" alt="" />
" alt="" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.172.216.163
Online Ziyaretçi: 11
Bugün Toplam: 339
Dün Toplam: 4725
Genel Toplam: 18048123
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ZONGULDAK İFTARINA YOĞUN İLGİ

Tarih:

01 Haziran 2019 Cumartesi 00:36

Okunma:

1286

Yorum:

0     Yorum Yaz

ZONGULDAK İFTARINA YOĞUN İLGİ

ZONGULDAK İFTARINA YOĞUN İLGİ
TFFHGD Zonguldak Şubesinin Geleneksel olarak düzenlemiş olduğu aileli iftar programı Genel Başkan Dr.  Abdurrahman Arıcı’nın katılımıyla gerçekleşti.

İftar programına TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı’nın yanı sıra TFFHGD Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Uçak, TFFHGD Disiplin Kurulu Üyesi Özgür Aygün, Karabük Şube Başkanı Taner Tuncer, Zonguldak ASKF Başkanı Kemal Demir, Zonguldak Futbol İl Temsilcisi Metin Malkoç, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Bülent Tuna, Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış, Teknik Direktörler, Kulüp Başkanları, Gözlemciler ve Hakemler katıldı. 

Yenilen iftar yemeğinin ardından Zonguldak Şube Başkanı Ümit Kaya açılış konuşmasında “ Geleneksel olarak düzenlemeye başladığımız aileli iftar programında, Hakem ve Gözlemcilerimizin aileleri ile biraraya gelmekten büyük memnuniyet duyduklarını” belirtti

Zonguldak İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış’da “Derneğimize öncelikle böyle bir iftar programı organizasyonu için çok teşekkür ederim. Zonguldak Hakemliğini birlik, beraberlik içerisinde en üst noktalara çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz” dedi

TFFHGD Genel Başkanı Dr. Abdurrahman Arıcı konuşmasında “ Zonguldak Hakem ve Gözlemcilerini aileleriyle birlikte görmekten büyük mutluluk duydum. Bu birlikteliğinizi görmek bizlere gurur veriyor. Zonguldak’ın yeri gönlümüzde apayrı. Hepinizi sevgi ve saygılarımla selamlıyor, bu güzel organizasyondan ötürü Şube Başkanımız Ümit Kaya’ya ve İl Hakem Kurulu Başkanımız Evren Atış’a teşekkür ederim” dedi

Konuşmalardan sonra Bu sezon yaş itibari ile gözlemciliği sona eren Hüseyin Uslu’ya, Muzaffer Aydın’a, başka illere nakil aldıracak olan Hakemlerimiz Ayetullah Aslan’a, Furkan Demir’e, Yusuf Sain’e Dernek Başkanı Ümit Kaya tarafından hizmetlerinden ötürü plaket takdim edildi. 

Ayrıca bu sezon göstermiş oldukları centilmenliklerinden ötürü teknik direktörler Gökhan Konmuş, Sercan Bilgin, Muzaffer Aydın, Erkan Arslan, Serkan Bankoğlu, Erkan Günel, Beyler Kılıç, Adnan Koç’a İl Hakem Kurulu Başkanı Evren Atış tarafından plaket ile ödüllendirildiler.

Bu sezon Zonguldak Futboluna verdiği katkı ve desteklerden ötürü, örnek kulüp başkanlığı ve Hakemlere göstermiş olduğu centilmenlikten  dolayı Gelikspor Kulüp Başkanı Alaattin Kurnaz’a , TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı tarafından özel plaket takdim edildi. 

İftar programı edilen hoş sohbetlerle sona erdi
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR Memoil
REKLAMLAR " alt="" />
" alt="" />
FACEBOOK SAYFAMIZ