ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.153.166.111
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 4535
Dün Toplam: 4629
Genel Toplam: 23300475
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ÇORUM'DA BAYRAĞI AHMET ECEVİT DEVRALDI

Tarih:

10 Mart 2021 Çarşamba 22:00

Okunma:

4075

Yorum:

0     Yorum Yaz

ÇORUM'DA BAYRAĞI AHMET ECEVİT DEVRALDI

ÇORUM'DA BAYRAĞI AHMET ECEVİT DEVRALDI
 TFFHGD ÇORUM Şubesi Olağan Genel Kurulu 08.03.2021 tarihinde Danişment Gazi İmam-Hatip Orta Okulu’nda saat 18.00’de pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi.

Çorum tarihinde ilk kez çift liste ile el ele bir seçime gidildi. Demokratik ve saygılı bir ortamda gerçekleşen seçimde divan başkanlığını il hakem kurulu hakem atama sorumlusu Özgür Demirci yaptı. Seçime 59 üyenin 50 si katıldı ve oy kullandı. Yüksel Basar’ın listesi 18 oy, Ahmet Ecevit’in listesi 31 oy alırken 1 oy boş kullanıldı.

Seçim öncesi kürsüye çıkarak konuşma yapan Başkan Ahmet Ecevit ilk olarak 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutlarken, konferans salonunda yer alan kadın hakemlerden Nuriye Çınar Bal, Hatice Yıldırım ve Çiğdem Varan’a karanfil takdim ettirdi. Ecevit'in bu tavrı salondaki hakemlerden büyük alkış aldı.
Üyesi olmaktan gurur duyduğum camiamıza 12 yıldır adaletli ve yürekli bir şekilde hizmet etmekteyim. Aynı zamanda büyük bir mutlulukla hakemlik camiasının temel taşı olan derneğimizin de üyesiyim. Bir üye olarak bu değerli camiamızın ilerlemesi adına gelişmeye yönelik fikirlerimi paylaşmaktan vazgeçmedim. Ancak bunun yeterli olmadığını, aklımdaki icraatların bütününü bu şekilde yapamadığımı gördüm. Düşüncelerimizi gerçekleştirmek, yıllardır gördüğümüz eksiklikleri gidermek, şu ana dek yapılmayanları yapmak amacıyla tecrübe ile gençliği harmanladığım ekibimle birlikte bu önemli göreve talip olduk. Ne yaparsan yap en iyisini yap mottosu ile çıktığımız bu yolda heyecanımız ve gençliğimiz sayesinde hiçbir zaman yetinmeyerek hep daha iyiyi yapma arayışı içerisinde olacağız. Bizim gayemiz bu saygın camiamızın üyelerine en yüksek katkıyı sağlamak olacaktır.      
Ahmet Ecevit konuşmasının devamında hakemler ve gözlemciler için hayata geçireceği projelerinden slayt gösterimi yaparak konuşmasını tamamladı.
         İHK Başkanı Özcan Genel her iki adaya da göstermiş oldukları olgun duruş ve davranıştan dolayı teşekkür ederek, kaybedenin olmadığı kazananın Çorum hakemliği olduğunu belirtti.
Ahmet Ecevit’in başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluştu;

Yönetim Kurulu

Ahmet ECEVİT
Mahmut SELÇOK
M. Samet ÜNAL
M. Fatih KESGİN
Arslan IĞNAK
 
Denetleme Kurulu

Berk ÖZŞAHİN
Onur ALAGÖZ
Enver BOLAT
 
Genel Merkez Delegeleri:

Özcan GENEL
Özgür DEMİRCİ
Gökhan YUMLU
 
 
Etiketler:

YORUMLAR

HASAN NALBANT
Çorum'a yakışır bir ekip olmuş tebrik eder başarılar dilerim.Çorumda İl Hakem Kurulunun 13 sene sonra değişmesi spor taban birliklerini ve hakemlerimizi mutlu etmiştir.Hepsine başarılar diliyorum canı gönülden tebrik ediyorum.
11 Mart 2021 Perşembe 10:53

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ