" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.97.64
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 5876
Dün Toplam: 15564
Genel Toplam: 21096839
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YENİ YIL MESAJLARI(DERNEKLER-2021)

Tarih:

22 Aralık 2020 Salı 11:47

Okunma:

12483

Yorum:

0     Yorum Yaz

YENİ YIL MESAJLARI(DERNEKLER-2021)

YENİ YIL MESAJLARI(DERNEKLER-2021)
 Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatınızı dolduracağı bir yıl dileğiyle. Futbol paydaşlarının, hakem camiasının ve ulusumuzun yeni yılları kutlu olsun.

 
Dr.Abdurrahman Arıcı  TFFHGD Genel Başkanı ve Temsilciler Kurulu Başkanı

Yeni yıl bize yeni umutlar getirir. Siz ve sevdikleriniz için de yeni umutların, hayallerin ve bol mutluluğun olduğu bir yıl diliyorum!

TFFHGD Ankara şube yönetimi olarak, Geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle Mutlu Yıllar dileriz.
Yeni bir yıl boş bir kitap gibidir; kalem ise sizin elinizde. Kendinize güzel bir hikaye yazacağınız, mutlu sonlu bir yıl olsun!

Coşkun ama yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan. Gelecek yılın sizlere sevgilerin en güzelini, mutlulukların en büyüğünü getirmesi dileğiyle iyi yıllar diliyorum.


Yeni yıl bize yeni umutlar getirir. Sizin ve sevdiklerinizin için de yeni umutların, hayallerin ve bol mutluluğun olduğu bir yıl diliyoruz!

Özgür Uçak TFFHGD GENEL MERKEZ YÖNETİCİSİ VE BURSA ŞUBE BAŞKANI

Yeni Yılın; Türkiye için umutlu, bereketli, 2020'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Sağlıklı Yıllara…
İbrahim Çağlar Uyarcan TFFHGD  Disiplin Kurulu üyesi ve Manisa Şube Başkanı

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Sağlıklı Yıllara!
N.Emrah Bayrakçı TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi ve Denizli Şube Başkanı

 Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyoruz. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla. Nice Yıllara!

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!
Samet Çiçek TFFHGD Denetleme Kurulu üyesi Samsun Şube Başkanı

Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl temennimizle yeni yılınız kutlu olsun.

Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2021 yılında hayalleriniz gerçeğiniz olsun… Mutlu yıllar!

Ferhan Kestanlıoğlu TFFHGD İzmir Şube Başkanı
Gökkuşağı gibi rengarenk, güneş gibi parlak ve güller gibi mis kokulu sağlıklı ve mutlu bir yeni yıl temennimizle yeni yılınız kutlu olsun.

TFFHGD Antalya şubesi adına başkan Melahat Öğretmenoğlu
Yeni yıl, hayat yolculuğunuzda size; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Özhan Kurt TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Ay, güneş ve yıldızlar gibi, hayalleriniz her zaman parıldamaya devam etsin. Yeni yılınız kutlu olsun!

Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2021 yılında hayalleriniz gerçeğiniz olsun… Mutlu yıllar!

TFFHGFD Eskişehir Şubesi  olarak Futbol ailesinin  ve hakem camiasının  Yeni yıllarını tebrik eder, sağlık, mutluluk ve müsabakalarında üstün başarılar dileriz.
Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı

Hakem camiasının yeni yıllarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve barış dolu günler diliyoruz.
Mehmet Aydın TFFHGD Afyonkarahisar Şube Başkanı
 
 
Hepimizin tüm ilgisi gelecek olmalıdır, çünkü yaşamımızın geri kalanını orada geçireceğiz. 2021 yılı geleceğimize atacağımız ilk adımdır. Tüm adımlarımızın sağlam olması dileğiyle nice mutlu yıllar dileriz.
TFFHGD Artvin Şubesi Adına Başkan B.Faruk Yazgül


Mutlu insan sevgisine ve kendine güvenendir. Sevgi bütün kapıları açar.. Yeni yılda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dileriz.
TFFHGD Gaziantep Şubesi adına başkan Ömer Teyfik Özkoç

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şube Başkanı

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2021 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…
Şuayip Çakır TFFHGD Karaman Şube Başkanı


Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.
 
Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı

 Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla tüm futbol ailesinin ve ulusumuzun yeni yılı kutlu olsun.
Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederiz.
Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı

Kırklarelili hakemler olarak Futbol ailesinin, hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.
TFFHGD Kırklareli şubesi adına başkan Haşim Pazar


Ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve barış içerisinde bir yıl geçirmelerini dilerim.
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı

Sakarya hakemleri olarak, Futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını dileriz.

Bir yılı daha tüketmenin hüznü yerine, bir yıldan daha kurtulmuş olmanın sevincini yaşamayı tercih ediyoruz. Ne diyelim, gelen gideni aratmasın! İyi seneler.

Tekirdağ hakemleri olarak, Futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılar dileriz.


Mutlu insanlar sevgisine ve kendine güvenenlerdir. Sevgi bütün kapıları açar.. Yeni yılda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarı dolu günler dileriz.

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

Yeni yıl, hayat yolculuğunuzda size; yeni umutlar, yeni beklentiler, yeni sevinçler ve yeni başarılar getirsin. Yeni yılınız kutlu olsun!
TFFHGD Trabzon Şubesi adına Başkan İsmail Köse

TFFHGD Bolu şubesi olarak Yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim. Mutlu yıllar…

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ