" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.87.61.215
Online Ziyaretçi: 8
Bugün Toplam: 1665
Dün Toplam: 4081
Genel Toplam: 16083475
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TEKİRDAĞ İFTARI CAMİAYI BULUŞTURDU

Tarih:

01 Haziran 2018 Cuma 10:11

Okunma:

1525

Yorum:

0     Yorum Yaz

TEKİRDAĞ İFTARI CAMİAYI BULUŞTURDU

TEKİRDAĞ İFTARI CAMİAYI BULUŞTURDU
TFFHGD Tekirdağ Şubesi 30 Mayıs 2018 Çarşamba günü iftar yemeği düzenledi.
Bu yemek son yıllarda yapılan en dikkat çeken yemek olarak dikkat çekti.
 
İftar yemeğine TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman ARICI , Merkez Hakem Kurulu 1.Bölge Sorumlusu Ahmet ERDOĞAN , TFFHGD 1.Bölge Sorumlusu ve başkan vekili Ahmet ŞAHİN , FİFA Hakemi ve TFFHGD Başkan Vekili Mete KALKAVAN , Çorlu Bld. Başkan Yrd. Oktay ÇOLPAN ,Tekirdağ ASKF Başkanı Mehmet KAYA , Tekirdağ İl Temsilcisi Zafer ÖGATLAR , hakemler ve gözlemciler katıldı.
 
Yemekte Genel başkan Arıcı ve MHK üyesi Ahmet Erdoğan kısa konuşmalar yaptılar ve özellikle hakemlere şu mesajı verdiler. Camia içerisinde birlik ve beraberliği sağlayıp bunun sürüdürülebilir olması için çabalar harcanması, hakemlikte zirveyi yakalamak için rekabet içerisinde olunması, hakem sayısının çok olması ve klasmanlardaki hakem ve gözlemci sayısının az olması nedeniyle, gerek fiziki gerekse terfilerdeki kriterlere göre çalışmalar yapılmalı. Seviyenin yükselmesi için yüksek okul ve yabancı dil bilinmesi gerekliliği dile getirildi.
 
FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ
 
 
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

dürüst hakem
İl Hakem kurulu başkanının gelmediği yada (gelemediği) , tehditler ile gelmeyen klasman ve il hakemleri,gözlemciler. bunları da yazsaydınız hocam. Evet Dikkat çekti bu iftar. İl Hakem kurulu başkanı ve barış ÇArdak\'lı nın ayrıştırdığı bir Tekirdağ var. Birlik yok beraberlik yok...
02 Haziran 2018 Cumartesi 20:06

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ