" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 54.87.61.215
Online Ziyaretçi: 14
Bugün Toplam: 1797
Dün Toplam: 4081
Genel Toplam: 16083607
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

UCUZ KAHRAMANLIK YOK!

Tarih:

23 Aralık 2012 Pazar 00:24

Okunma:

4362

Yorum:

0     Yorum Yaz

UCUZ KAHRAMANLIK YOK!

UCUZ KAHRAMANLIK YOK!
Günümüzde menfaatin ön plana çıktığı, dedikodunun, çekememezliğin, bananeciliğin, kraldan çok kralcı kesilenlerin, ikiyüzlülerin ya da riyakârların zirve yaptığını görüyoruz.
 
Bu karamsar tablo karşısında içimizde bir umut kırıntısı taşımak gerçekten güzel.
Umudumuz boş hayal, boş bir avuntu kesinlikle değildir. Bizim umudumuz, camianın spor kamuoyunda layık olduğu yere gelmesidir.  Beklentilerimizin gerçekleşmesi için çaba göstermeliyiz daha da öte direnç göstermeliyiz. Mutluluğumuz bunun gerçekleşmesiyle kat be kat artacaktır.

Gelin hakem camiasını bulandırmaya çalışanlara asla meydan vermeyelim. Vermeyelim ki güzel bir kuş sesinde iç huzurumuzu bulalım.
Hayatı bütün çelişkileriyle yaşamaya hazır olsak da, bu durum bazen mümkün olmayabiliyor.
Her alanda olduğu gibi hakem camiasında bazı çelişkiler yumağı ister istemez kendini gösteriyor. 
Hakem camiasını kullanarak nemalanmaya çalışanlar var. Amaçları sadece para kazanmak. Hizmet ise sadece göstermelik.

Bazıları televizyonlarda eski hakem olmalarına rağmen, hakemlere vurup reyting yapmaya çalışıyor. Bir de bazı taklitçi siteler türedi. Hakemin Sesi’nden haber ve fotoğraf çalmaktadırlar. Şimdiye kadar kendilerine çeki - düzen verirler diye sesimizi çıkarmadık ama öyle sınırı aştılar ki artık onlara dur deme zamanı geldi.. Bundan böyle haber ve fotoğraflarımızı çalarlarsa bilişim suçu işledikleri nedeniyle yasal yollara başvuracağız.
 
Amaçları ne? Nemalanmak, hakem kıyafeti satmak. (Gerçi Genel merkez sayesinde TFF il hakemlerine ücretsiz malzeme gönderince viyaklamaya başladılar) Bunu satabilmek adına hesapta hakem sitesi oluyorlar…!  Birkaç tane sağdan soldan veya dernek sitelerinden aldıkları haberleri çarpıtıcı hale getirerek ve e maillere mesajlar atarak okunmalarını sağlamaya çalışıyorlar. Siteye girenlerde malzemeleri görecek ve satın alacaklar. Vay uyanıklar vay.
Haberlerinde bazen de hesapta anket yapıyorlar.. En başarılı MHK üyesi kim? En başarısızı kim? En başarısız da Hamza Işın seçiliyor. Kulağınızı açında Hamza Işın’ın kim olduğunu size anlatalım..
 
Hamza Işın Başarısız değildir
 
 
Hamza IŞIN, mert bir Anadolu çocuğudur. Duygusaldır. İyi bir aile babasıdır. Çalışkanlığına kimsenin söyleyeceği bir şey yoktur. Verilen görevi layığı ile yerine getirir.

Kendisi ile ilgili yapılan suçlama nedir? Burdurlu hakemler daha az maç alıyorlarmış. Allah aşkına Hamza Işın, Türkiye’nin MHK üyesi mi yoksa Burdur’un mu?
 
Biz de zaman zaman yaptığı işler dolaysıyla eleştirilerimiz oldu ama başarısız biri asla değildir.
 
Bu haberi yapan sitenin memur(!)  sorumlusuyla konuştuk.  Genel merkez ve bizim ile ilgili haberi kendisinin yapmadığını söyledi.
Yapan kişi ona göre önemli bir şahsiyet imiş. Önemli bir şahsiyet nasıl oluyor da adını verme cesaretini gösteremiyor..!

 Öğrendiğimize göre; İstanbul’dan birisi. Bölgesel gözlemci, hesapta kendine göre ulusal gözlemciliği hedefliyormuş.

  Bir ağabeyine güveniyormuş. Bu kafayla giderse bıraksın ulusal gözlemciliği seneye il gözlemcisi olmaya büyük adaydır.

Yazıyı şimdi burada noktalayalım. Eğer aynı vaziyette hareket ederler ise ileri de bakın neler çıkacak ortaya..!
 
Değerli arkadaşlar.. Hakem camiasını altın yılını yaşadığı, hakemlere daha fazla halklar alınması konusunda MHK ve TFFHGD’nin bu aralar yoğun çaba sarf ettiği dönemde aman bu kimselere fırsat vermeyin..

Etiketler:

Kim bunlar?

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ