" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 2645
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965750
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TATİL MODUNDA TOPLANTI!

Tarih:

30 Haziran 2018 Cumartesi 18:14

Okunma:

2679

Yorum:

0     Yorum Yaz

TATİL MODUNDA TOPLANTI!

TATİL MODUNDA TOPLANTI!
TFFHGD  Genel Merkez Haziran ayı toplantısı için Ordu’da yapıldı. Kafile çeşitli ziyaretlerde bulunurken Ordu il Hakem Kurulu Başkanı ve Genel Merkez Sekreter Yardımcısı Kahraman Minnet ile TFFHGD Ordu şube başkanı Mehmet Şengül eşliğinde Ordulu hakem camiasının misafirperverliği takdire şayandı. Bu ikili misafirlerini memnun edebilmek adına tüm imkanlarını seferber ettiler. Yöneticiler bu karşılama karşısında neredeyse küçük dillerini yutacaklardı..!
ARICI: HAKEMLERLE BİR ARAYA GELDİ
28-29 Haziranda Ordu’da gerçekleştirilen toplantılar öncesinde Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı, 28 Haziran Perşembe günü saat 18.00 'da Hakemler Dernek Binasında hakem ve gözlemcilerle bir araya geldi..
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET EDİLDİ
TFFHGD Genel Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHK Bölge Sorumlusu Alican Lakot, Ordu Büyük Sehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz'ı Ziyaretler ettiler..MEZARLIK ZİYARETİ YAPILDI.!
TFFHGD Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı,Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHK Bölge Sorumlusu Alican Lakot ile birlikte Ordu Eski İl Hakem Kurulu Başkanlarından Rahmetli Akın Batu'nun Kabrini ziyaret ettiler.


TABAN BİRLİKLERİ ZİYARET EDİLDİ
Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma'yı, Ordu TÜFAD Başkanı Turgut Kır’ı,  Ordu ASKF Başkanı Mustafa Kılıç'ı ve Saha Komiserleri Başkanı Metin Kul'u Ziyaretler ettiler.

ORDU’YA GİDİLİR DE BOZTEPE ZİYARET EDİLMEZ Mİ?

TFFHGD Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı,Yönetim Kurulu Üyeleri ve MHK Bölge Sorumlusu Alican Lakot,Dernek Yönetim Kurulu Ve İl Hakem Kurulu, Hakem Ve Gözlemcilerle birlikte Ordu'nun Güzide Mekanı ve Doğa Harikası Boztepe Ziyaret ettiler ve bol bol kebap yediler.

ŞUBE BAŞKANLARI TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

TFFHGD genel merkez yönetim kurulu toplantısı Dr.Abdurrahman Arıcı başkanlığında yönetim kurulu üyelerinin ve şube başkanlarının katılımıyla ordu'da gerçekleştirildi.


ALİCAN LAKOT’TA ZİYARETLERDE BULUNDU!
TFFHGD Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı,Yönetim Kurulu Üyeleri Ve MHK Bölge Sorumlusu Alican Lakot ile birlikte  Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ettiler.

GELMİŞKEN BİR DE ÇAKIRTEPE’YE UĞRAYALIM..!

TFFHGD yönetimi bazı yöneticilerin eşleriyle birlikte Ünye Çakırtepe’yi de ziyaret edilecek yerler arasına yazdılar.

KAHRAMAN MİNNET: ORDU BU ZİYARETTEN KARLI ÇIKACAK!


Ordu İl Hakem Kurulu Başkanı ve TFFHGD Genel Merkez Sekreter Yardımcısı Kahraman Minnet Ordu ilinde gerçekleşen toplantının Ordu için çok önemli olduğunu ve Ordu hakemliğine katkı sağlayacağını belirtti ve şunları söyledi;Toplantı için ev sahipliği yapmaktan yönetim kurulu olarak onur duyuyoruz.Ordu bu konu da diğer illerimiz gibi candan hareket etmektedir. MHK-İHK ve Dernek olarak kenetlendik Ordu hakemliğini yukarılara taşımak için hareket ediyoruz dedi.
Minnet ayrıca Genel Merkez Başkanımız Sayın Dr.Abdurrahman Arıcı 'yı ve Yönetim Kurulu üyelerimizi Ordu ilimizde ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu organizasyona desteklerinden dolayı Ordu Büyük Şehir Belediye Başkanımız Sayın Enver Yılmaz ve Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreteri Sayın Bülent Civelek 'e tekrar teşekkürlerimizi bildiririz diye sözlerini tamamladı.
 
Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül ise konuşmasında şunları söyledi; Gelen misafirlerimize Anadolu insanın iyi misafirperver olduğunu ispatlamak adına hareket ettik. Umarız kendilerini iyi ağırlamışızdır.
Tebrikler Ordu… Edindiğimiz bilgilere göre mükemmel bir organizasyon düzenlemişsiniz. Bizlerde davetli idik ancak bazı sağlık nedenlerinden dolayı katılamadık. Bu başarılarınızın devamını diliyoruz. 

Fotoğrafları görmek için tıklayınız..


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ