ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 34.204.186.91
Online Ziyaretçi: 10
Bugün Toplam: 2495
Dün Toplam: 14290
Genel Toplam: 21686990
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

Tarih:

05 Haziran 2018 Salı 22:53

Okunma:

3570

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI

MHK-BHK-İHK RAMAZAN BAYRAMI MESAJLARI
Ulusumuzun, Futbol ailesinin ve hakem camiamızın mübarek Ramazan Bayramını kutlar; Bayramın, tüm güzellikleriyle birlikte yeni sezonda camiamıza sağlık, mutluluk ve başarılar getirmesini dilerim.

Yusuf Namoğlu
MHK BAŞKANI 

Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiamıza hayırlı olsun!
 
Bedri Dölkeleş
MHK Başkanvekili


Camiamızın tüm mensuplarının ve ailelerinin Kurban bayramını kutluyor, sağlık ve huzurla gelecek üstün başarılar diliyorum.

 
Metin Tokat
MHK Üyesi
 
Kalpler vardır sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır dostluğu paylaşmak için ve bayramlar vardır sevgi ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

Erol Ersoy
MHK Üyesi

Mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder hayırlara vesile olmasını dilerim. Dualarınızı camiamızdan eksik etmeyin...Ailenizle nice mutlu bayramlara..

Alican Lakot
MHK Üyesi
Tüm inananların ve hakem camiasının Mübarek Ramazan  Bayramını sevdikleriyle birlikte sağlıklı ve huzur içinde geçirmelerini dilerim. Bayram tüm insanlığa ve hakem camiasına hayırlı olsun!


Murat Ilgaz
MHK Üyesi
 Tüm İslam alemini, ulusumuzun ve Hakem camiasının Mübarek Ramazan Bayramlarını kutlar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

Kadir Tozlu
MHK Üyesi
 
Bizim hayatımızda nehirler vardır, köpüklerinde umutlarımızı yüzdürdüğümüz ve bizim ömrümüzde güzel insanlar vardır, görünmeyince ölesiye özlediğimiz Bayramınız Kutlu Olsun.
Serdar Tatlı
MHK Üyesi
 
 Mübarek bayram ulusumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. Hayırlı bayramlar dileğiyle.

Hacı Ahmet Erdoğan
MHK Üyesi 
Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun...


Hakan Sivriservi Üst Klasman Gözlemcisi- TFFHGD Disiplin Kurulu Başkanı

 
Bayramlar, dargınlıkların unutulduğu, insanların barıştığı, kardeşçe kucaklaştığı günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulandığı bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm hakem camiasının bayramı kutlu olsun.

Ferhat Gündoğdu BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

İslamın nurlu güneşi kalbinize dolsun, makamınız cennet Hz.. Muhammed komşunuz olsun, günleriniz mutluluk, gönlünüz saadetle dolsun bayramınız mübarek olsun.

Cengiz Akyüz BHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi

Her bayramda hatırlanmak ve hatırlatmak için, Ramazan Bayramınız mübarek olsun..
Ziya Çetin BHK Üyesi ve Üst Klasman Gözlemcisi

Hayat nefes aldığımız kadardır, gerçek olan güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu mübarek günlerde birlikte yaşamanın ümidi ile Ramazan Bayramınız Kutlu olsun...


Habeşi Bilal Kutlu BHK Üyesi ve Klasman Gözlemcisi

  Hayır kapılarının sonuna kadar açık, kaza ve belaların bertaraf olduğu Ramazan  Bayramının, yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle sağlık, mutluluk ve başarılar dilerim.Ankara İHK adına Sürhat Müniroğlu ve yönetim kurulu

Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.

Mücahit Tatar
Aydın İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi
 
Dostluğu, sevgiyi ve geleceği... Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı... Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim. 

Mustafa Düzkaya Konya İHK Başkanı

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği.. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Kurban Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim.

Kahraman Minnet
Ordu İHK Başkanı-TFFHGD Yöneticisi ve Bölgesel Gözlemci


Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, Ramazan Bayramınız kutlu olsun! Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin.
Şükrü Okur Aksaray İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Tüm hakem camiasının ve ülkemiz insanının Ramazan Bayramlarını canı gönülden kutlar, sağlık ve mutluluklar dileri. 
İsmet Gülbağlar Adıyaman İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj, kapatır mesafeleri birleştirir gönülleri kalbiniz nur, haneniz huzur dolsun, Bayramınız mübarek olsun.
Hüseyin Eşiyok Tokat İHK Başkanı 
Futbol ailesinin, hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, aileleriyle birlikte sağlıklı nice bayramlar görmelerini dilerim.


Süleyman Güneş Afyonkarahisar İHK Başkanı ve   Klasman Gözlemcisi

Bir bayram gülüşü savur göklere, eski zamanlara gülücükler getirsin öyle içten samimi, gözyaşlarınızı bile tebessüme çevirsin. Tüm inananların ve hakem camiasının Ramazan Bayramı kutlu olsun.
 
 Çetin Topuz Kayseri İHK Başkanı

Ramazan Bayramı'nın ulusumuzun diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dileriz.

Ramazan Musluk Bolu İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci 

Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a sonsuz şükürler olsun! Ramazan Bayramı bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun.


Evren Atış Zonguldak İHK Başkanı ve bölgesel Gözlemci


Yüreklerde bir esinti ve barış paylaşımına en sıcak merhabadır bayramlar. Ümmetin birlik ve beraberliğinin daim olmasına, kanın durmasına, sevgi, hoşgörü ve barışın hakim olması temennisiyle; 
Ramazan Bayramını tüm sevdiklerinizle birlikte hayırlı ve mutlu geçirmeniz dileği ile İyi Bayramlar…
Haluk Demireli Kırklareli İHK Başkanı
Mübarek Ramazan Bayramını sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve huzur içinde geçirmenizi dileriz. Bayram tüm insanlığa hayırlı olsun!

İbrahim Türkmen Kütahya İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci
 
Hayat yaşamayı, vefa hatırlamayı, dostluk paylaşmayı, özel günler ise hatırlamayı bilenler için vardır. Ramazan Bayramınız mübarek olsun.


Bahri Beytekin Kastamonu İHK Başkanı

Tüm inananların, futbol ailesinin ve hakem camiasının mübarek Ramazan Bayramlarını tebrik eder, sağlıklı, mutlu ve başarılı günler geçirmelerini dileriz.

İdris Dağlı Kilis İHK Başkanı ve Bölgesel Gözlemci 
Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerini hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülününüz hiç solmasın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun...

Hüdaverdi Savcı Mersin İHK Başkanı –TFFHGD Genel Merkez Yöneticisi ve Bölgesel Gözlemci

Ramazan Bayramınızı tebrik ediyor, Sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde nice bayramlar diliyoruz.

Gaziantep İHK Başkanı Ahmet Taşkın ve Yönetim Kurulu

Yüreğinize damla damla umut, günlerinize bin tatlı mutluluk dolsun. Sevdiklerini hep yanınızda olsun, yüzünüz ve gülününüz hiç solmasın. Ramazan Bayramınız kutlu olsun...

Veli Ünlü K.Maraş İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Mübarek Ramazan Bayramı tüm ulusumuza kutlu olsun. Allah tüm inananlara nice huzurlu, bereketli bayramlar nasip etsin. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar.

 
Selami Mete Yozgat İHK Başkanı

 Bayramınızın yaşadığınız tüm sorunları alıp götürmesi dileğiyle.. Ramazan Bayramınız mübarek olsun, tüm dertleriniz deva bulsun. Camiamıza Eskişehir’den en içten selamlarımızı gönderiyoruz.

Recai Yaşar Eskişehir İHK Başkanı ve Klasman Gözlemcisi

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ