" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.207.89
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 6
Dün Toplam: 3959
Genel Toplam: 16189662
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TEKİRDAĞ KOKART TÖRENİ DÜZENLEDİ

Tarih:

02 Nisan 2019 Salı 13:12

Okunma:

778

Yorum:

0     Yorum Yaz

TEKİRDAĞ KOKART TÖRENİ DÜZENLEDİ

TEKİRDAĞ KOKART TÖRENİ DÜZENLEDİ
TFFHGD Tekirdağ şubesi kokart töreni düzenledi.
29.3.2019 tarihinde Çorlu Şölen Event Garden’da İl Hakemliğine geçen Hakemler için Kokart Töreni Düzenlendi.
Kokart törenine TFFHGD Genel Başkan Vekili Ahmet ŞAHİN, Tekirdağ ASKF Başkanı Mehmet KAYA, Yönetim kurulu üyeleri Salih YILMAZ, Emin Neşeli, Futbol İl Temsilcisi Zafer ÖGATLAR, Çorlu Bld. Başkan Vekili Oktay ÇOLPAN, Tekirdağ Gençlik ve Spor il Şb müdürü Abdülkerim KASAP, Edirne TFFHGD Başkanı Bilal TURAN, Edirne İl Hakem kurulu Başkanı Hüsnü ÇÖLLÜ, Kırklareli TFFHGD Başkan vekili, Kırklareli İl Hakem Kurulu Başkanı Haluk DEMİRELLİ, Tekirdağ İline hizmet etmiş eski Hakem ve Gözlemciler,  hakemlerin katılımı ile gerçekleşti. Kokart Törenimiz Dernek Başkanı Rüstem Benzer’in açılış konuşmasından sonra İl Hakem Kurulu başkanı, TFFHGD Genel Başkan Vekili, ASFK Başkanı, Spor İl Müdürü ve Çorlu Belediye Başkan Yardımcısının konuşmaları ile tamamlanmıştır.
Tekirdağ’a 10 yılı aşkın süredir Eğitimcilik Yapan İl Hakem Kurulu başkanı Kamil Dertop’a Tekirdağ ASKF Başkanı Mehmet KAYA ve Desteklerini her zaman spora ve sporcuya esirgemeyen Oktay Çolpan'a şilt verilmesi ile devam etti.
İl hakemliğine terfi eden hakemlerin kokartlarını takılmasından sonra Gece Yöresel Oyun Havaları ve Eğlenceli müzikler eşliğinde misafirlerimizin, Hakem ve Gözlemcilerimizin katılımı ile eğlenceli bir şekilde sonlandı.

FOTOĞRAFLARI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ