" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.82.99.169
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 1934
Dün Toplam: 5821
Genel Toplam: 15824945
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SON DAKİKA: YENİ İHK'LAR BELLİ OLDU

Tarih:

31 Temmuz 2018 Salı 23:26

Okunma:

9758

Yorum:

0     Yorum Yaz

SON DAKİKA: YENİ İHK'LAR BELLİ OLDU

SON DAKİKA: YENİ İHK'LAR BELLİ OLDU
Merkez Hakem Kurulu; sezon içinde boşalan üyelikler ile MHK bölge sorumlusu üyelerin, bölgelerinde değişmesini önerdikleri kurullara 30 Temmuz 2018 Tarihinde yaptığı toplantıda atamalar yaptı.
 
 
2 BHK ÜYESİ DEĞİŞTİ
Listeyi enine boyuna araştırdığımızda;
( 1. Bölge - Yaşar Filiz'in yerine Bülent Gökçü - 5. Bölge -Erdoğan Üstün'ün Yerine Ali Cumhur Doğan  )
 
36 İLDE DEĞİŞİKLİK YAPILDI

81 İlin 9 İl Hakem Kurulu tamamen yenilendi.
7 İlde 1 Üye, 8 İlde 2 Üye Değişti
19  İlin İHK Başkanı değişti
 
Eksik İHK üyelikleri ile 2 ilin İHK başkanlarına, güvenlik soruşturmaları tamamlandıktan sonra atama yapılacak.
 
DEĞİŞEN İHK’LARI ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ TIKLAYIN

 
SEMİNER VE KOŞU TARİHLERİ İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN

 
    

Etiketler:

YORUMLAR

MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
SAYIN DURNA,BİR ÖNCEKİ YAZIMA İLAVEDİR BU.BANA HİTABEN YORUM YAPAN KİŞİ BENİ GÖZLEMCİLİKTE YER DEĞİŞTİRMEM KONUSUNDA SUÇLAMA DA BULUNMUŞ.BENİM 6 AY ANKARA DA,6 AY ELAZIĞ DA BULUNDUĞUMU NİYE YAZMAMIŞ?BAHSETTİĞİ DÖNEMDE,SAYIN ZEKERİYA BEY MHK BAŞKANI,SAYIN HAMZA IŞIN DA BÖLGE SORUMLUMUZDU.BİR SİTEDE BU KONU GÜNDEME GELİNCE MHK BAŞKANI BÖLGE SORUMLUMUZ HAMZA IŞIN BEY EFENDİYE BUNU BİR ARAŞTIRIN DEMİŞ.HAMZA HOCANIN ARAŞTIRMASI SONUCUNDA;BENİM TÜRKİYENİN NERESİNE GİDERSEM GİDEYİM KLASMAN DÜŞMEYECEĞİMİ SAYIN ZEKERİYA ALP BEYEEFENDİYE BİLDİRDİ.BUNUN ŞAHİDİ SAYIN SEYFETTİN CANDEMİR HOCADIR.YANİ BENİ BURADA SUÇLAYAN HER KİMSE,GELSİN BU BAHSETTİĞİM KİŞİLERLE YÜZLEŞELİM.KALDI Kİ,6 ANKARA VE 6 AY ELAZIĞ DA İKAMET EDİNCE DOĞAL OLARAK YER DEĞİŞTİRMEM GEREKİYORDU.DURUM BUNDAN İBARETTİR.
03 Eylül 2018 Pazartesi 12:14
MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
BANA HİTABEN YORUM YAPAN ZAVALLI,KENDİNİ BİR SÖYLE DE BİZ DE BİLELİM.BEN İSMİMİ BURADA YAZIYORUM,SEN NİYE YAZMIYORSUN?MEMLEKETTE KİMİN NE OLDUĞUNU HERKES İYİ BİLİR.BU SANA SON CEVABIMDIR.BİR DAHA BENDEN CEVAP BEKLEME.ÇÜNKÜ,SENİN SEVİYENE DÜŞMEK İSTEMEM.
03 Eylül 2018 Pazartesi 11:44
Sayın Çeçen\'e hitaben
Sayın Çeçen yazdıklarınıza hitaben birkaç bir şey size sormak isterim: 1-Kurul üyesiyken siz şahıs olarak başarılı mıydınız başarısız mıydınız? (benim kanaatim görüntünüz Elazığ için etkisiz eleman idiniz) 2-Kurul zamanınız da kaç tane hakeminizi yukarılara attınız kaç tane hakeminizi düşürdünüz. (Elazığ ilinin eli güçlü olduğu döneminde) 3-Kaç kişinin ayağına oynayıp gözlemciliğine veya hakemliğine engel olmaya çalıştınız veya yukarıya çıkmasına vesile oldunuz? 4-Kurul üyesi iken kaç ayda bir Gözlemciliğinizi Ankara\'ya aldırıp geri Elazığ\'a aldınız?(o arada Elazığ\'a nasıl faydanız oldu maç sayınız için kaç kez aldırıp aldırıp dolaştınız. Klasmandan düşmemek için, bunun haberi de bu sitede yıllar önce yapılmıştı hatırlatırım hafızanız kuvvetliyse) 5-Kısaca kendi menfaatinizden ve kişilere olan hasetinizden Elazığ a ne faydanız olduki ortaya ateş atalım.Görünen köy klavuz istemez... Kurul görüşebilir sizinle en doğal hakkıdır fakat Elazığ için faydası olmayan başta Adnan ve siz olmak üzere Elazığ ı bitirme fikir alışverişinde mi bulundunuz. Kurul için bir kaç bir şey söylemek istiyorum.Kurullarda görev yaptı evet İnanç bey, Doçentlik mertebesine ve bilgi birikiminede saygım sonsuz olan kurul başkanı bu bilgi birikimini bulunduğu kurullarda da yapamaz mıydı?(kanaatimce yapabilirdi.) Kendisi ne yaptı tüm kurul arkadaşlarıyla dilekçe verip istifa etti, devamın da arkalarında iş çevirmiş gibi kurul başkanlığı gibi bir amacı var mıydı kurul başkanlığını alıp diğer arkadaşlarının arkasından darbe vurdu. İnşallah Elazığ için hayırlısı neyse o olsun. Dışarıdan bir göz olarak takibe devam edelim.. iyi günler
23 Ağustos 2018 Perşembe 11:52
MUZAFFER ÇEÇEN-ELAZIĞ
SAYIN DURNA BU İKİNCİ İLETİM.8. BÖLGE ÇOK TATLI DİYEN ARKADAŞ BENİMDE İSMİMDEN BAHSETMİŞ.KEŞKE KENDİSİNİ GİZLEMEDEN YAZISINI GÖNDERSEYDİ ÇOK DAHA ERKEKÇE OLURDU.İHK YA YENİ ATANAN İNANÇ ÖZGEN, BENİMDE DAHA ÖNCEKİ KURULLARDAKİ ÇALIŞMA ARKADAŞIMDIR. SAYIN ÖZGENİN BAŞARISIZ OLDUĞUNU NASIL ANLAMIŞ?BURADA BİR SEFER ÖN YARGI VAR.BİZLERE DE HAKEMLİĞİ BİTİRİP,OLAY BAŞLATAN BİRİ OLARAK ŞAHSIMI DA KİRLİ EMELLERİNE ALET ETMİŞTİR.SAYIN İNANÇ ÖZGEN ELAZIĞ İÇİN BİR ŞANSTIR.KARİYERİNDE DOÇENTLİK ÜNVANI DA VARDIR.BU YAZIYI YAZANIN ELAZIĞLI OLDUĞUNU SANMIYORUM.ÇÜNKÜ DAHA KURUL GÖREVİNE BAŞLAMADAN ÇAMUR ATMAYA BAŞLAMIŞ.BU DA ART NİYET TAŞIMAKTADIR.YENİ BİR KURUL BİZLERİ DAVET EDEREK FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNMUŞTUR.BUNU BAŞKA TARAFLARA ÇEKMEK BİR ELAZIĞLININ YAPACAĞI İŞ DEĞİLDİR.ÇÜNKÜ BU HAREKETLER;ELAZIĞ HAKEM VE GÖZLEMCİLİĞİNE ZARAR VERİR.
16 Ağustos 2018 Perşembe 17:27
8. Bölge çok TATLI
Öyle atama yapılmış ki Elazığ gibii bir ile kuruldan istifa eden üye ihk başkanlığını kabul ediyor.Başarısız bi yönetim üyesi olan kişi bu kurulla sanırsam kendi menfaatleri için o koltuğa geçtiler ve bir resim gördüm Elazığ duayenleriyle çekilmiş ve Elazığ’ a bir faydası olmayan aksine hakemliği bitirip olay başlatan sahışlar Adnan,Osman Erdal Fırat ve Muzaffer Çeçen adlı eski üyelerden sanırsam Elazığ da hakemlik nasıl bitirilir gibi bilgi alışverişi yapmışlar mükemmel bi etkileşim ama bakalım en kısa zamanda Elazığ hakemliğini bitirdiklerinde de bi haber yaparsınız Ercan Durna Bey
06 Ağustos 2018 Pazartesi 23:05

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ