" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.207.89
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 3950
Dün Toplam: 4050
Genel Toplam: 16189647
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TRABZON ETKİNLİKLERE HIZ VERDİ

Tarih:

06 Nisan 2019 Cumartesi 12:09

Okunma:

1960

Yorum:

0     Yorum Yaz

TRABZON ETKİNLİKLERE HIZ VERDİ

TRABZON ETKİNLİKLERE HIZ VERDİ

TFFHGD Trabzon şubesinin etkinlikleri tam gaz devam ediyor. Trabzon’da Klasman hakemleri bu kez de tiyatroda buluşarak stres attı. 

Trabzon Devlet Tiyatrosu Haluk Ongan Sahnesinde ‘BABA’ adlı oyunu izleyen hakemler saha dışına çıkarak biraz olsun farklı bir hava yaşadılar.

Hamza Mısır’ın MHK üyeliğine gelmesinden sonra her hafta farklı bir etkinlik yapılan Trabzon’da herkes yaşanan değişimden mutlu görünüyor. 

Dernek başkanı İsmail Köse, hakemlerin gelişimine katkıda bulunmak için büyük gayret gösteren MHK üyesi Hamza Mısır’a teşekkür etti.

Hakemlerin birlikte olup beraber zaman geçirmesi, birbirlerini tanımanın yanısıra güven ve arkadaşlığın artmasına yol açacağını bilen dernek yönetimi bu tür faaliyetlere devam edeceğini söylüyorlar.

Tiyatro oyununun konusu:
Evlendikten kısa süre sonra aralarındaki ilişki bir güç savaşına dönen Laura ile Yüzbaşı Adolf, bu kez savaşlarını kızları Bertha'nın geleceği hakkında tek söz sahibi olma arzusu üzerinden sürdürmektedir.
Yüzbaşı kızını evdeki tüm dominant kadınlardan uzakta, şehirde okutarak, öğretmen olmasını isterken, Laura, kızının yanında kalıp sanat eğitimi alması konusunda ısrarlıdır. İsteklerini gerçekleştirmek konusunda bu kez inanılmaz bir yola başvurur: Yüzbaşı'nın akıl sağlığının yerinde olmadığına dair şaşırtıcı durumlar yaratarak, etrafındaki herkesi manipüle eder. Yılların getirdiği intikam duygusuyla son bir hamlede bulunur ve kızının gerçek babası olmadığını söyleyerek, Yüzbaşı'nın içine  ölümcül bir şüphe salar. Bu şüpheyle sinirsel ataklar yaşattığı kocasına deli gömleği giydirterek,  aralarındaki ezeli savaşın galibi olmayı başarır. 
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ