ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.214.19
Online Ziyaretçi: 16
Bugün Toplam: 2934
Dün Toplam: 6760
Genel Toplam: 21862902
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

G.ANTEPLİ HAKEMLERİN FORMALARI ÇALINMIŞ..!

Tarih:

21 Nisan 2021 Çarşamba 17:38

Okunma:

1396

Yorum:

0     Yorum Yaz

G.ANTEPLİ HAKEMLERİN FORMALARI ÇALINMIŞ..!

G.ANTEPLİ HAKEMLERİN FORMALARI ÇALINMIŞ..!
Daha önce Gaziantepli klasman hakemlerinin akıbeti belli olmayan kışlık malzemelerine ne olduğunu sormuştuk.
 
MHK, bizlere bu malzemelerin Gaziantep İHK Başkanı Yusuf Yılmaz’a kargo şirketi tarafından teslim edildiğini söyledi.
Ayrıca Yusuf Yılmaz ile görüşüldüğünü kendisinin aracından çalındığını ifade etmiş.
 
Biz bu konu ile ilgili tüm birimlerle görüştük. Kimse bu haberden bizim bilgimiz yoktu diyemez.
 
Yöneticilik zor zenaat.

İHK Başkanı Yusuf Yılmaz genç bir kardeşimiz.  Bu illet hastalıktan çok çekti. Yakınlarını kaybetti. Tekrar geçmiş olsun ve vefat edenlere Allahtan rahmet diliyoruz.

Bu esnada kendisinin zorda olduğunu kurul üyelerine bu işi takip etmesi için yetki verebilirdi.
MHK, kurumsal çalışır. Madem aracından çalındı. Bir karakola gitseydi ve malzemelerin çalındığını ihbar etseydi ve bu başvurunun bir örneğini Hakem İşleri Müdürlüğüne gönderse, MHK Bölge sorumlusuna ve BHK üyelerine bilgi verseydi bu hakemler kış ortasında kısa kollu formalarla çıkmaz yada başkalarından forma dilenmezlerdi.

MHK’ya sorduk bu mağdur hakemlere malzeme gönderilecek mi diye. Onlarda bu saatten sonra göndermelerinin imkansız olduğunu söylediler.

İHK Başkanı Klasman hakemleriyle zoom üzerinden bir görüşme yapmış ve orada şu kelimeyi kullanmış; Bu malzemeleri cebinizden niye almadınız?

Sevgili Yusuf Yılmaz kardeşim işte bu söylem hiç de hoş olmamış..!

Siz bunu Hakemin Sesi’ne baştan söyleseydiniz gerekli görüşmeleri (Macron dahil) sizler adına yapar bu genç kardeşlerimiz mağdur olmazdı.

Bazı hakemler ise şöyle düşünce içerisinde olabilir.
Madem malzemeleri çaldırdın o zaman sen niye tedarik etmiyorsun?
 
Her zaman olduğu gibi olan hakemlere oldu.

Hani bir söz vardır ”Yukarıda filler tepişir aşağıda karıncalar ezilir”

Bu malzeme olayı aslında bir başka sorunu da gündeme getirdi.

Malzeme dağıtımı Hakem İşleri Müdürlüğünün görevi. İHK Başkanlarının değil diyen çok sayıda İHK Başkanı bizi aradı ve kendilerine MHK tarafından hiçbir ödenek verilmediğini, maçlara kendi araçlarıyla gittiklerini yakıt parasını, sürekli telefonlarla görüşüldüğünü ve kendi ceplerinden masraflarını karşıladıklarını söylediler ve bu malzeme işinin kendilerinden alınması için bir haber yapmamızı istediler.

Ne demişler elçiye zeval olmaz. Bizde buradan MHK’ya seslenelim.. Hakem İşlerinin görevini İHK Başkanlarına yıkmayın.. Ya seminerlerde yada koşularda toplu dağıtın yada kargoyu hakemlerin kendi adreslerine gönderin. İHK ‘lar sizin kale komutanlarınız onlara bu tür iş yaptırıp komutanlığını unutturup amele pozisyonuna sokmayın..

Malzeme konusu şöyle hallediliyor. Hakem İşleri ayakkabı numaralarını, forma bedenlerini istiyor. Firmaya gönderiyor firma İHK Başkanlarına. Anlayacağınız malzeme Hakem İşlerine gelmiyor. Gelenler var onlar ayrı..

Eğer bu işleri İHK’lara yaptırmak istiyorsanız o zaman verirsiniz Huzur hakkını işte o zaman istersiniz ne istiyorsanız.

Unutmayın vermeden almak Allaha mahsus.
 
 
 
 
 
 

Etiketler:

YORUMLAR

Adalet olmayan yer antep
Sayın Ercan hocam sizin hakemlere olan yakınlığınız tüm Türkiye'de taktir ediliyor gelelim hakem formalarıyla ilgili olaylara defalarca ihk başkanımıza ne oldu hocam formalar dememize rağmen her defasında diğer kurul üyelerine sorun benim bilgim yok demesini biliyor bizler nekadar rezil olduk kendisinin umrunda mı olan bizlere oluyor yani sayın Ercan hocam dediğiniz gibi yukarıda filler aşağıda bizler yani karıncalar diyelim hakemler hata yapınca ceza amaki ihk başkanı yapınca ödül oluyor nede olsa arkasında sağlam referansı olan bhk üyesi abisi var sorun olmaz deyip bizlere gözdağı verdiğini de sizlerle paylaşacak kadar yürekli olsa tabiki olmaz tam bir siyasetçi başkan Yusuf Yılmaz başkan susmazsan susturulursun politikası var başkanımızda eee nede olsa bir Yusuf Yılmaz kilasigi bu Gaziantep ili ne zaman iyi bir ihk başkan görecek saygılar Ercan hocam
22 Nisan 2021 Perşembe 11:01

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ