" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 9448
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326895
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

NİĞDELİ RAMAZAN KAYA HAKEMLİĞE VEDA ETTİ

Tarih:

01 Şubat 2019 Cuma 00:36

Okunma:

1576

Yorum:

0     Yorum Yaz

NİĞDELİ RAMAZAN KAYA HAKEMLİĞE VEDA ETTİ

NİĞDELİ RAMAZAN KAYA HAKEMLİĞE VEDA ETTİ
TFFHGD Niğde şube başkanı Ramazan Kaya hakemliği  bıraktı ve dernek başkanlığından da istifa etti.

Ekonomik şartlar insanları farklı noktalara götürebiliyor. TFFHGD Niğde Şube başkanı Ramazan Kaya Niğde Anadolu Futbol Kulübünde alt yapı koordinatör yardımcısı olarak maaşlı işe başladığından dolayı kendisi etik olmadığı ve talimatlara aykırı olduğundan hakemliği ve severek yaptığı dernek başkanlığını bıraktı.

Ramazan Kaya’nın bizlere gönderdiği veda mesajı şöyle;

 2000 yılından bu yana görev yaptığım hakemlik hayatımı ve bir yıla yakın bir süredir yürüttüğüm dernek başkanlığını bu gün itibariyle noktalamış bulunmaktayım. Bu durum üzüntü veriyor olsa da hakemlik vesilesiyle tanıdığım değerli insanların hissettirdiği mutluluk beni yeterince teselli etmekte. Hakem camiasına vedamı ederken kimseye kırgınlık ve küskünlük hissetmediğimi belirtmek isterim. Öncelikle Merkez Hakem Kurulu Başkanımız Sayın Yusuf Namoğlu’na ve değerli MHK Üyelerine , geçmiş dönemlerde beraber çalışma fırsatı bulduğum özellikle Sayın Bedri Dölkeleş hocama , Sayın Galip Bitigen’e , Sayın Zafer Demir’e , Sayın Muammer Tokat’a , Sayın Turgay Duman’a , Sayın İlyas Ayan’a , Sayın Ziya Çetin’e TFFHGD Niğde Başkanlığım süresince tanımış olduğum değerli TFFHGD Başkanımız Abdurrahman Arıcı’ya , 19 yıldır il hakem kurulu başkanım olan Sayın Muzaffer Güneş Hocama hayatım boyunca beni her konuda destekleyen eşim ve ailem başta olmak üzere; kar, yağmur, çamur demeden birlikte görev yaptığım hakem arkadaşlarıma ve gözlemci hocalarıma üzerimde emeği olan herkese teşekkür ediyorum. 

Etiketler:

YORUMLAR

HAKAN YILMAZ
SAYIN ERCAN HOCAM, İNŞALLAH BİR AKSİLİK YOKTUR. NİYE DİYECEKSİNİZ. HABERE YAPILAN YORUMLARI UZUN ZAMANDIR YAYINLAMADINIZ. HAYIRLI GÜNLER HOCAM SEVİLİYORSUNUZ.
07 Şubat 2019 Perşembe 08:21
HAKAN YILMAZ
SEVGİLİ RAMAZAN KARDEŞİM, BU GÜZEL CAMİADA SENİ TANIMAK SENİNLE TAM 19 YILDIR BU HAVAYI TENEFÜS ETMEK ÇOK GÜZELDİ ERKEN VEDA OLDU BİZLER İÇİN. YENİ İŞİNDE BAŞARILAR ALLAHIM YOLUNU BAHTINI AÇIK ETSİN KARDEŞİM. SEVİLİYORSUN, HER ZAMANDA SEVİLECEKSİN.
01 Şubat 2019 Cuma 10:21
Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
Çok değerli başkana yeni görevinde de başarılar diliyorum.Veda mesajında geçmişte hizmeti olanları burada dile getirmesi ve ahde vefa örneği göstermesi takdire şayandır.Zamanımızda,eskiden hizmeti olanlardan bahsetmek yasak gibi.Kardeşimi tebrik ediyor,yeni görevinin hayırlı olmasını diliyorum.
01 Şubat 2019 Cuma 09:19
Adem Nazlı
Sayın Başkanım Değerli Abim, senin gibi değerli bir insanın camiadan ayrılması beni çok üzdü. Ama diğer taraftanda sevindim yetiştireceğin eğiteceğin pırıl pırıl ahlaklı çocukları spora kazandıracağın için. Benim için Çok kıymetli çok iyi bir insansın. Bundan sonraki iş hayatında başarılar dilerim rabbim yolunu açık etsin.
01 Şubat 2019 Cuma 08:06

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ