" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.87.61.215
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 1602
Dün Toplam: 4081
Genel Toplam: 16083412
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

NİHAT MIZRAK 8. BÖLGEYİ TOPLADI!

Tarih:

23 Şubat 2019 Cumartesi 23:58

Okunma:

1646

Yorum:

0     Yorum Yaz

NİHAT MIZRAK 8. BÖLGEYİ TOPLADI!

NİHAT MIZRAK 8. BÖLGEYİ TOPLADI!
Merkez Hakem Kurulu Başkanlığı’na geçen Sabri Çelik’in 8. Bölge Sorumluluğu’na getirdiği Nihat Mızrak, Elazığ’da klasman ve bölgesel amatör lig hakemleriyle bir araya geldi. 21 Şubat Perşembe günü saat 17.00’de Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe Malatya, Bingöl ve Tunceli illerinin hakemleri de eksiksiz olarak katıldı.
Geniş katılımlı toplantıda Mızrak, 8. bölgede görev yapan hakemlerle tanışıp, değişen kurallar ve talimatlar hakkında bir bilgilendirme yaptı.
Toplantı çekilen toplu fotoğrafla sona erdi.


Kısa Bir Yorum

8. Bölgeye Nihat Mızrak’ın atanmasına şaşırmadık dersek yalan olur. Nedenine gelince; Mızrak, daha önce BHK üyeliği yapmıştı ve o dönemde 8. Bölge paramparça olmuştu. Umarız daha önceki yaptığı hatalardan ders almıştır. Benim tanıdığım Sabri Çelik, Mustafa Çulcu ve Muhittin Boşat’ın ateşten gömleği giydiği bu dönemde yapacağı hatalara asla müsamaha etmeyeceklerdir. Bizlerde her zaman olduğu gibi yapılan atamaları ve verilen maçların illere göre dağılımını mercek altına alacağız. Peşin hükümlü olmamakla birlikte yardımcı hakemlere tembihlenen “Bekle gör” mantığı süresi içerisinde hareket edeceğiz. İnşallah Nihat Mızrak bizleri ve 8. Bölgeyi yanıltır. 


Etiketler:

YORUMLAR

Serdar Baycan
Malatya hakemliği içler acısı halde . Nihat hocanın bi araştırma yapmasını rica ediyorum . 13 maçla bölge birincisi bölgesel hakem yükseltilmezsen 5 maçlı 7 maçlı 1 koşu koşamamış kişiler yükseltildi . Varolan tüm iyi hakemler düşürüldü . Umarım Malatya’ya haksızlık yapan Malatyalı bhk üyesi ve ihk görevden alınır .
25 Şubat 2019 Pazartesi 09:38
Muzaffer ÇEÇEN-ANKARA
ÖNCELİKLE SAYIN NİHAT MIZRAK HOCAYI KUTLUYORUM.BÖLGEMİZİ BİLEN BİR HOCANIN MHK DA BULUNMASI ÇOK DOĞRU OLMUŞTUR.HAKAN SİVRİSERVİ HOCA DAN DA AYNI ŞEYİ RİCA ETMİŞTİM.TALİMAT GEREĞİ BHK VE İHK LARIN GÖREVLERİ SONA ERMİŞTİR.YENİ BHK VE İHK LARA AYNI İSİMLER ATANIRSA İSTİKRAR BOZULMAMIŞ OLUR.AYRICA KISA BİR SÜRE SONRA DA TFF SEÇİMLERİ YAPILACAK.SAYGILAR.
24 Şubat 2019 Pazar 21:43

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ