" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.173.47.43
Online Ziyaretçi: 13
Bugün Toplam: 2695
Dün Toplam: 4985
Genel Toplam: 16725208
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

TRABZON ÖNCE VİZYON DEDİ

Tarih:

13 Nisan 2019 Cumartesi 22:50

Okunma:

1986

Yorum:

0     Yorum Yaz

TRABZON ÖNCE VİZYON DEDİ

TRABZON ÖNCE VİZYON DEDİ
Trabzon hakemleri, Haluk Ulusoy Tesisleri Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi'nde gerçekleştirilen seminerde artık vites büyütme zamanı geldi dediler.
 
Trabzon Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şahin tarafından verilen "Hakemlikte Misyon, Vizyon ve Liderlik" konulu seminer yoğun ilgi gördü. Geçmiş yıllarda A Milli Takımlar Psikolojik Danışmanlığı, 1461 Trabzonspor ve Trabzonspor Psikolojik Performans Danışmanlığı, 2016 GYMNASIADE Okul Sporları Spor Psikologluğu yapan ve Trabzonspor’daki görevine devam eden Prof. Dr. Mustafa Şahin etkileyici sunumu ile hakemlerimize farklı bakış açıları kazandırdı. 

MHK Üyesi Hamza Mısır ve Dernek Başkanı İsmail Köse'nin katıldığı seminer sonunda, MHK üyesi Hamza Mısır eğitimin öneminden bahsederek, bu tarz eğitimlere hız vereceklerini ifade etti.  

Etiketler:

YORUMLAR

Spor Psikologları Birliği
Sayın editör, ülkemizde bir çok meslek başka disiplinler tarafından istismar edildiği gibi "Psikolog" unvanı da Psikolojik Danışmalar tarafından sıkça istismar edilmektedir. Haberde yer alan kişi Psikolog değil Psikolojik Danışmandır. Lütfen haber kalitenizden ödün vermeyiniz. Saygılarımızla
15 Nisan 2019 Pazartesi 09:35

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ