" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.211.135.32
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 9156
Dün Toplam: 7087
Genel Toplam: 16326603
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDU'DA TABAN BİRLİKLERİ KENETLENDİ!

Tarih:

25 Ocak 2019 Cuma 00:10

Okunma:

2263

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDU'DA TABAN BİRLİKLERİ KENETLENDİ!

ORDU'DA TABAN BİRLİKLERİ KENETLENDİ!
Ordu İl Hakem Kurulu ve Ordu TFFHGD Şubesi tarafından Ordu Ahmet Cemal Mağden Camisinde 24 Ocak Perşembe günü Yatsı namazından sonra ebediyete intikal eden Eski il hakem kurulu başkanı Akın Batu, Hakemlerden Muammer Akova,Murat Alan,Suayip Kaskavalcı,Nizam Çimentepe Gözlemcilerden Aydın Göl'ün diğer hakem ve gözlemcilere ruhlarına ithafen Mevlid-i Şerif ve Kuran-ı Kerim okutuldu.

Programa İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet,Dernek Şube Başkanı Mehmet Şengül, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Altınordu Spor İl Müdürü Ahmet Boztepe, ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, TUFAD Başkanı Turgut Kır, ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Saha Komiserleri Derneği başkanı Metin Kul, Eski il hakem kurulu başkanı Erdoğan Alan, Eski Dernek Şube Başkanları Bahri Cebeci, Göktekin Dedeoğlu, Aktaş Grup Genel Müdürü Recep Karagöz ,Hakem ve Gözlemciler  katıldı. Bu mübarek günde dualarla birlik ve beraberlik içerisinde yâd edilen merhumlarımıza Allah'tan rahmet diliyoruz.

Şu Ordu ili son yıllarda çok büyük atılım yaptılar. Bir Samsun’un okuttuğu Mevlit’te kimler var Bir de komşuları Ordu’ya baksınlar bırakın hakem ve gözlemcileri tüm taban birlikleri orada. Hiç kimse bize kızmasın yok adımızı kötü duyuruyor diye. Siz güzel işler yapın biz sizi aslanlar gibi savunur başımızı üstünde taşırız.

Umarız bu birlik görüntüleri bazı illerin" ayağı yere basmaz burnu kaf dağındaki" yöneticilerine de örnek olur.

Ordu İHK
 Başkanı Kahraman Minnet mevlit'ten sonra hocalara ve tüm katılımcılara teşekkür etti.Tebrikler Ordu ahde vefaya inandığınız için. Tebrikler Ordu ebediyete intikal edenleri unutmadığınız için.. 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ