" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 4733
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414618
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MUŞ'DA FERZENDE EMRE VEDA ETTİ

Tarih:

02 Ocak 2018 Salı 20:41

Okunma:

1603

Yorum:

0     Yorum Yaz

MUŞ'DA FERZENDE EMRE VEDA ETTİ

MUŞ'DA FERZENDE EMRE VEDA ETTİ
Dernek seçimleri start aldı. İlk genel kurulu her zaman olduğu gibi Muş kimseye bırakmadı.

TFFHGD Muş Şubesi Genel Kurul toplantısını 02.01.2018 Salı günü saat 18.00’de yeni dernek binasında yaptı. Seçime geçilmeden önce saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Divan Başkanlığına il gözlemcisi Fırat Aykan seçildi.
Seçime tek liste ile gidildi. İl Gözlemcisi Necat Geçer 29 delegenin tamamını alarak başkanlığa seçildi. Yönetim

Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu:

Başkan Necat Geçer
Üyeler: Bşk vekili Ümit Yıldırak
Sekreter: İsmail Emre
Sayman: Niyazi Bakşi
Üye: Ömer Şener

Genel Merkez Delegeleri:

Necat Geçer-Ayhan Göksun- Ümit Yıldırak
Temsilci olduğu için bir daha seçime giremeyen yılların emekçisi Ferzende Emre çok kısa ve net konuştu:  Muş her zaman Huzurdan yana tavır almıştır. Birlik ve beraberlik ilkemiz olmuştur. Bugün kü seçimde bunun bir ispatıdır. Yıllardır bu camianın içindeyim iyi ki buradayım, iyi ki sizlerleyim. Bundan böyle her zaman yanınızda olacağımı da bilmenizi istiyorum dediğinde orada çok kişinin gözleri doldu.
 
Mini yorum:
Ferzende Emre’nin bir hayat hikayesini yazsan ibret alırsınız. Çok defa yazmak için müsaade istedim ancak izin vermedi. Bunu bir kez daha söylüyorum eğer izin verirse söz yazacağım. Yıllardan beri tanırım kendisini, yetimhanede büyümüş insanın değerinin ne olduğunu, varlığı, yokluğu, insan sevgisinin ne olduğunu çok iyi bilen birisi.
Ücra köşede bir ilin dernek başkanlığını yaptı. Kendisini hizmet için adamış birisi. Yüreğini ortaya koydu. Zaman geldi feryadını duyuramadı. Hakemin Sesi onlar içinde ses oldu. Bu yüzden ben kendisini tebrik ediyor bundan sonraki yaşantısında başarılar diliyoruz.
     

Etiketler:

YORUMLAR

Necat Geçer
gönlümüz Ferzende hocanın devam etmesinden yanaydı,Bu güne kadar Muş hakem ve gözlemcilerine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine camiamız adına tesekür ederiz. bundan sonra Fahri başkanımız olarak bilgi ve tecrübelerinden faydalanmak bizlere güç katacaktır.yolun açık olsun Gönülerin başkanı Ferzende hocam
03 Ocak 2018 Çarşamba 21:11

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ