" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.207.89
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 34
Dün Toplam: 3959
Genel Toplam: 16189690
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TRABZON'DA 5 YILDIZLI KOKART MERASİMİ

Tarih:

21 Mart 2019 Perşembe 00:41

Okunma:

998

Yorum:

0     Yorum Yaz

TRABZON'DA 5 YILDIZLI KOKART MERASİMİ

TRABZON'DA 5 YILDIZLI KOKART MERASİMİ
Trabzon Hakem – Gözlemci Buluşması ve Kokart Töreni 19 Mart 2019 Salı günü Panagia Otel’de gerçekleştirildi. Görkemli geceye; Trabzonspor Genel Sekreteri Ömer Sağıroğlu, Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Özer Bayraktar, Trabzon ASKF Başkanı Cahit Erdem, TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Hayri Tekelioğlu, TFSKD Trabzon Şube Başkanı Turgay Kurt, Duayen Hakem ve MHK Eski Üyesi Erdoğdu Diyadin, Eski Üst Klasman Hakemleri Erdoğan Kırıcı ve Yusuf Yaylı, MHK Eski Üyesi Hikmet Öksüzoğlu, 1461 Trabzon asbaşkanı Aziz Bahadır, TSYD Trabzon Şube Başkanı Selçuk Kılıç, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, İl Sağlık Müdür V. Oğuz Kara, Basın Mensupları Ali Şavaş, Miraç Özyağcı, Turgay Beşyıldız, Yahya Karabina, Hasan Bahadır ve İsmail Düzgün katıldı.
İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Örgün açılış konuşması yaparak, Trabzon Hakemliğinin geldiği noktadan ve hedeflerinden bahsetti. Önümüzdeki yıllarda Üst Klasmanlardaki hakem sayısının artmasını temenni ettiğini söyledi.
MHK Üyesi Hamza Mısır tüm misafirlere teşekkür ederken, camia içerisinde birlik beraberlik ve dayanışmanın önemi vurguladı. Hakemlere yönelik yaptığı açıklamada şu nasihatlerde bulundu: “Büyük kararlar vermek için bu formayı giyindiniz. Hata yapmaktan korkmayın. Sahada sürpriz de aramayın. En iyi hakemlerin bile eksikleri var unutmayın. Sahada denge oluşturmaya çalışın. Oyuncularla, yöneticilerle, teknik adamlarla iyi iletişim kurun ama son sözü siz söyleyin. Unutmayın sahanın tek hakimi sizsiniz.”
Duayen Hakem ve MHK Eski üyesi Erdoğdu Diyadin, başta Hamza Mısır olmak üzere bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür etti.
MHK Eski üyesi Hikmet Öksüzoğlu, birlik beraberliğin öneminden bahsederek, köklü bir camia olduklarını, geçmişimize sahip çıkmamız gerektiğini ifade etti.
Eski Milli Hakem Yusuf Yaylı, bu etkinliklerin sürekli yapılması gerektiğini ve eski yeni herkesin katılım göstermesinin çok önemli olduğundan bahsetti.
Eski Milli Hakem Erdoğan Kırıcı katılımcılara teşekkür ederek mentörlük sisteminin camiaya kazandırılması gerektiğini iletti.
ASKF Başkanı Cahit Erdem ve TÜFAD Trabzon Şube Başkanı Hayri Tekelioğlu birlik ve beraberliğin öneminden bahsetti.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yusuf Turgut, Trabzon hakemlerinin her zaman yanında olduğunu ifade etti.
MHK Üyesi Hamza Mısır’ın göreve gelir gelmez birlik beraberlik adına gerçekleştirmiş olduğu bu gecede sunumu yapılan “Geçmişten Günümüze Trabzon Hakemliği” video gösterimi duygusal anlara sahne oldu.
2018 – 2019 Sezonunda Kadın Bölgesel Yardımcı Hakem ve BH kadrosuna terfi eden 2’si kadın 3 hakeme kokartları Duayen Hakem ve MHK Eski Üyesi Erdoğdu Diyadin tarafından takdim edildi.
Ayrıca sezon içerisinde İl Hakemliğine terfi eden 5’i kadın 43 il hakemi protokol ve hakem camiası önünde “Hakem Andı” ederek, kokartlarını taktılar.
Birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği anlamlı gece Ünlü Sanatçı Kaptan Yılmaz’ın eşsiz şovu ve müzikleri ile devam etti. Hakem ve gözlemciler doyasıya eğlenerek renkli görüntülere sahne oldular.
   
Fotoğrafları görüntülemek için tıklayınız
 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ