ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.153.166.111
Online Ziyaretçi: 19
Bugün Toplam: 5070
Dün Toplam: 4629
Genel Toplam: 23301002
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

KARAMAN ŞUAYİP ÇAKIR İLE DEVAM DEDİ

Tarih:

09 Mart 2021 Salı 11:55

Okunma:

3752

Yorum:

0     Yorum Yaz

KARAMAN ŞUAYİP ÇAKIR İLE DEVAM DEDİ

KARAMAN ŞUAYİP ÇAKIR İLE DEVAM DEDİ
TFFHGD KARAMAN Şubesi Olağan Genel Kurulu 08/03/2021 tarihinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda saat 19.00’de pandemi kurallarına uygun olarak gerçekleştirildi.

Divan Kurulu Başkanlığını Bölgesel Gözlemci Mehmet Demirel'in yaptığı Genel Kurulda Mevcut Şube Başkanı Şuayip Çakır ve İl Hakem Kurulu eski başkanı Mehmet Kayatürk'ün listeleri demokratik ortamda yarıştılar.

36 üyenin 34 ünün oy kullandığı genel kurulda Mehmet Kayatürk'ün turkuaz listesi 16 oy, Şuayip Çakır'ın yeşil listesi ise 17 oy alırken 1 oy geçersiz sayıldı.

Bu sonuçlarla Şuayip Çakır tekrar Karaman Hakem ve Gözlemcilerinin başkanlığına seçildi. Yönetim ve denetleme kurulu görev dağılımı şu şekilde gerçekleşti;
 
Başkan: Şuayip ÇAKIR ,
Başkan Vekili: Bayram ÖZÜTEMİZ ,
Sayman: İbrahim ÜNSAL,
Sekreter: Salih KAYA,
Üye: Kerem ÇINAR,

Denetleme Kurulu Başkanı: Ferit PEKŞEN
Üye: Sevgi CAN,
Üye: Harun Can KARAN
 
Genel Merkez Delegeleri:
Ahmet EŞMEKAYA
Bayram ÖZÜTEMİZ
 
Seçimden sonra yaptığı konuşmada KARAMAN Şube Başkanı Şuayip ÇAKIR katılımlarından dolayı tüm delegelere teşekkürlerini sunarak, "Seçimi camiamıza yakışır, demokratik ortamda, vakur bir şekilde gerçekleştirmenin huzuru içerisindeyim. Bu seçimin kaybedeni yoktur. Bu seçimin kazananı KARAMAN Hakemliğidir. Üzerimizde ki yükün ve sorumluluğun farkındayız. Üyelerimizin teveccühü ile bize tevdi edilen görevi layıkıyla yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" diyerek Genel Kurul sonuçlarının KARAMAN Hakemliğine hayırlar getirmesi temennisinde bulundu.
Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ