" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.80.55.37
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4928
Dün Toplam: 5295
Genel Toplam: 15414813
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

YUSUF NAMOĞLU'NDAN SEÇİMLER İÇİN MESAJ!

Tarih:

28 Aralık 2017 Perşembe 23:53

Okunma:

2772

Yorum:

0     Yorum Yaz

YUSUF NAMOĞLU'NDAN SEÇİMLER İÇİN MESAJ!

YUSUF NAMOĞLU'NDAN  SEÇİMLER İÇİN MESAJ!
Bugün MHK Başkanı Yusuf Namoğlu ile bir görüşme gerçekleştirdim.

Dernek şubelerinin ve genel merkezin seçimi yaklaştığından dolayı konuyu seçimlere getirdim ve şu soruyu sordum;
Seçimlerde MHK’nın tutumu ve tavrı ne olacak?

Yusuf Namoğlu: Sevgili Ercan beni en iyi tanıyanlardan biri de sensin. Ben İstanbul’da şube başkanlığı yaptım. TFFHGD ilk kurucu genel başkanlığı yaptım. Siyasetin içinde yoğruldum. Belediye başkanlığı ve milletvekilliği yaptım. Her kademede bulunmuş bir insan olarak diyorum ki; “özgür irade” Allahın insanlara geleceklerini gerçekten etkileyecek seçimler yapma fırsatı verdiği anlamına geliyorsa o zaman evet, insanların özgür iradesi vardır.

Camiamızda bütün hakem, gözlemci ve mentörler seçme ve seçilme hakları bakımından eşittirler.

Seçme ve seçilme hakkı vardır. Bu seçimlerde MHK kesinlikle müdahil olmayacaktır.

Yıllarca buralarda görev alan kişiler olarak “hakem camiasının özgür iradesinin” etken olduğu bir seçim yaşanmasını diliyorum.
 
İnsanlar yönetme bazında plan ve projelerini hazırlasınlar çıksınlar aday olsunlar.  Seçme ve seçilme hakkının eşit ve özgürce kullanılabilsinler. Kazanan ve kaybedenin olmadığı kazananın Türk hakemliği olacağı bir seçim olsun. Elele kolkola salondan ayrılsınlar ben bu özlem ile seçimleri bekliyorum.
 
Ercan Durna: Yusuf ağabey camia gerçekten de böyle bir mesaj bekliyordu. Ağzınıza yüreğinize sağlık. İnşallah bu dilek ve temennilerde bir seçim olur.

Yusuf Namoğlu: İnşallah. Bu arada bu vesileyle Hakem camiamızın ve futbol paydaşlarının yeni yıllarını kutluyor aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu yıllar diliyorum.  

Etiketler:

YORUMLAR

Kemal Taş
Muzaffer hocamın yazdıklarının hepsi doğrudur. Amma doğru konuşanı yedi köyden kovuyorlar. Elhamdüllilah 2018 ile bir yaş terfi de ettik. Şunu demek istiyorum her kim bu mübarek Ülkeye hizmet ediyorsa Allah C.C. o\'ndan razı olsun. Amma; her kim de adamcılık, menfaatçılık, haklının hakkına göz dikiyorsa ve o 300 gramlık kalbini makam, mevki için değiştiriyorsa Mahşer de ben ( ki 32 sene Ülkeme, Şehrime şerefimle görev yapmış biri olarak) O kişi, veya kişilerden ALLAH HUZURUNDA DAVACIYIM, ve bu dünyada KUL hakkını yiyenlere de, beddua ediyorum. Saygılarımla...01-01-2018-DİYARBEKİR
01 Ocak 2018 Pazartesi 03:13
MUZAFFER ÇEÇEN
ÜMİT ETMEK İSTERİM Kİ,BU VERİLEN SÖZLER GERÇEK OLUR.ZİRA YILLARCA HEP BU TÜR SÖZLER SÖYLENMİŞ AMA,GERÇEKLEŞMESİ BİR BAŞKA BAHARA KALMIŞTIR.HAKEM VE GÖZLEMCİLERİN, ÇOĞUNLUĞUN SESİNE YARDIMCI OLMALARI GEREKİYOR.ÇÜNKÜ ŞİMDİYE KADAR ALT KADEMEDEKİ ÜYELERDEN YÖNETİME GİREN VAR MI?AZINLIĞIN ÇOĞUNLUĞU YÖNETTİĞİ BİR DURUM ORTADA DURUYOR.YANİ SEÇİM HAKKIYLA YAPILMALIDIR.KİMSE KİMSEYİ KOLLAMAMALIDIR.NETİCE OLARAK, YENİ BİR ŞEY OLACAĞI KANAATİNE VARAMIYORUM.YANİ ESKİ TAS,ESKİ HAMAM MİSALİ.İNŞALLAH YANILIRIM.HERKESİN YENİ YILINI TEBRİK EDİYORUM.SAYGILARIMLA.
29 Aralık 2017 Cuma 20:26

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ