ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.214.19
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 2700
Dün Toplam: 6760
Genel Toplam: 21862669
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

ÇORUM ŞUBESİ FAALİYETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

Tarih:

02 Mayıs 2021 Pazar 19:51

Okunma:

616

Yorum:

0     Yorum Yaz

ÇORUM ŞUBESİ FAALİYETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

ÇORUM ŞUBESİ FAALİYETLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR
Çorumlu hakem camiası özlenen tabloya kavuştular. 
 Çorum’da göreve yeni gelen Ahmet Ecevit başkanlığındaki dernek yönetimi hem vadettiği faaliyetlerinde sözde olmadığını kanıtlamak için düğmeye bastılar.

ÜYE KARTLARI BASTIRILDI

Çorum’da hiçbir dernek üyesinin üye kimlik kartı yoktu. Uzun süredir üyeler tarafından talep edilen üye kimlik kartlarını göreve gelinmesinin hemen ardından temin ettiler.

DERNEK ÜYELERİNE İNDİRİM KARTI

Dernek üyelerine ve birinci derece yakınlarına ayrıcalık tanıyan fitness merkezi, spor giyim mağazası, dört restoran ve Cafe, ev eşyaları mağazası, halı yıkama tesisi, asansör, doğalgaz firmaları gibi dernek üyelerinin günlük hayatlarında sürekli ihtiyacı olan mağazaları tespit edip anlaşma yaparak dernek üyelerine indirim sağlaması Çorum kamuoyu ve hakem camiasından büyük takdir topladı.

RAMAZAN KOLİSİ DAĞITILDI

 Mübarek Ramazan Ayı’nın rahmet ve bereketini beraber yaşamak adına, Çorum hakem ve gözlemcilerinin katkılarıyla alınan yardım kolileri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı.  
 Yapılan çalışmalarla hayatın her alanında hakem ve gözlemcilerinin yanında olduğunu gösteren dernek yönetimi örnek bir izlenim veriyor.

Hızlı bir şekilde faaliyetlere başlayan ve herkesin takdirini kazanan TFFHGD Çorum şubesi hizmetlerinin artarak devam edeceğini söylediler.
 Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ