ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.239.50.33
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 488
Dün Toplam: 7001
Genel Toplam: 23025446
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KARAMAN'DAN GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

Tarih:

19 Eylül 2021 Pazar 15:30

Okunma:

939

Yorum:

0     Yorum Yaz

KARAMAN'DAN GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI

KARAMAN'DAN GÖRKEMLİ SEZON AÇILIŞI
Ülkemizde,  son yıllarda iller sezon açılışlarına ayrı bir önem vermeye başladı.

TFFHGD Karaman Şubesi 2021-2022 Futbol sezonu açılışına ilin en gözde mekanlarından biri olan Grand Karaman Otelde gözlere ve damağa hitap eden bir kahvaltı ile başladı.
Kahvaltı yapıldıktan sonra Kemal Kaynaş Stadı’na geçildi. Hakemler idmanını yaptıktan sonra açılış gerçekleşti.

Açılış konuşmasını Şube Başkanı Şuayip ÇAKIR yaptı ve şunları söyledi; Değerli misafirlerimiz bugün Karamanlı hakemler olarak sezon açılışımızı gerçekleştiriyoruz. Bu önemli günde bizleri yalnız bırakmayan, Karaman ASKF Başkanı Yaşar Çalışkan’a,  İl Gençlik Spor Müdür Yardımcısı Mustafa Karadeniz’e  ve İHK Başkanı Mehmet Ali Özoğul ve yönetim kuruluna ve siz değerli hakem ve gözlemcilerimize teşekkür ediyorum.

Dernek yönetimi olarak her zaman MHK ile, BHK ile ve İHK ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Bu dönemde de hakemlerimiz için elimizden gelen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki hakemlerimize verdiğimiz hizmet boşa gitmeyecektir. Yeni sezonda tüm arkadaşlarımıza ve Türk hakemliğine hayırlı olsun dedi.

İHK Başkanı Mehmet Ali Özoğul’da yaptığı kısa konuşmada şunları söyledi; Değerli arkadaşlar öncelikle yeni sezon hepimiz için hayırlı olsun. Biliyorsunuz pandemi ortamından dolayı tüm dünyada olduğu gibi ülkemiz insanı vede hakemler de mağdur oldu. Bu süreçte amatör müsabakalar oynanmadı. Sizler de sahalarda maç yönetmeyi özlediniz.

İnşallah bu beladan kısa sürede kurtuluruz sizlerde sahalara dönersiniz. Bu süreçte Karaman Hakemleri olarak her zaman olduğu gibi en iyi şekilde kendinizi yetiştirme konusunda üstün çabalar harcayacağınızdan şüphem olmasın. Karaman’da taban birlikleri olarak bir vücut halindeyiz . Bugünde bizleri yalmnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum ve yeni sezonda hakem camiamıza ve futbol paydaşlarına da başarılar diliyorum.

Daha sonra ASKF Yaşar Çalışkan ve İl Gençlik Spor Müdür Yardımcısı Mustafa Karadeniz birer konuşma yaparak yeni sezonun için iyi dikeklerini ilettiler ve başarılar dilediler.
Hakemin Sesi olarak bizlerde Karamanlı hakem kardeşlerimize yeni sezonda başarılar diliyoruz. Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ