ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.204.186.91
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 2311
Dün Toplam: 14290
Genel Toplam: 21686806
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

2018 DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

16 Ağustos 2018 Perşembe 22:38

Okunma:

3357

Yorum:

0     Yorum Yaz

2018 DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI

2018 DERNEKLER KURBAN BAYRAMI MESAJLARI
Futbol ailesi ve hakem camiası için Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir Kurban Bayramı ve yeni sezonda üstün başarılar diliyorum.
Dr. Abdurrahman Arıcı TFFHGD Genel Başkanı

Tüm İslam aleminin, ulusumuzun ve Hakem camiasının Kurban Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.
Yunus Yıldırım TFFHGD Genel Başkan Vekili ve Üst klasman Gözlemcisi

Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

Ahmet Şahin TFFHGD Genel Başkan Vekili ve Üst Klasman Gözlemcisi

Futbol  hakem camiasının  Kurban bayramını kutlar, sevdikleriyle sağlıklı mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim.

TFFHGD Genel Başkan Vekili ve FİFA Hakemi Mete Kalkavan

Kurban Bayramının ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim. 

Ali Uluyol TFFHGD Ankara Şube Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Mübarek Kurban bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

TFFHGD İstanbul  Şubesi Adına Başkan Süleyman Abay

Kurban Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın
huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Raci Köprülü TFFHGD İzmir Şube Başkanı ve Klasman Gözlemcisi
  
Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah”a sonsuz şükürler olsun Kurban Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…

 
Özgür Aygün TFFHGD Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve Sakarya Şube Başkanı

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

Ömer Tevfik Özkoç
TFFHGD G.Antep Şube Başkanı ve Üst Klasman Yardımcı Hakemi

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Bülent Faruk Yazgül TFFHGD Artvin Şube Başkanı

İslam Aleminin, ulusumuzun, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Kurban Bayramlarını kutluyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.

Metin Gündüzler TFFHGD Eskişehir Şube Başkanı 

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurban Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun!

 Samet Çiçek TFFHGD Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyesi ve Samsun Şube Başkanı

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.Kurban Bayramın mübarek olsun!
 
Özgür Uçak TFFHGD Genel Merkez yöneticisi ve Bursa Şube Başkanı

 Her daim birlik ve beraberlik içinde, huzur ve sevgi dolu bayramlar geçirmek ümidiyle. Kurban Bayramınızı en içten dileklerime kutlarız.

TFFHGD Manisa Şube Yönetimi adına Başkan Cumhur Altay
Zamana ve mekana sığmayan bir bereketle bereketlenmek ve bağışlanmıs olmanın o şerefli makamına erişmiş olmak temennisiyle Bayramınız mübarek olsun.

Harun Toplar TFFHGD Tokat Şube Başkanı 
Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. 2018 ve gelecek yıllarda hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Kurban Bayramınız kutlu olsun!

Taner Coşkun TFFHGD Genel Merkez Yöneticisi ve Van Şube Başkanı

Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Kurban Bayramınız kutlu olsun.

Ahmet İlhan AYDIN TFFHGD Kütahya Şube Başkanı

Gecenin güzel yüzü yüreğinize dokunsun, kabuslar sizden uzakta melekler başucunuzda olsun, güneş öyle bir geceye doğsun ki, dualarınız kabul ve Kurban Bayramınız mübarek olsun!
 
İsmail Köse TFFHGD Trabzon Şube Başkanı 
 
Mübarek Kurban Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz.Mutlu Bayramlar…
 
Nurettin Çiçek TFFHGD Mardin Şube Başkanı
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tadlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir bayram dileriz.
 
Mehmet Şengül TFFHGD Ordu Şubesi Başkanı

Her şeye kadir olan Yüce Allah, bizleri, doğru yoldan ve sevdiklerimizden ayırmasın! Hayırlı ve bereketli Kurban Bayramları dileğiyle…

 
Tülay Tapçı TFFHGD Adana Şube Başkanı 

Tüm hakem camiamızın Kurban Bayramını en içten dileklerimizle kutlar, sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz. Her şey gönlünüzce olsun!
 
Av. Necati Emrah Bayrakçı TFFHGD Denizli Şube Başkanı ve Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyesi

 En delice esen seher yeli, en güneşli günler, en parlak gecedir bayramlar. Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak “merhabadır” bayramlar. Kurban Bayramınız kutlu, her şey gönlünüzce olsun.


Bilal Köseoğlu TFFHGD Amasya Şube Başkanı ve B Klasman Hakemi 
Kurban Bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, camiamıza yeni sezonda üstün başarılar dilerim.

Av. Özhan Kurt: TFFHGD Kocaeli Şube Başkanı

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dilerim. Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Melahat Öğretmenoğlu TFFHGD Antalya Şube Başkanı

Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Kurbɑn Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle, Hayırlı Bayramlar.

Alkan Altan TFFHGD Mersin Şube Başkanı

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Bu hayırlı bayramda dualarımız yüce Allah'a, Mübarek Kurban Bayramınız hayırlara vesile olur inşallah.
 
Nuri Karahançer TFFHGD Kayseri Şube Başkanı 

Küskünlerin barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin en değerlilerinden olan Kurban Bayramınız kutlu olsun.
 
Bülent Kılıç TFFHGD Aydın Şube Başkanı 

Her ilkbaharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi, bu bayramın da size ve ailenize mutluluk ve neşe getirmesi dileriz. Kurban Bayramınız mübarek olsun, yeni sezonda tüm hakem camiasına üstün başarılar dileriz.
 
Adem NazlıTFFHGD Yozgat Şube Başkanı
Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, gerçekten güzel ve bereketli bir Kurban bayramı dileriz. Bayram tüm insanlığa ve camiamıza hayırlı olsun.
 
Ümit Kaya TFFHGD Zonguldak Şube Başkanı 

Adaletin terazisi, varlığın yaratıcısı, merhametin tek göstergesi olan yüce Allah hayırlı dualarda bulunan müminlerinin dualarını kabul eder, Tüm İslam aleminin bayramı mübarek olsun.

Haşim Pazar TFFHGD Kırklareli Şube Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Kestiğiniz kurbanlar kabul olsun.. İyi niyetle başladığımız her gün sevdikleriniz hep sizinle olsun... Kurban Bayramınız mübarek olsun.
 
Mustafa Sağdıç TFFHGD Isparta Şube Başkanı
Mübarek kurban bayramınızın hayırlara vesile olmasını, sevdiklerinizle birlikte sağğlık ve ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. 

Ali Karatutlu TFFHGD
 K.Maraş Şube Başkanı 

Etiketler:

YORUMLAR

Ercan Durna
Hakem camiamızın değerli mensupları gerek İHK gerekse Dernekler olarak bu sitede bayram mesajları yayımlamak istiyorsanız lütfen Ercan Durna ile iletişime geçiniz..(0533 729 35 35)
17 Ağustos 2018 Cuma 00:26

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ