ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 3.236.214.19
Online Ziyaretçi: 17
Bugün Toplam: 3169
Dün Toplam: 6760
Genel Toplam: 21863137
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MHK'DAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERE VİZE JESTİ!

Tarih:

04 Mayıs 2021 Salı 09:44

Okunma:

1567

Yorum:

0     Yorum Yaz

MHK'DAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERE VİZE JESTİ!

MHK'DAN HAKEM VE GÖZLEMCİLERE VİZE JESTİ!
Haber, insanoğlunun yakın ve uzak çevresiyle iletişiminde ilgisini çeken olayları öğrendiği bir olgudur, bir yazı biçimidir, bir ifade şeklidir.

Eğer bu haber genel toplumu ilgilendirirse daha da anlam kazanır.

Bu verdiğimiz haberi ilk siz duyacaksınız.

Haber; camiada çok sayıda kişiyi ilgilendiriyor. 

Konu olan haber; heyecan verici, alışılmadık, beklenmedik, hayret verici, çok önemli, ciddi ve ilginç unsurlarından hepsine sahip.

Artık habere girme zamanı. MHK Başkanı Serdar Tatlı, hakem camiasının pandemiden çok etkilendiğini TFF Başkanı Nihat Özdemir’e anlatır ve şöyle bir talepte bulunur; Bu sene hakemlerden ve gözlemcilerden vize ücreti alınmasın. Başkan Özdemir’de konuyu yönetim kurulu toplantısına taşır. Yönetim kurulu da Tatlı’nın önerisini haklı bulurlar ve bu sene tüm hakem ve gözlemcilerden vize ücreti alınmamasına karar verirler.
Bu karar da Hakem camiasının ilkleri hanesine yazılır.


SIRA GENEL MERKEZDE

Pandemi koşulları malum. Alt ligler oynanmadı. Dolaysıyla hakemler maça çıkıp tek kuruş kazanamadı. MHK’nın bu jestine Genel Merkez’de duyarsız kalmayacağını düşünüyoruz.  Daha önce olduğu gibi oynanmayan liglerin hakem ve gözlemcilerinden vize ücreti almamalı. 

Etiketler:

YORUMLAR

Maça Çıkamayan Adam
Merhaba Sayın Ercan Hocam,hepimizin bildiği gibi bu "Covid Belası" sebebi ile bir çok kez maçlar ertelendi ve en sonunda oynanmayacağına karar verildi. Geçen yıl bu sene oynanmayacağını bile bile derneğe para yatırdık. TFF'nin aldığı vize parası İl hakemleri ve Bölgesel hakemler için çok az bir meblaü zaten buradaki en fazla parayı dernek üyeliğine veriyoruz. Bence bu dernek ücretinin bu seneliğe alınmaması gerekiyor çünkü biz hakemler olarak gidip hiç te az ücret sayılmayacak sağlık muayenesine para veriyoruz. Geçen yıl bu dernek parasını verdik ama dernekten hiç bir yarar göremedik açıkçası.İnşallah burada görüp dikkate alırlar. Teşekkürler
05 Mayıs 2021 Çarşamba 14:31
Hakemler Mağdur
Değerli hocam çok güzel haber yapmışsıniz Sayın Serdar Tatli'yi tebrik ediyorum. Aynı duyarlılığı genel merkezden de bekliyoruz hakemlerin çoğu pandemide dolayı sıkıntı da bu sene ücretler alınmasın genel merkez bu zor şartlarda hakemlere yüklenmesin.
04 Mayıs 2021 Salı 11:57

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ