" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4778
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414663
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK'nın İZMİR ADAYI RACİ KÖPRÜLÜ

Tarih:

18 Aralık 2017 Pazartesi 00:09

Okunma:

3340

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK'nın İZMİR ADAYI RACİ KÖPRÜLÜ

MHK'nın İZMİR ADAYI RACİ KÖPRÜLÜ
Geçen hafta ANKARA'DA bir toplantı oluyor MHK üyesi Metin Tokat bir konuşma yapıyor ve diyor ki; hakemliğe iyi hizmet etmek isteyen herkes dernek başkanlığına aday olabilir. Bizler hiçbir şekilde müdahil olmayacağız.

Bu haberden sonra Ali Uluyol bu konuşmadan cesaret alarak aday oldu.

Aynı şekilde diğer MHK üyelerinden de böyle örnek davranış sergilemelerini istemiştik ama nerde…

Şimdiye kadar hakemliği ve gözlemciliği boyunca hiçbir dernek mevzularına karışmayan etliye sütlüye dokunmayan MHK üyesi Erol Ersoy, bulunduğu konumun verdiği güç ile dernek seçimlerine müdahil oluyor.

Bu habere bakarak kimse Ercan Durna’nın Erol Ersoy ile arasında bir şey mi var diye düşünenleriniz olabilir. Biz kendisiyle beraber maçlara çıktık. Şimdiye kadar bir kez dahi karşı karşıya gelmedik. O işini yapıyor bizde işimizi yapıyoruz. Dostluk ayrı şey yaptığımız işler ayrı şeyler.

Önce Üst klasman hakemleri toplanıyorlar ortak bir adayda karar kılalım diyorlar ama daha sonra bağımsız bırakalım nasıl olsa MHK müdahil olmayacak diyorlar.

MHK üyesi Erol Ersoy ile birlikte Üst klasman Gözlemcileri bir restaurantta buluşuyor. Bu buluşma ve konuşulanlar anında bize geliyor. O toplantıda sadece maçı olan Sami Şamar bulunmuyor. FİFA hakemleri Alper Ulusoy ve Halil Umut Meler de katılıyor.

Erol Ersoy önce Adil Sinem’in başkan olmasını istiyor. Adil Sinem kabul etmiyor. Daha sonra Raci Köprülü’ye  teklif yapılıyor ve o da kabul ediyor. Aslında bazı hakemler Volkan Alabaş’a baskı yapıyor ve başkanlığa aday olmasını istiyorlar. Volkan Alabaş’da diyor ki; MHK ve İHK birini işaret etmişse ben neden kaybeden tarafta olayım.

Raci Köprülü tek aday gösteriliyor. Taslak liste hazırlanıyor. İHK’dan bir isim verilsin deniyor. Kulüp müdürü Kenan Yarar olsun isteniyor. Daha seçimlere bir ay kala Erol Ersoy seçimin galibin ilan ediyor.

Yapma Erol Ersoy yapma.. Metin Tokat’ın gösterdiği  tevazuyu gösteremedin..! Sen şimdiye kadar dernek işlerine hiç girmedin. En şaşalı ve kritik dönemlerde neredeydin? Şimdi kalkmış insanların demokratik seçme ve seçilme özgürlüğüne müdahil oluyorsun.

Sakın ha kimse Raci Köprülü’ye karşı olduğumuzu zannetmesinler. Raci Köprülü İzmir’in tüm özelliklerini üstünde taşıyan beyefendi ve on numara bir insandır.

Toplantıdan çıktıktan sonra kendisini aradım ve tebrik ettim. Olayın sıcağı sıcağına bana ulaştığını duyunca da şaşırdı. Biz hep söylüyoruz. Hakemin Sesi yıllardan beri her yerde..

Bu konuda Erol Ersoy’dan bir açıklama bekliyoruz..  

Etiketler:

YORUMLAR

ASLAN MUSTAFA
Ercan hocam yıllardan beri bu camianın nabzını tutuyorsunuz tebrik ediyoruz allah başımızdan seni eksik etmesin.Sana bir şey olsa yerin zor doldurulur. İzmir gerçeğini tüm çarpıklığıyla yazmışsın. Şimdi herkes kendinden şüphelenecek kim haber verdi diye.. Erol ersoy\'un uykuları kaçmıştır kim söyledi diye zaten korkak bir yapısı var. şimdi diyecek ki ben seçmedim hakemler seçti diye sağa sola başlamıştır konuşmaya..Helal olsun Metin Tokat... diğer mhk üyeleri ses verin oralarda ne var ne yok..
18 Aralık 2017 Pazartesi 23:48
Ali koşar
Sayın hocam; Yazdıklarının % 50 si yanlış.. O topla tı sonrası Raci Köprülü aday sadece.. İzmir\'den çok farklı bir başkan Fifa ve diğer hakemlerin seçimi ile olacak.. Lütfen Erol Ersoy ve DERNEK müdürümüze fazla saldırmayın.. Saygılar..
18 Aralık 2017 Pazartesi 22:41

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ