" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.90.56.90
Online Ziyaretçi: 9
Bugün Toplam: 2655
Dün Toplam: 3934
Genel Toplam: 15965760
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

UYANIKLIĞIN DA BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!

Tarih:

28 Nisan 2018 Cumartesi 00:47

Okunma:

3407

Yorum:

0     Yorum Yaz

UYANIKLIĞIN DA BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!

UYANIKLIĞIN DA BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ!
Türk futbolunda hakemlik ve futbolculuk yaparak isim yapmış insanlar gelen istekler üzerine ülkenin çeşitli illerine giderek paneller düzenliyorlar.

Bunlardan bir tanesi de Hatay’da düzenlendi. Edindiğimiz bilgilere göre; Bu kişilerin masrafları Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılandı.

Hatay’da yapılan futbol paneline Merkez hakem kurulu eski başkanları Ertuğrul Dilek ve Mustafa Çulcu’yla birlikte, TRT spor yorumcusu Hayri Ülgen, A Spor yorumcusu Haldun Domaç, TSYD eski genel başkanı Naci Arkan, eski FIFA yardımcı hakemi Binali Kartal ve eski atlet ve hakem Cahit Kuran’la birlikte Türkiye Spor Yazarları Derneği Elazığ Temsilcisi Coşkun Kamaç  katıldı.

Paneli 12 Nisan Perşembe günü Hatay Büyükşehir Meclis Salonu’nda saat 17.30’da yapıldı.

KENDİLERİ KONUŞTU KENDİLERİ DİNLEDİ..!

Buraya kadar her şey güzel de Türk futbolunda isim yapmış insanlar kendileri konuştular kendileri dinlediler.
Organizasyonu  il gözlemcilerinden Recep Yurtsever yaptı. İldeki futbol ve spor ailesini davet etti. Her ne Hikmetse..!  Bu söyleşiye koca Hatay’dan sadece 18 dinleyici geldi.  Her konuşmacıya iki kişi..

Eski iki FİFA hakemi ve MHK Başkanlığı yapmış insanlar geliyor fakat hakemler ve gözlemciler yok.

Burada bir çelişki sözkonusu. Ekibi ağırlayanlarsan bir tanesi Ulusal gözlemci Şenol Koyuncuoğlu.

Geçen dönemin İHK Başkanı. İsteseydi hakem ve gözlemcileri oraya yığmaz mıydı? Şuan ki il hakem kurulu hakem atama sorumlusu onun kardeşi. Camiaya acaba ne gibi bir bilgi veriyor?

Kafalardaki buğulanma ise şöyle olabilir mi; bu bölgeye Bedri Dölkeleş bakıyor. Mustafa Çulcu ile arasının iyi olmadığı camia tarafından biliniyor. Buraya gidersek kızağa çekiliriz?

Bakın arkadaşlar kafanızdaki şeytanlıklarla bir yere varamazsınız. O tilkiler sizi yanıltabilir. Bedri Dölkeleş kesinlikle oraya gitmeyin dememiştir ve demez de..

NİYE GİZLİ GÖRÜŞME TALEBİ?

Çulcu ve ekibiyle hakemlerin buluşmasını engelleyenler nedense  gecenin bir vakti Mustafa Çulcu’yu alıp dışarıda özel görüşüyorlar?

Hem akşam hem de sabah birlikte olunuyor ve başbaşa görüşüyorlar..

Soruyoruz; Mustafa Çulçu’nun ileri de MHK Başkanı olma ihtimalinin olması mı?

Kimler Çulcu ile görüştü?

Üst Klasman Yardımcı Hakem Mehmet Cem Hanoğlu, Eski Süper Lig Hakemi Özkan Çeliker, C Klasman Hakemi Deniz Kükrek  ve İl  Hakem Kurulu Hakem Atama Sorumlusu Soner Koyuncuoğlu, Klasman Gözlemcisi Şenol Koyuncuoğlu.
Siz bu insanları büyütmek istiyorsanız panele gitmeliydiniz. Hem oraya gitmiyorsunuz hem de Çulcu ile birebir görüşme yaparak göze girmek mi istiyorsunuz? Çulcu, bunları yedi mi zannediyorsunuz?
Tabi ya Vefa İstanbul’da bir semt adı idi..!
    


Etiketler:

YORUMLAR

İbrahim Özdemir
Ben 3 yıl önce bıraktım hakemliği. Bizim zamanımızda böyle Hakem Büyüklerimiz geldiğinde hedefi olan genç hakem arkadaşları davet ederlerdi. Genç arkadaşa motive ve ilham olsun, ayrıca yükselmesinin kararını verecek olan o büyüğümüz kişiyi ismen değil cismende görmüş olsun diye. Demek ki burada beklenti içerisinde olanlar katılmış. Amaç geleceğe, genç hakeme katkı değil. Amaç gelecekte kendine katkı sağlamak. Ana toplantıya yeterli katılımı sağlamamakta organize edenin şehirdeki etkinliği. Onuda Hocamız kendisi sorgulamalı artık
28 Nisan 2018 Cumartesi 13:43
Zülfiye
Ercan hocam diline sağlık.bunlar hep böyle işte iki yüzlü insanlar arkadan iş çevirirler. Hem bedri hocayi hem mustafa hocayı rencide ederler. Biri hakemleri tehtit eder mustafa hoca gelecek hepsine göstereceğim.biri der mustafa hoca gelsin ben bölgesel hakem kurulundayım canlarına okurum ama bu hafta bedri hocanın verdiği maça ikiside koşa koşa gider. Dik duruş diye bir şeyleri yok omurgasız insanlar bunlar sevgili hocam.saygilar
28 Nisan 2018 Cumartesi 13:34

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ