" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 100.24.113.182
Online Ziyaretçi: 7
Bugün Toplam: 6225
Dün Toplam: 14653
Genel Toplam: 19838695
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YALOVA İHK BAŞKANI DİSİPLİNE VERİLDİ!

Tarih:

21 Ekim 2020 Çarşamba 22:39

Okunma:

9629

Yorum:

0     Yorum Yaz

YALOVA İHK BAŞKANI DİSİPLİNE VERİLDİ!

YALOVA İHK BAŞKANI DİSİPLİNE VERİLDİ!
 Yalova İHK Başkanı Bölgesel Gözlemci ONUR BALCI, "talimatlara aykırı hareketi" nedeniyle Merkez Hakem Kurulu'nun 40. maddesi uyarınca 20.10.2020 tarihinden itibaren tedbirli olarak PFDK'ya sevkine karar verildi.

Hakemin Sesi olarak defalarca yazdık. Saha da kazandığınız kariyerinizi sosyal medyada kaybedebilirsiniz diye.

Bazıları hala paylaşımlara devam ediyorlar. Verilen cezalara bakıp ders almak gerekir. Kaç gözlemci gitti kaç hakem?   Sosyal mecralar hayatımızın bir parçası olduğundan belli sürekli bir şeyler çekip paylaşma hissi ile yaşam tarzlarımızın için de veya dışında hayatlar sunuyoruz çoğu zaman.

Sosyal içerikli mesajlarımızı aşırı eleştirisel olarak değil, güzel hazırlanmış içerikler ile dile getirebiliriz. Unutmayın internet Bazı  paylaşımları sosyal içerikli ,bilmeyerek iyi niyetle farkındalık yapmaya çalışanları uyarın. Asla beğenmeyin videoların altına yorum atmayın.
İşte bunlardan biri de Yalova’ya İHK Başkanı olan Onur Balcı. MHK talimatlarına aykırı hareketi nedeniyle tedbirli olarak PFDK’ya sevk edildi.
Daha önceki emsal kararlara bakıldığında Onur Balcı’nın ceza alacağı aşikar. MHK, tahkim kurulunun kararını bekleyecek. Belki İHK Başkanlığını kaybedecek belki de camiadan uzaklaşanlar kervanına katılacak..!

Aman arkadaşlar dikkat. Sosyal medya paylaşımları can yakıyor..

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ