ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 18.204.48.69
Online Ziyaretçi: 43
Bugün Toplam: 5904
Dün Toplam: 7609
Genel Toplam: 22456299
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

BU SESİ YAŞATMAYA NE DERSİNİZ?

Tarih:

12 Eylül 2013 Perşembe 14:20

Okunma:

3969

Yorum:

0     Yorum Yaz

BU SESİ YAŞATMAYA NE DERSİNİZ?

BU SESİ YAŞATMAYA NE DERSİNİZ?
 Hakemin Sesi’nin değerli okuyucuları..
Bildiğiniz gibi Hakemin Sesi Türkiye’nin 1 numaralı hakem haber portalıdır. Aksini iddia edenler Alexa’da ki istatistiklere bakabilirler.
Bu sesi sizler büyüttünüz. Bizler objektif- tarafsız ve ilkeli yayın ile sizlerin kalplerinde yer bulduk. Bundan sonrada çizgimizden ödün vermeden yayın hayatımıza devam edeceğiz.

Hakemin Sesi’ni Ercan Durna, kimsenin güdümünde olmadan özgür bir biçimde yaşatmaya çalışıyor. Bununla birlikte Türkiye’de ilklere de imza atıyor.

İlk önce Türkiye’de Futbol ve Hakem adlı kitabını çıkardı. Bu kitap tarihe geçti. Bugün Devlet Kitaplıklar müdürlüğünde okuyucularının hizmetinde. Diğer kitap ise Hakem Almanağı. Hakemin Sesi gazetesini çıkardı. Gazete site çıkınca haberler buradan okunduğu için okuyucularımız siteyi önerdikleri için internet haberciliği şeklinde devam ediyoruz.

İHK ve Derneklerden Bir Rica

Bizler, tüm Türkiye’deki hakem haberlerini anında sizlere ulaştırıyoruz. Açılışlarınızı, etkinliklerinizi, sıcak gelişmeleri, son dakikaları, ölüm ve mutluluk haberlerinizi sitemizde yayınlıyoruz. Sizlerden ricamız gelin bu sesi hep beraber yaşatalım. Şimdiye kadar bayram mesajları ile bugünlere geldik. Bayram mesajlarına ara verdik bunun yerine sitemize reklam almaya başladık. Bu konuda Derneklerden,  İHK’dan ve duyarlı camiamızdan yardım bekliyoruz.
Reklam verene Almanak BedavaSitemizdeki reklam bedeli yıllık 500 liradır.  Reklam veren arkadaşlara faturaları gönderilecek ve 10 adet de Hakem Almanağı hediye edilecektir. Ayrıca reklam veren İHK, Dernek yada şirketlerin linkleri Hakemin Sesi’nde 1 sene yayınlanacaktır.
İlginize teşekkür ederiz.

İrtibat: Ercan Durna: 0 533 729 35 35
 

Etiketler:

HAKEMİN SESİ

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ