" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 5
Bugün Toplam: 5552
Dün Toplam: 4940
Genel Toplam: 17633168
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ORDU DUDAK UÇUKLATTI!

Tarih:

18 Eylül 2019 Çarşamba 23:37

Okunma:

1774

Yorum:

0     Yorum Yaz

ORDU DUDAK UÇUKLATTI!

ORDU DUDAK UÇUKLATTI!
Ordulu hakemler 2019-2020 sezonunu siyaset, bürokrasi, TFFHGD Genel Başkanı 2 MHK üyesi,  ve spor ailesinin tüm katmanlarının iştiraki  katılımı ile görkemli bir törenle açtı.

Ordu’ya Kahraman Minnet geldikten sonra adeta şahlanmaya başladı. Dernek – İHK –MHK açılımında hiç sıkıntı yok. Her birim ile gayet rahatça iletişim kuruluyor. Birlik ve beraberlik doruğa çıkmış. Büyükşehir Belediye Başkanı bana proje getirin Ordulu hakemler Türkiye’ye örnek olsun diyor. Vali Seddar Yavuz tam bir sporcu dostu, emniyet müdürü maçlarda olay yapanlar yandı diyor. Gençlik ve spor il müdürü her daim yanlarında. Anlayacağınız Ordu’da hakemlik altın çağını yaşıyor. MHK üyeleri ile gıpta ile bakıyor. Neden? Diğer illerin de böyle sorunsuz olmasını istiyorlar da ondan. Genel başkan Dr.Abdurrahman Arıcı bu ilden son derece memnun.
Misafirlerini Ordu’nun en gözde 5 yıldızlı Oteli Radisson Blu’da konaklattılar.


Açılışa kimler katıldı?

TFF Temsilciler Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı ve Eşi, Ordu Valisi Seddar Yavuz, Ordu Büyükşehir Bld. Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, Altınordu Bld. Başkan Yardımcısı İsa Hitaloğlu, Gölköy Bld. Başkanı Fikri Uludağ, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Merkez Hakem Kurulu Üyeleri Turgay Güdü ve Ahmet *Şahin, Çorum İl Hakem Kurulu Başkanı Recai Kuzey, TFFHGD Genel Merkez Müdürü Bayram Kiraz, Ordu ASKF Başkanı Mustafa Kılıç, Ordu Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma, Tüfad Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, Saha Komiserleri Derneği Ordu Şubesi Başkanı Metin Kul, Eski İl Hakem Kurulu Başkanı Erdoğan Alan, Eski İl Hakem Kurulu Üyeleri İlhan Özkan, Bahri Cebeci, Güven Türközer, Süper Lig Gözlemcisi Mürvet Sezer, Üst Klasman Temsilcisi Selçuk Küçükoğlu, Eski Klasman Temsilcisi Olgun Alp,  Profesyonel ve Amatör spor kulüplerinin yönetici ve antrenörleri, Hakem ve Gözlemciler ile Aileleri,

Konuşmacılar;
Sırasıyla Dernek Başkanı Mehmet Şengül, İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, Merkez Hakem Kurulu Üyeleri Turgay Güdü ve Ahmet Şahin, Gençlik Spor İl Müdürü Mustafa Genç, TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, Büyük Şehir Bld. Başkanı Dr. M. Hilmi Güler, Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Ordu Valisi Seddar Yavuz ve en son olarak Hakemin Sesi Ercan Durna birer konuşma yaparak Ordu’da futbol ailesinin bütünleşmesinden doğan memnuniyeti dile getirdiler ve gelecekte Ordulu hakemlerin daha iyi yerlerde olması vurgusu yapıldı.
Arıcı kimleri ziyaret etti?
TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı Ordu ziyareti sırasında B.Şehir Belediye Başkanı, Ordu Valisi, Ordu İl Emniyet Müdürü, Gençlik Spor İl Müdürünü makamlarında ziyaret etti. Daha sonra hakemler ile de bir toplantı yaptı.


FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
 
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ