" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.231.109.238
Online Ziyaretçi: 35
Bugün Toplam: 7321
Dün Toplam: 9899
Genel Toplam: 18395407
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TOKAT İFTARDA BİRLİK MESAJI VERDİ

Tarih:

26 Mayıs 2019 Pazar 22:19

Okunma:

777

Yorum:

0     Yorum Yaz

TOKAT İFTARDA BİRLİK MESAJI VERDİ

TOKAT İFTARDA BİRLİK MESAJI VERDİ
TFFHGD Tokat şubesi yaptığı iftar ile birlik ve beraberlik mesajı verdiler. Bu iftara MHK üyesi Hamza Mısır’da katıldı.
Mübarek ayın son günlerine yaklaştığımız bu günlerde Tokat şubesi öyle bir iftar yemeği verdi ki uzun yıllar konuşulacağa benziyor.
26 Mayıs 2019 Pazar günü Tokat’ın önde gelen otellerinden Çavuşoğlu Tower Otel’de düzenlenen iftar yemeğine MHK üyesi Hamza Mısır, BHK üyesi İlkay aydın, TFFHGD Yönetim kurulu üyesi bölge sorumlusu ve  Ordu İHK Başkanı Kahraman Minnet, Samsun İHK Başkanı Faruk Sertakan, TFFHGD Samsun Şube Başkanı Samet Çiçek, Ordu bölgesi Üst Klasman Yardımcı hakemi Samet Çavuş Eski İHK Başkanları Üzeyir Akti ve Hüseyin Eşiyok, Hakemin Sesi Ercan Durna hakemler ve gözlemciler katıldı.
İftar yemeğinde açılışı dernek başkanı Harun Toplar yaptı ve bu mübarek günde iftarda buluşmamız ve bölge MHK sorumlumuz Hamza Mısır’ın aramızda olması bizleri gururlandırdı. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum dedi. İHK Başkanı Feyzullah Saygılı da yaptığı konuşmada bizler kendimizi ifade etmek istiyoruz. Bu  fırsat her zaman gelmiyor. İşte böyle bir gün bizler için bulunmaz bir fırsat dedi
TFFHGD Bölge sorumlusu Kahraman Minnet ise yaptığı konuşmada Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı’nın selamlarını getirdim kendisi ileriki günlerde mutlaka buraya gelecek. Tokat sorunlu olmayan bir il kendi bölgemizde uyum içerisinde çalışıyoruz. Ben sizlere bu birlikteliği sağladığınız için teşekkür ediyorum dedi.
MHK bölge sorumlusu Hamza Mısır’da yaptığı konuşmada ben bakmış olduğum illeri mutlaka ziyaret ediyorum. Buraya da böyle bir mübarek günde gelerek sizlerle tanışmış oldum. İnsanlar mutlaka kendilerine bir hedef belirlemeliler. Sizlerinde hedefi olmalı ve bu hedefe odaklanmalısınız. Sizler MHK’nın koymuş olduğu kriterleri yerine getirin bizlerde üzerimize düşeni mutlaka yaparız. Sizlere MHK başkanımız Sabri Çelik’in selamlarını da getirdim. Tokat’ta gelecek vadeden hakemlerin olduğunu biliyorum. Hem hakem hem de gözlemci bazında mutlaka yukarıya çıkışlar olacak. Sizlee şimdiden iyibayramlar diliyorum dedi. Daha sonra hakemlerle biraraya gelen Mısır, onlarla tanışıp sıcak bir ortamda görüşmeler yaptı. Daha sonra dernek yönetimiz ve İHK gelen misafirlere ilin temsil eden hediyeler takdim ettiler.
Fotoğraflar için tıklayınız
 


Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ