" alt="google" />
ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.215.79.116
Online Ziyaretçi: 20
Bugün Toplam: 3860
Dün Toplam: 5426
Genel Toplam: 22129418
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

K.KIBRIS'TA HASAN SERTOĞLU YİNE FEDERASYON BAŞKANI!

Tarih:

05 Haziran 2021 Cumartesi 15:58

Okunma:

520

Yorum:

0     Yorum Yaz

K.KIBRIS'TA HASAN SERTOĞLU YİNE FEDERASYON BAŞKANI!

K.KIBRIS'TA HASAN SERTOĞLU YİNE FEDERASYON BAŞKANI!
Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’ Seçimli Olağan Genel Kurulunu bugün yaptı. Hasan Sertoğlu bir kez daha KTFF başkanı seçilirken Türkiye’den Ahmet Şahin’de başkan başdanışmanı olarak 4 yıl daha görev yapacak.
KTFF Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu’nda yapılan genel kuruldaki başkanlık seçiminde Hasan Sertoğlu bir kez daha KTFF başkanı seçildi. Gerçekleşen genel kurula 33 üyenin 32’si katılırken, oyların 31’ini Hasan Sertoğlu, 1’ini ise Tekin Birinci aldı. Süper Lig ekibi Girne Halk Evi ise genel kurula katılmadı.

HASAN SERTOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan genel kurulda Divan Başkanlığı’na Göçmenköy temsilcisi Arslan Bıçaklı, Divan Başkanvekilliği’ne Bostancı Bağcıl Başkanı Hasan Besim ve Divan Sekreterliği’ne de Doğan Türk Birliği Başkanı Bayar Piskobulu seçildi.

FAALİYET RAPORU OY BİRLİĞİ İLE KABUL EDİLDİ

Divan seçiminin ardından mevcut başkan Hasan Sertoğlu faaliyet raporunu okudu. Rapor genel kurulun onayına sunularak oybirliği ile kabul edildi. Ardından ise bağımsız denetçi Demir Adanır mali raporu okudu. Mali rapor da divan tarafından genel kurulun onayına sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.

Faaliyet raporu ve mali raporun ardından başkan adayları Hasan Sertoğlu ve Tekin Birinci kürsüye çıkarak konuşmalarını gerçekleştirdi ve genel kurula hitap etti. Daha sonra oylama işlemine geçilirken, oylama sonunda Hasan Sertoğlu 32 katılımcının 31’inin oyunu alarak bir kez daha KTFF başkanlığına seçildi. Diğer başkan adayı Tekin Birinci 1 oy alırken, Süper Lig ekibi Girne Halk Evi genel kurula katılmadı.

Seçimden  sonrası konuşan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu kendisini destekleyen ve birlik beraberlik örneği gösteren tüm kulüplere teşekkür etti ve çalışmalarına kaldığı yerden devam edeceğini söyledi. 

AHMET ŞAHİN TÜRKİYE’DEN KUZEY KIBRIS’A AÇILAN KAPI!

KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ile Ahmet Şahin’in arkadaşlıkları geçmiş yıllara dayanıyor. Ahmet Şahin uzun bir süredir de başkanın Başdanışmanlığını yapıyor. Bu seçimlerde de Sertoğlu ile beraber 4 yıl daha görev yapacak ve Türkiye ilişkilerini organize edecek.
KTFF yapacağı ilk toplantıda Ahmet Şahin’in görevini karar defterine yazacak ve yazılı olarak kendisine görevi tebliğ edilecek.

 
Hakemin Sesi olarak, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ve Ahmet Şahin’e yeni görevlerinde başarılar dileriz. 

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ