" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 4704
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414589
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

OĞUZ UĞURLU ADI HEP YAŞAYACAK!

Tarih:

18 Aralık 2017 Pazartesi 23:42

Okunma:

2499

Yorum:

0     Yorum Yaz

OĞUZ UĞURLU ADI HEP YAŞAYACAK!

OĞUZ UĞURLU ADI HEP YAŞAYACAK!
Beşiktaş Belediyesi tarafından onarım ve yenileme çalışmaları tamamlanan Çilekli  Spor Tesisleri’nin resmi açılışı bugün gerçekleştirildi. Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, protokol üyeleri ve İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş’ın yanı sıra Beşiktaş JK Başkanı Fikret Orman da açılış töreninde onur konuğu olarak yer aldı. 
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende konuşan Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, amatör futbola ellerinden geldiğince destek olmaya devam edeceklerini söyledi.
Öte yandan tümüyle yenilenen tesisin hakem odasına TFFHGD İstanbul Şubesi ve İstanbul İl Hakem Kurulu’nun merhum başkanı Oğuz Uğurlu’nun ismi verildi. Törende ‘Oğuz Uğurlu Hakem Odası’nın açılışı da gerçekleştirildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, “Merhum başkanımız Oğuz Uğurlu‘nun bizdeki yeri çok ayrı. İstanbul hakemliğine sonsuz emekler sundu. Biz her fırsatta onun adını yaşatmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda hakem odasına Oğuz başkanımızın adını vererek böyle bir jest yapan Beşiktaş Belediye Başkanı Sn. Murat Hazinedar, Beşiktaş Belediyesi Spor Müdürü Sn. Gökhan Akyol ve Beşiktaş Kulüpler Birliği Başkanı Suat Üzümcü başta olmak üzere tüm emeği geçenlere sonsuz teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Fotoğraflar için tıklayınız..

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ