" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.237.97.64
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 6203
Dün Toplam: 15564
Genel Toplam: 21097166
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YENİ YIL MESAJLARI (MHK-BHK-İHK 2021)

Tarih:

22 Aralık 2020 Salı 12:07

Okunma:

12977

Yorum:

0     Yorum Yaz

YENİ YIL MESAJLARI (MHK-BHK-İHK 2021)

YENİ YIL MESAJLARI (MHK-BHK-İHK 2021)
Ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu ve barış içerisinde bir yıl geçirmelerini Cenabı Allahtan niyaz ederim.

 
Futbol ailesinin ve hakem camiasının yeni yıllarını kutlar, yeni yılda, her şeyin gönlünüzce olmasını diler, tüm beklentilerinizin gerçekleşmesini temenni ederim.
 
METİN TOKAT MHK BAŞKANVEKİLİ VE 3. BÖLGE SORUMLUSU

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!

 
2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2021 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir.

 
Sahip olduklarımızla yaşamayı öğrenmek bir süreç, bir katılım, yani yaşamımızın yoğrulmasıdır. Gelecek yıllar varlığımızı zenginleştirecek. Yeni yıl ilk adım.. Nice yıllar, mutlu yıllar..

En büyük zaman hırsızı, yaşadığımız kararsızlıktır. 2021 yılı tüm kararlarımızın gerçekleşmesi ve mutluluğu getirmesi dileğiyle, nice mutlu yarınlara..

 

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Yıllara.
Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle..

 
Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır... 2021 yılının en mutlu değişimlerle başarı ve sağlık getirmesi dileğiyle yeni yılınızı kutlarım.

Futbol paydaşlarının, hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dilerim.

Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle. İyi Yıllar..

Hakan Sivriservi BHK üyesi Süper Lig Gözlemcisi
 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
 
Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle…

Tüm ulusumuza ve hakem camiamıza yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her gününüz bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılınız kutlu olsun.Siz ve ben aynı ağacın aynı kökünü paylaşıyoruz. Birbirimizden ne kadar uzakta olduğumuz önemli değil, camiamızla her zaman kalplerimiz beraber olacak. Sağlıklı ve Mutlu Yıllar!Coşkun ama pandemimli yorgun bir yıl daha geçiyor yaşamdan... Gelecek yılın başta sağlık, mutluluk ve başarının en büyüğünü getirmesi dileğiyle camiamıza İyi yıllar diliyorum.

Yeni yılın size ve tüm sevdiklerinize sağlık, mutluluk, neşe, başarı, bolca para, sevgi ve huzur getirmesini dilerim. Hakem camiasının yeni yılı kutlu olsun.

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla.. Nice Yıllara!

Etrafınızın her zaman en sevdiğiniz insanlarla çevrili olduğu, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim. Yeni yılınız kutlu olsun!


Yeni yılımız kutlu olsun… Sağlık, huzur ve mutluluğumuzu daim etsin rabbimiz inşallah… Bütün hakem ve gözlemcilerimizin yeni yıllarını kutlarım.
Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2021yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun.. Nice Sağlıklı Yıllara..


Geçmiş hatalardan ders almak, şu an yeni şeyleri kucaklamak ve gelecek ise hayaller kurmak içindir. 2021 yılında hayalleriniz gerçeğiniz olsun… Mutlu yıllar!

Yeni yılın sağlık mutluluk ve başarı dolu geçmesini dilerim. Her gününüz bir diğerinden daha keyifli geçsin. Yeni yılınız kutlu olsun.


Tüm Ulusumuzun, futbol Ailesinin, Hakem Camiamızın Yeni Yıllarını Tebrik Eder, Sağlık, Mutluluk ve Başarılar dileriz.

Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar sizinle olsun. Mutlu yıllar...
Raci Köprülü İzmir İHK Başkanı
Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!
Nihat Karaca Eskişehir İHK Başkanı
Dostluğumuza bir yıl daha eklemenin sevincini yaşıyorum. Yeni yıldan dileğim ise; hep birlikte nice yıllara, sağlıkla ve mutlulukla... İyi ki varsınız!
Yeni yılda yüzünüzden gülücükler, gönlünüzden sevgiler eksik olmasın. Mutluluğunuz ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı candan kutlarım.
Yeni yılın sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Neşe dolu yıllar!


Yeni yılınızı kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler...


Geleceği oluşturacak her yeni günün bir öncekinden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu Yıllar!

Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK Başkanı
Yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş diyorlar. Ben de yeni yıla sizi gülümseterek başlamak istedim. :) Yüzünüzden gülücükler hiç eksik olmasın.
Mutlu yıllar.. 


Her yılı birkaç iyi ders ile bitirip her yeni yıla geçmişten öğrendiğiniz derslerle başlamanızı diliyorum. Yeni yıl size yeni ve güzel bir sayfa açma şansı getirsin! İyi yıllar.

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimizle..


Sağduyu aklın kapıcısıdır. Görevi: Kuşkulu fikirlerin içeri girmesine ve de dışarı çıkmasına engel olmaktır. Yeni yılda hepinize mutlu, sağduyulu ve sağlıklı günler getirmesi dileğiyle..


Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.


Yeni yılın tüm insanlığa ve ülkemize barış, mutluluk getirmesi dileğiyle tüm dostların yeni yılı kutlu olsun.

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2021 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle, iyi seneler!
 Elazığ İHK Adına Başkan İnanç Özgen


2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2021 size daha fazla umut, daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. MUTLU SENELER…


Geleceğinizi oluşturacak her yeni gün bir önceki günden daha güzel, isteklerinize uygun ve sizi mutlu edecek şekilde olsun! İyi Seneler!Yeni Yılın; Türkiye için umutlu, bereketli, 2020'de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice Sağlıklı Yıllara…


2021yılının milletimize, ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini diliyor, bütün sevdiklerime saygılarımı ve en iyi dileklerimi sunuyorum.

 
Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturɑcɑğı,  bɑşɑrılɑrın tüm bɑşɑrısızlıklɑrı yok edeceği, güzelliklerin hɑyɑtınızı doldurɑcɑğı bir yıl dileğiyle camiamızın yeni yılı kutlu olsun.

Yeni yılınızı tüm kalplerimizle kutlar daha nice yıllar sağlıkla başarıyla sevdiklerinizle birlikte görmenizi ve geçirmenizi dilerim.

Yeni yılın getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği güzelliklerin hayatımızı dolduracağı bir yıl dileriz.

 
Futbol paydaşlarının, hakem camiamızın yeni yıllarını kutlar, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler dileriz.


Nefes aldığımız sürece hayat güzeldir. Hakem camiamıza ve tüm insanlığa; Sevgi ile muhabbetle, sağlıkla geçireceğimiz bir yıl diliyorum.

Yeni yılın en güzel müjdeler, en güzel sürprizlerle kapınızı çalması ve yeni yılı tüm dünyaya ümit saçan gülücüklerle karşılamanız dileğiyle yeni yılınız kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti. Mutluluğunuzun ömür boyu devam etmesini, yaşantınızda hiç bir şeyin sizi üzmemesini diler ve yeni yılınızı canı gönülden kutlarım.

Van hakemleri olarak Hakem camiasının yeni yıllarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve barış dolu günler diliyoruz.


2021 yılının Türkiye için umutlu, bereketli, 2020’de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını;  herkes için sağlık, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini dilerim...

2020 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalacak. 2021 daha fazla umut, daha fazla sevinç, daha fazla mutluluk getirsin. Yaşamınızda güzel yıllar, mutlu yarınlar, gerçek dostluklar hep sizinle olsun. Mutlu Yıllar!

Her yıl çok sayıda yeni insanla tanışıyoruz ve bazıları hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oluyor; Hakem camiası gibi… Sizler sadece hayatımıza girmediniz, hayatımızı daha canlı, neşeli ve çekici hale getirdiniz. Birlikte daha nice sağlıklı ve mutlu yıllarımız olsun!Tekirdağ hakemleri olarak, yeni yılın tüm insanlığa, ülkemize ve futbol camiamıza barış, mutluluk getirmesi dileğiyle yeni yıllarını kutluyorum.

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ