" alt="google" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.215.79.116
Online Ziyaretçi: 12
Bugün Toplam: 4171
Dün Toplam: 5426
Genel Toplam: 22129729
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

HAKLARINI AİHM'DE ARAYACAKLAR!

Tarih:

02 Haziran 2021 Çarşamba 12:16

Okunma:

1559

Yorum:

0     Yorum Yaz

HAKLARINI AİHM'DE ARAYACAKLAR!

HAKLARINI AİHM'DE ARAYACAKLAR!
Hakemlikte hak arama çalışmaları tam hız devam ediyor.

Haklarının yendiğine inanan kişiler hiyerarşik  düzeni takip ederek önce MHK netice alamazlarsa Tahkim’e gidiyorlar. Alınan kararlarda genellikle MHK ne derse o oluyordu.

Serkan Akal ve İbrahim Tokmak Tahkim’den de netice alamayınca hukuki yollarla haklarını aramak içinde soluğu Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi (AİHM) ’de almışlardı.

Bu kişileri haklı bulan mahkeme topu Tahkime atmıştı. Tahkim’de dosyaları MHK’ya gönderdi ve karar verin dedi.

YENİ AİHM YOLCULARI HAREKETE GEÇTİ!

Kendilerine bazı nedenlerden dolayı (MİT raporları)görev verilmeyen kişiler.

Rıdvan Dilmen’nin bir televizyon programında bu MİT raporlarının sahte olduğunu ve birçok kişinin haklarının yendiğini söylemişti.

Bunun üzerine kendilerinin mağdur olduğuna inanan kişiler harekete geçti. Savcılığa suç duyurusunda bulunarak Rıdvan Dilmen’in dinlenmesini talep ettiler.

Bu kişiler avukatları aracılığı ile TFF Hukuk Kuluna başvurdular. Dosyalar yönetim kuruluna gitti. Ancak TFF yönetiminin bir aydan beri bu konuyu gündeme almadığı belirtiliyor.

Dolaysıyla mağduriyetleri devam kişiler hukuki anlamda mücadeleye devam edeceklerini belirterek 7 Haziran 2021 tarihine kadar TFF’ye süre tanıdılar ve sonuç alamazlarsa avukat aracılığı ile dosyaları AİHM’e gidecek.  

Bu arada Serkan Çınar ve Üst Klasman Temsilcisi Yüksel Gürüz’ün AİİM’de başvuruları bulunuyor.
 
KİMLER AİHM’E GİDECEK?
Ekrem Değirmenci
İbrahim Aşa
Elvan Kuzeytepe
Mehmet Altuntaş
Ümit Bitirgiç
Mehmet Suphi Demirel
Mehmet Hanifi Altunboğa
Gürbüz Odabaşı
Ömer Akyürek
Kerim Deveci
Maksut Balta
Mehmet Sarlık
Metin Cevahir
Mecit Mustafa Keskin
Sabahattin Bitirim
Turgut Sığıç
Hasan Başdemir
M.Emre Atasoy
Özer Velioğlu
Serhat Çakı
Ömer Faruk Ocak
İlyas Emektar
Murad Çınar
Mehmet Çoban
Yılmaz Dağ
Nurettin Dehmen
Cem Erdoğan

Etiketler:

YORUMLAR

MUSTAFA AKKUŞ
SAYIN HOCAM, BEN ADANA ESKİ KYH HAKEMİ MUSTAFA AKKUŞ. 15 TEMMUZ SONRASI ANSIZIN VE SESSİZCE LİSANSIM İPTAL EDİLMİŞ. O SÜREÇTE TFF'DE BU KONUDA KİMSEYİ KENDİME MUHATAP BULAMADIM. KENDİ İL HAKEM KURULUMDA VE DERNEĞİMDE DE KİMSE BİLGİ SAHİBİ DEĞİLDİ. HATTA HERKES BENDEN ÖCÜ GİBİ KAÇIYORDU. VE KİMLERLE BERABER HAREKET ETMEM GEREKTİĞİNİ BİLEMEDEN APAR TOPAR 23 EYLÜL 2016'DA TUTUKLANDIM. BİR SÜRE SONRA TAHLİYE EDİLDİM. ÖNCELİKLE HUKUKİ TÜM YOLLARLA HAKKIMI ALACAĞIMDAN EMİNİM. ANCAK BU KONUDA KENDİ GİRİŞİMLERİMDEN AYRI OLARAK DAHA TECRÜBELİ ARKADAŞLARIN VE ABİLERİMİN DE KIYMETLİ FİKİRLERİNİ ALMAK İSTİYORUM. BUNUNLA İLGİLİ İRTİBAT KURABİLECEĞİM BİRİLERİ VEYA HERHANGİ BİR PLATFORM VARSA LÜTFEN BANA BİLDİRİN. BİR GÜN ELBETTE ADALETİN TECELLİ EDECEĞİNİ BENİM GİBİ HERKES ÇOK İYİ BİLİYOR. ANCAK GEÇ GELEN ADALET ADALET DEĞİLDİR. BU YÜZDEN ADALETSİZLİĞİ ZAMANINDA DİLE GETİRMEYEN SİZ DAHİL HERKESİ ALLAH'A HAVALE ETTİM. BU YORUMU İSTER YAYINLAYARAK İLETİŞİM KURMAK İSTEYENLERİN ULAŞMASINA YARDIMCI OLABİLİRSİNİZ. YA DA, ÖZELDE TELEFON NUMARAMA VEYA E-MAİL ADRESİME GEREKLİ BİLGİLERİ İLETEBİLİRSİNİZ. TEL: 05058080316 MAİL : mustafaegitim01@gmail.com SAYGILAR SUNAR İYİ ÇALIŞMALAR DİLERİM.
04 Haziran 2021 Cuma 09:55
İlahi Adalet!
Yayınladığınız listede yer alan birbirinden değerli hocalarımızın olduğunu görmek üzücü bir durum ama o listede öyle bir isim var ki ettiğini çekiyor şuan o yüzden onun adına üzülmüyorum. Ee ne demişler Ercan hocam, "yarına kalır ama yanına kalmaz."
02 Haziran 2021 Çarşamba 15:48
TFF MAĞDURLARI
Sayın Durna; Öncelikle yıllar sonra yaşamış olduğumuz bu mağduriyeti yayınladığınız için teşekkür ederiz. 1- Fakat haberi okuduğumuzda “Bunun üzerine kendilerinin mağdur olduğuna inanan kişiler harekete geçti” cümlesi dikkatimizi çektiği için bu mesajı yazma gereği duyduk. Bir kere bizler mağdur olduğuna sadece inan değil, Kamu Denetçiliği Kurumu (KDK), Cumhuriyet savcılığı ve CİMER Tarafından mağdur edildiği resmi belgelerle tespit ve tespit edilen, hatta KDK na ve Cumhuriyet Savcılığının yapmış olduğu soruşturmalar da TFF’ tarafından 15 Temmuz sonrasında güvenlik soruşturması yapılmadan hakları elinden alınan, eski Futbolcu ve TV yorumcusu sayın Rıdvan DİLMEN’ in sahte MİT raporları ile ilgili programında ismi ekranlarda yayınlanan kişiler. Bu nedenle bizler sadece mağdur olduğuna inananlar değil mağdur edildiği resmi evraklarla ilgili kurumlar tarafından tescillenen kişileriz. 2- Bizler bu güne kadar, tüm arkadaşlar olarak yapmış olduğumuz ikili görüşmelerde bu sorunun çözüme kavuşturulacağı kanaati ile hiçbir harekette bulunmadık. Devletimizi ve devletimizin kurumlarını zan altında bırakmak, biryerlere mahkum etmek niyetinde değildik. Ama gelinen nokta da kurumlarımızı yönetenlerin bize kurulan bu kumpasın düzeltilmesi için, haklarımızın iade edilmesi için sözden öte hiçbir duruş sergilememeleri üzerine bu yolu seçmek durumunda kaldık. Bu oluşumda bizler kişisel bazda değil hepimiz tüm mağdurlar olarak aynı hareket ederek artık bu vurdum duymazlığa ve hukuksuzluğa dur demek için TFF mağdurları olarak üzülerek AİHM gitmek zorunda kaldık. TFF Mağdurları.
02 Haziran 2021 Çarşamba 14:12

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ