hakan SIVRISERVI hocamıza bizleri kırmayıp buralara kadar geldiği için çok teşekkür ediyorum.Dernek yönetimi olarak biz hakemlerimizin her zaman yanında olduk  ve olmaya devam edeceğiz.Mersin hakemliğinin ilerlemesi için il hakem kuruluyla beraber özverili bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Katılan bütün misafirlerimize çok teşekkür ediyor İyi eğlenceler diliyorum.

İHK başkanı Hüdaverdi SAVCI: Alkan başkanımızın da bildirdiği gibi Genel Başkanımız program değişikliği sebebiyle katılamadı Genel Başkanımızın selam ve sevgileri var. Buraya gelen başta MHK üyemiz olmak üzere gelen misafirlere teşekkür ederiz. Görevde olduğumuz süre içerisinde genç hakemlere ağırlık vermeye gayret gösterdik. Gecen hafta aday hakem kursu açtık 120 ye yakın arkadaşımızı hakem camiasına kattık.Çok iyi hakem olabiliriz ancak kişilikli ve iyi insan olmak bizim çok önemli. Asıl hedeflerimiz arasında saha içinde iyi hakem yetiştirmek kadar saha dışında kişilikli saygı duyan ve saygı duyulan vefalı iyi insanları camiaya kazandırmaktır. Bunu da hep birlikte kurul dernek gözlemcilerle birlikte bir olarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. MHK üyemiz Hakan SIVRISERVI nin gecemize katılmasından çok mutlu oldum.Gelen tüm misafirlerimize iyi eğlenceler diliyorum.

Eski MHK Üyesi Kadir TOZLU: Hakem ve gözlemci camiasının birlik ve beraberliği önemlidir. Kişiler geçici kurumlar kalıcıdır. Her  kurul mutlaka iyi şeyler yapmak ister. Toplumsal barışı sağlayarak yeni kişilikli ve genç hakemleri yetiştirip Türk hakemliğine kazandırmak en asli görev olmalıdır.  Bu anlayışla Yeni atanan MHK başarılar dilerim. Bu güzel dayanışma gecesinde emeği olan herkese teşekkür ederim.

MHK Üyesi Hakan SİVRİSERVİ: Öncelikle bütün katılımcı arkadaşlara teşekkür ediyorum. Başkanımız Sabri ÇELİK ve yönetim kurulu üyelerimizin hepinize selamlarını iletiyorum.Bu geceyi düzenleyen şube başkanımıza ve Genel Başkanımız Abdurrahman Arıcı ya teşekkürlerimi sunuyorum.Bende 7. Bölgede  yer alan bütün illeri ziyaret ederek bütün üyelerimizle beraber olmaya gayret gösteriyorum.Bunun için ilkini Gaziantep ‘te başlatacağımız ve sonrasında gelenekselleşmesini umduğumuz 2 günlük şubeler arası futbol turnuvası yapmayı planlıyoruz.Genç hakemlerimizde bu turnuvada görev alarak  yetişmesini amaçlıyoruz.Burada olmaktan çok mutlu oldum katılan herkese çok teşekkür ederim.

Gece kokart ve plaket töreniyle sona erdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYINIZ

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ