" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.172.216.163
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 31
Dün Toplam: 4725
Genel Toplam: 18047815
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK-BHK-İHK BAYRAM MESAJLARI 2019

Tarih:

30 Mayıs 2019 Perşembe 10:54

Okunma:

3099

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK-BHK-İHK BAYRAM MESAJLARI 2019

MHK-BHK-İHK BAYRAM MESAJLARI 2019
MHK olarak; tüm hakem, gözlemci ve mentörlerimizin ayrıca Futbol ailesinin Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz. 


Dua kapılarının ağzına kadar açık, bela ve kötülüklerin arındırıldığı bu güzel günlerde bayramınızı tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileğiyle mübarek Ramazan Bayramınızı kutlarım.
Cengiz Akyüz BHK üyesi

Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramımız mübarek olsun.
Ziya Çetin BHK Üyesi

Ramazan bir olmaktır, birlik olmaktır, birlikte olmaktır. Sevdiklerinizin hep yanınızda olduğu nice bayramlar geçirmeniz dileğiyle...
Mesut Çarık BHK Üyesi

Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun!
Adil Uçankan 1. Bölge BHK Üyesi

Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dileriz.
Ankara İHK Adına Doç. Dr. Recep Surhat Müniroğlu 


Gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır, Dostluğu, sevgiyi, birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz nice bayramımız mübarek olsun
Yaşar Filiz İstanbul İHK Başkanı


En güzel anıları birlikte paylaşmak, her bayramda hatırlanmak dileğiyle Ramazan Bayramınız mübarek olsun.
Kahraman Minnet TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve Ordu İHK Başkanı


En güzel günler sizin olsun. Yüzünüzde hep gülücük hayatınız da yüzünüz kadar güzel olsun. Elazığ İHK olarak Ramazan Bayramınızı kutluyoruz.
İnanç Özgen Elazığ İHK Başkanı

Mübarek Ramazan Bayramının size ve sevdiklerinize mutluluk, huzur ve refah getirmesi dileğiyle. Ramazan bayramınız mübarek olsun.. .
Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı

Dualarım sizinle bir dahaki Ramazan bayramında güzel anılara imza atmanız dileği ile Ramazan Bayramınız hayırlı olsun.
Yrd.Doç.Evren Atış Zonguldak İHK BaşkanıKainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah'a sonsuz şükürler olsun! Ramazan bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Hakem camiamızın bayramı kutlu olsun.
Recai Yaşar Eskişehir İHK Başkanı

Dilerim rahmet yağsın hayat bahçenize…Dilerim güneş doğsun gönül evinize…Dilerim güller açsın gülen yüzünüzde…Nice güzel bayramlar yaşatsın RABBİM HEPİMİZE.Daha nice güzel bayramlara dileğiyle Bayramınız Kutlu Olsun…
Barış Yüksektepe Sivas İHK Başkanı

Bu değerli Ramazan Bayramı’nda, kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi bağışlayıcı ve acıyıcı yüce Allah tüm dualarınızı kabul etsin. Bayramınız mübarek olsun.
Cezmi Öztürk Giresun İHK Başkanı

Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramın Kutlu Olsun.
Serhat Alper Yozgat İHK Başkanı

Sevgi söze dolarsa dua olur, dua Allah”a ulaşırsa nur olur, aynı yolda birleşen dualarımızın nur”a dönüşüp Rabbimize ulaşması dileği ile Bayramınız Kutlu Olsun.
Efrahim Yıldırım Kütahya İHK Başkanı

Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.
Hayati Ünal Denizli İHK Başkanı

Dünya'da ve ahrette hakiki bayramları yapabilmek temennisiyle Ramazan Bayramınızı kutlar, hayırlara vesile olmasını temenni ederim.
Ümit Yıldırak Muş İHK Başkanı

 
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Süleyman Güneş Afyon İHK Başkanı

Bu en mutlu günümüzde, güzel ve özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, saygılarımızı, sevgilerimizi, dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun...
Ali Zağlı TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi ve İHK Başkanı


Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileğimle Ramazan Bayramınızı kutluyorum...
Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı


Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Bayram diliyor hakem camiamızın bayramlarını kutluyoruz.
Kamil Dertop Tekirdağ İHK Başkanı


Küslerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Ramazan Bayramınız kutlu olsun.
Recep Kayın Bursa İHK Başkanı

Bayramınızın neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle İyi bayramlar!
Şükrü Özkan Sakarya Şube Başkanı


Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm İslam Âleminin ve hakem camiamızın bayramı kutlu olsun.
Mehmet Arabacı Isparta İHK Başkanı

 
Bu mübarek günlerde yüreğinizin huzur ve mutlulukla dolması niyetiyle Ramazan bayramınızı kutluyor sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
Doğan Nalbantoğlu Karabük İHK Başkanı


Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Ahmet Taşkın Gaziantep İHK Başkanı

Tüm İslam aleminin, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlar aileleriyle mutlu ve huzurlu günler geçirmelerin dileriz.
Yusuf Ertem Manisa İHK Başkanı


Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramını sevdikleriyle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve futbol ailesine hayırlı olsun!
Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı


Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir bayram diler, hakem camiamızın Ramazan Bayramlarını kutlarım.
Hüdaverdi Savcı Mersin İHK Başkanı ve TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi


Benim ömrümde ırmaklar vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim ömrümde sevdiklerim vardır bayramlar ayrı geçince üzüldüğüm.
Hakem camiamızın Ramazan Bayramı mübarek olsun!
Yusuf Atıcı Aksaray İHK Başkanı

 
İslam aleminin, futbol ailesinin, hakemlerimizin, gözlemcilerimizin ve mentörlerimizin Ramazan Bayramlarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve esenlikler diliyorum.
Nusret Deniz Kahramanmaraş İHK Başkanı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.
Feyzullah Saygılı Tokat İHK Başkanı

Futbol ailesinin ve Hakem Camiamızın Ramazan Bayramını tebrik ediyor; sizlere ve ailelerinize, sağlıklı, mutlu, huzurlu nice bayramlar diliyorum.
 
Engin Güner Gümüşhane İHK Başkanı

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ