" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.239.151.158
Online Ziyaretçi: 4
Bugün Toplam: 162
Dün Toplam: 5580
Genel Toplam: 17633358
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

SUAT ARSLANBOĞA'NIN SÖZLEŞMESİ NEDEN FESHEDİLDİ?

Tarih:

01 Ekim 2019 Salı 20:26

Okunma:

2773

Yorum:

0     Yorum Yaz

SUAT ARSLANBOĞA'NIN SÖZLEŞMESİ NEDEN FESHEDİLDİ?

SUAT ARSLANBOĞA'NIN SÖZLEŞMESİ NEDEN FESHEDİLDİ?
Merkez Hakem Kurulu yaptığı toplantıda Suat Arslanboğa’nın profesyonel sözleşmesinin iptal edilmesi kararını aldı ve TFF yönetimine öneri olarak götürdü.

Türkiye Futbol Federasyonu ise Üst Klasman Hakemi Suat Arslanboğa'nın imzalamış olduğu 01.08.2019 başlangıç ve 31.05.2020 bitiş tarihli Profesyonel Hakem Sözleşmesinin dün feshedildiğini açıkladı.

NEDEN SÖZLEŞMESİ FESHEDİLDİ?

Üst Klasman Hakemi Suat Arslanboğa 23 Eylül günü Vodafone Park’ta oynanan maçta önce Beşiktaşlı Adem Ljajic ile çarpışmış, çarpışma sonrası Ljajic kendisini itmiş, hakem de pozisyonda oyuncuya sarı kart göstermişti. Ljajic kart sonrası cezalı duruma düşmüştü.

HAKEMLERE ÖNEMLİ MESAJ

MHK Başkanı Zekeriya Alp, seminerlerde hakemleri ciddi şekilde uyarmış, onlara şunları söylemişti; Hakemlerin saha da otoritesini hissettirmesi gerekir. Teknik hataların arkasında dururuz. Sizleri sonuna kadar savunuruz ancak hakemlere yapılacak el-kol, fiziki ve sözlü hakaretlere asla müsahama göstermeyiz. 
Suat Arslanboğa,  MHKnın yukarıdaki kararına uymadığı ve hakemlerin saygınlığını küçük düşürecek harekete gerekli disiplin cezası uygulaması yapmadığı (kırmızı kart) göstermediği için profesyonel listeden çıkartıldı.
MHK, Suat Arslanboğanın  profesyonel listeden çıkarılması kararını aldı ancak hakemlik geleceği hakkında herhangi bir karar almadı.
 Belki alt liglerde kullanabilirler yada biz artık seninle çalışmayacağız diyebilirler. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ