" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.172.216.163
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 395
Dün Toplam: 4725
Genel Toplam: 18048179
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SAKARYA İFTARI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ

Tarih:

30 Mayıs 2019 Perşembe 19:11

Okunma:

1317

Yorum:

0     Yorum Yaz

SAKARYA İFTARI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ

SAKARYA İFTARI GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ
TFFHGD Sakarya Şubesinin düzenlediği iftar yemeğinde yoğun bir katılım vardı veı iftarda birlik beraberlik mesajları verildi.
Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi geleneksel iftarını Kasr-ı Döner’de gerçekleştirdi. Geniş katılımla yapılan iftarda hakemlerin son derece keyifli olmaları gözlerden kaçmadı.
Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şubesi geleneksel iftarını Kasr-ı Döner’de yaptı. İftara Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, MHK Başkan Yardımcısı Mustafa Çulcu, Sanatçı Davut Güloğlu, , AFD Başkanı Ömer Bektaş, Bursa, Zonguldak, Kocaeli Dernek yöneticileri, İl Hakem Kurulu Başkanı Şükrü Özkan, duayen hakem ve gözlemcilerle, hakemler ve gözlemciler katıldı. Yemekte hakem ve gözlemcilerin son derece keyifli ve mutlu oldukları gözlerden kaçmadı.
Hakem ve Gözlemciler Derneği Sakarya Şube Başkanı Özgün Aygün, geleneksel iftarlarında kendilerini yalnız bırakmayan tüm hakem camiası ve protokole teşekkür etti. Başkan Aygün, “Hakem ve gözlemciler olarak biz büyük bir aileyiz. Derneğimizin bu organizasyonunda yeniden bir arada olmaktan dolayı çok mutluyum. Bizi kırmayarak iftarımıza katılan tüm dostlarımıza şükranlarımı sunuyorum” dedi.  Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce de, hakem camiasıyla buluşmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “Güzel bir buluşma oldu. Hakemlerimizle daha çok beraber olmayı amaçlıyoruz” ifadesini kullandı.
https://drive.google.com/drive/folders/1kwJPEvMO3j3-
MCVU3y6hqmF_0EhO824j?hl=tr
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ