" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 100.24.113.182
Online Ziyaretçi: 6
Bugün Toplam: 5349
Dün Toplam: 14653
Genel Toplam: 19837831
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YALOVA ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR!

Tarih:

30 Ekim 2020 Cuma 23:05

Okunma:

9400

Yorum:

0     Yorum Yaz

YALOVA ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR!

YALOVA ŞAŞIRTMAYA DEVAM EDİYOR!
Yalova’da bir şeyler dönüyor. Ama bunlar “çok güzel hareketler “değil.
Önce İHK Başkanı Onur Balcı’nın sosyal medyadaki paylaşımları dolaysıyla hakem camiasından ilişiği kesildi.
Yeni kurul atanana kadar kurul devam ediyor. Devlette devamlılık ilkesi esastır.
Bu kurul öyle bir şey yapıyor ki şimdiye kadar ne duydunuz nede gördünüz.. Hakem camiası ilk defa böyle bir şeye şahit oluyor.
Yalova İHK, namzet hakemler için bir watsapp grubu kuruyor. Namzet hakemler il hakemliğine terfi için 28 Ekim 2020 Çarşamba günü sınava davet ediliyorlar.
Buraya kadar her şey güzel. Şimdi ise çok ilginç hareketler başlıyor..!
Yalova İHK Hakem atama sorumlusu İbrahim Mengübeti, size aşağıda paylaştığım mesajı aday hakemler watsapp grubuna atıyor.

 
İşte okuduğunuz gibi sınava girecek hakemlere şu mesajı veriyor; Sınavda size yardım edeceğiz, başarısız olsanız da geçeceksiniz..!  Bir şartımız var; sınav olduğunu il ve klasman hakemlerine söylemeyin. Söylerseniz geçemezsiniz kalırsınız 1 seneniz boşa gider..

İbrahim Mengübeki’nin  yazdığına göre aday hakemlerle de tek ek konuşulmuş.

Burada işlenen alenen yazılı tebligatı tüm kurul üyeleri de okuyor. Onlarda bir nevi rezalete ortak oluyorlar.

Bu sizce neden oldu dersiniz?

Aklımıza gelen tek şey var; Ocak ayında yapılacak seçimlere hazırlık.
Başka bir fikri olan var mı?

2. Bölge sorumlusu Nedim Göklü’nün bu durum karşısında alacağı karar da merak ediliyor.

Kendisi ilk defa kurula girdi. Nasıl bir yönetici olduğu ve nasıl kararlar alacağı ancak böyle haberler karşısında belli olacak.
 
 
 

Etiketler:

YORUMLAR

Fuat doğrusöz
Yapılan dalavereye göz yumsaydınız diyorsun sanırım edepli edepli Hakemlik para sevgisi ile yapılmıyor, bu düşünce sizlerde olmuş olmasaydı şu an böyle küçük hesaplar yapıp yapılan usulsüzlüğü kapatmak istemezdiniz. Gerçekçi olun gerçekçi olalım bu arkadaş yapmış usulsüzlük bu herkesin ortak düşüncesi olmalı bunu savunmayın. Savundugunuz eski başkanı yaptığı paylaşımları destekler gibi doğru buluyor gibi olmayın Adil olun gerçekçi olun Doğruları kendinize inandırın.
07 Kasım 2020 Cumartesi 00:13
İhsan Edepli
Ne kadar üzücü. Ey Nedim Göklü yazmış biri. Nedim Göklü kimdir? Yıllarca bu camiaya hizmet etmiş, yeni başlayan hakemlerin dedesi yaşında bir hakem büyüğü. Ayıp ki ne ayıp. Akıllarınca buradan MHK ya istikamet veriyorlar. Ne zaman bu camia bu hale geldi. Burada yorum yapanların çoğu hiç hakem terbiyesi almamış. Hep iftira, hep komplo. Tek dertleri para. Aman 2 hakem fazla olur da cukkamız azalır kavgası. Yazık!!!
06 Kasım 2020 Cuma 14:16
Arif Kapak
Benim anlamadığım madem Yalova yı kaybetmekten bu kadar korkuyorsunuz ne diye çıkıp bu bahsettiğiniz isimlerin karşısına bildiğiniz gerçekleri haykırmıyorsunuz. Neden gizli kapaklı iş yapıyorsunuz. yoksa yüzlerine söylersem maç alamam diye mi korkuyorsunuz. desenize o zaman maç yönetme aşkı Yalova sevgisinden veya hakemlerin selametinden dah mı baskın çıktı. Bence burda dedikodu yapacağınıza madem bu kadar doğrusunuz çıkın gerçekleri yüzlerine söyleyin de düzeltin.
04 Kasım 2020 Çarşamba 22:54
serkan çalış
sayın Ercan DURNA yeni yalova il hakem kurulu bahsettiğiniz haberde bulunan iki üye ile devam ediyor.. sizin düşünceniz nedir? usülsüzlük yapan il hakem kurulundan 2 üye görevine devam edip bundan sonraki dönemlerde ne kadar güvenilir olabilir!! çok yazık...
04 Kasım 2020 Çarşamba 11:12
fuat dogrusöz
EY!! eski kurulun artistleri yeni kurulun oyuncuları henüz hangi işleri yaptınızda böyle işler yapmaya başladınız...
03 Kasım 2020 Salı 13:48
Muhammed karahasan
Fırat kızıl ismi şuanda gereksiz yalova ilini iyi bilen senelerce yalova amatör kümenin yükünü ağırlığını bilen şahsım muhammed karahasan a il hakem kurulu başkanlığını verilmesini temenni ediyorum hatta uygun görüyorum hatta şimdiden kurul üyelerim bile hazır sadece mhk güvensin gerisini ekibim ve yalova iline bıraksınlar şimdiden kurul başkanı olacak arkadas a başarılar dilerim
02 Kasım 2020 Pazartesi 00:17
Ard arda
Yalova yeni ihk açıklıyorum; Fırat Kızıl(başkan) İsmail ergin şahinoğlu (bşk. Vekili.) İbrahim Mengübeti(has) Süleyman Çark(gas) Recep Uysal(raportör) Bir diğer senaryo Süleyman Çark Başkan olması. Burdan Nedim Göklü’ye sesleniyorum Eyyyy Nedim Göklü elini vicdanına koy bırak bölgesel kurul ne dediğini sen eğitimcisin kibar bir beyefendisin bu şaibeli isimlerle yola çıkma bunların gemisine binme bunları alabora et yoksa bu sıkıntılar artarak büyüyerek her geçen gün artacak bu isimler rahat durmaz hertürlü oyunu oynarlar denerler bunlar hakem yetiştirmez kendi adamını yetiştirip diğerine uganda hakemi muamelesi yapar. İzliyoruz seni Eyyy Nedim Göklü
01 Kasım 2020 Pazar 22:06
Serkan çalış
Yayınlamanızı temenni edip fikrimi paylaşmak istiyorum İşi bilmek uyanıklık yapmak kı İşi bilmemek mi bu Her ne olursa olsun çok yanlış şeyler güvenirliğini kaybetmiş bir il hakem kurulu. Bir de yeni atanacak kurulun üyeleri olacakmışşşşşş
01 Kasım 2020 Pazar 12:56
Sercan Taşdemir
İlk defa kurula atanmışsın has olmuşsun sen daha şimdiden ligler başlamadan bu adeletsizliğe bu dalavereye başlıyorsan, ve diğer üyeler sizde şimdiden bu işe ortak olup (ki hep birliktesiniz tek başına alınacak bir karar degil) bu duruma göz yumuyorsanız ligler başladıktan sonra yapacağınız adamcılığı burdan herkes anlamıştır. Keyf yapmaya gövde gösterisi yapmaya değil, hakem yetiştirmeye gelecek kişiler olun.
31 Ekim 2020 Cumartesi 11:11
Harun üstün
Pandemi sebebiyle böyle bir güzellik yapmak istemiş sanırım il hakem kurul üyeleri.içlerinden biri de çıkıp böyle birşey doğru olmaz herkes bilsin duysun dememişmi? Ama yakın zamanda dernek seçimini düşünerek kendilerince bir taktik oluşturup seçim zamanında biz yaptık sıra sizde demek istemişler. Bir de şöyle birşey var bu ilde mevcutta kurul başkanı yok ama il genelinde Fırat kızıl ismi şu anki il hakem kurul üyeleri ile yakın zamanda göreve geleceği konuşuluyor bunu da destekleyen durum yapılan sınavın Fırat kızıl isimli kişinin görevli olduğu okulda yapılmasıdır. Resmi açıklama olmamasına rağmen bu ilde kurul başkanı Fırat kızıl ve mevcutta olan üyeler olacagı yönünde. Bir önceki görevden alınan kurul başkanının Fırat kızıla ricada bulunup benim ekip arkadaslarımla yoluna devam etmesini rica etmesi ve Fırat kızılın görevi kabul etmeden önce eski başkandan icazet istemeside konuşulanlar arasında. Yalova ili için hayırlısı olsun.
31 Ekim 2020 Cumartesi 00:47
Sefa Demir
Sayın Ercan Durna, Şimdi yapacakları tekşey Sefa Demir yapmıştır derler kendi aralarındaki pisliği kapatmaya çalışırlar. 5-6 yıldır camianın dışındayım. 40 tane problem yaşandı. Sefadır dediler geçtiler. Böyle devam etsinler... Bende diyorum ki, yenin birbirinizi, sonra Sefa’dır dersiniz geçersiniz... çok güzel oluyor mu? Mutlumusunuz...
31 Ekim 2020 Cumartesi 00:36
Murtaza Dobra
Öyle bir başkandan arda kalan yönetimden herşey beklenir, birisi paylaşımından görevden alınıyor nasıl oluyor da mhk bunlara göz yumup bu adamlara devam edin diyor ekibi komple silin kardeşim ekip şaibelidir bu olaylarla da kafalarda soru işareti bırakmıştır yazık güzel ülkemde bu yöneticilerle gençler hakemlik yapıp nasıl adaletle yarışacak mhk kendine yakışanı yapacaktır ümit ederim
30 Ekim 2020 Cuma 23:44

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ