ZİYARETÇİ SAYISI
IP Adresiniz: 35.153.166.111
Online Ziyaretçi: 29
Bugün Toplam: 4971
Dün Toplam: 4629
Genel Toplam: 23300907
HABER ARAMA
 
 
ÖNEMLİ LİNKLER
HAVA TAHMİNİ

Şehir Seçiniz

MUŞ FERZENDE EMRE'DEN VAZGEÇMİYOR!

Tarih:

01 Ocak 2015 Perşembe 22:56

Okunma:

5918

Yorum:

0     Yorum Yaz

MUŞ FERZENDE EMRE'DEN VAZGEÇMİYOR!

MUŞ FERZENDE EMRE'DEN VAZGEÇMİYOR!
Muş Futbol Hakem Camiası 11.Genel Kurulda Huzura Devam Dedi
Tüzük gereği dernek Ocak ayı içerisinde genel kurullarını tamamlaması gerekiyor. Bunun ilk örneğini bugün Muş ve Bitlis hakemleri verdi. Muş’ta Ferzende Emre ile yola devam derken Bitlis Murat Öztürk’le güven tazeledi. Bitlis hakemlerinin seçimini yarın sabah fotoğraflar geldiğinde gireceğiz.
 
 
İlk seçim haberi Muş’tan geldi!
 
 
 
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muş Şubesi 11. Olağan Genel Kurulunda Ferzende Emre 3 Yıllığına Yeniden Başkanlığa Seçildi.
Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Muş Şubesi’nin 11’ncu genel kurul toplantısı Perşembe günü Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Gençlik Merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurulu ASKF Başkanı Kemal Türkan, Futbol İl Temsilcisi Aytaç KOYUNCU, ASKF Sekreteri Bülent Vurar, ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çavuş Hakemler ve Gözlemciler katıldı. Yapılan seçimlerde mevcut Başkan Ferzende Emre yeniden göreve seçilerek güven tazeledi. Bölgesel Gözlemci Hikmet KIRIKTAŞ’ın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda kâtip üyeler Ümüt YILDIRAK, Kemal TÜFENK ve Fırat AYKAN seçilirken kongre oldukça seviyeli ve samimi bir ortamda geçti.

Tek liste halinde seçime gidilen Muş’ta 34 üyeden 32’sının katılımıyla gerçekleşen 11. Genel kurulda Ferzende Emre tekrar göreve seçilerek 3 yıllığına bu göreve talip oldu.

Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından TFFHGD Muş Şube Başkanı Ferzende Emre faaliyet raporları hakkında bilgileri üyelere aktardı.

Delegelere hitap eden Emre “birlik beraberliğimizin devamı için elimizden gelenin en iyisini siz değerli üyelerimize bu güne kadar sunduk bundan sonrada sunmaya devam edeceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın  “Şükürler olsun ki geçmiş yıllarda olduğu gibi bu seçimde de İlimizde hiçbir sıkıntı yaşanmadan seçimi huzur ve güven içinde geçirdik.

Tüm delegelere teşekkürlerimi iletiyorum, Ülkemizin Birlik ve Beraberliğe ihtiyacı olduğu bu dönemde biz hakem camiası olarak elimizden gelen çabayı gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz tabiki demokratik ortamlarda seçimler yapılmalı ancak biz Muş hakem camiası olarak birlik ve beraberliğimizi bu güne koruduk ve bundan sonrada korumaya devam edeceğiz, zaten üye sayımız 34 seçim yapılarak ikiye bölünmenin hiç kimseye yarar getirmeyeceği gibi camiayı ayrıştıracağı kaçınılmaz bir gerçektir.

Geçtiğimiz hafta EPAK eğitiminde delegelere seslendim arkadaşlar bu görevi yapmak isteyen varsa ben gönüllü olarak çekilmeye hazırım yeter ki ilimizde huzursuzluk olmasın delegelerin hepsi biz senden memnunuz sen yine devam et senden başkası bu görevi bu kadar özverili ve istekli yapmaz biz hepimiz seninle beraberiz dediler, bende delegelerin bu isteği üzerine yönetim kurulunda 2 genç kardeşimizi takviye ederek tekrardan devam kararı aldım ve huzur kazansın dedim.

Buradan yetkililere seslenmek istiyorum İlimiz hem hakem camiası olarak hem de asayiş olarak Ülke genelinde en huzurlu illerin başında gelmektedir ancak; ne yazık ki bizim bu huzurlu ortamımız klasman değerlendirmelerinde hiç dikkate alınmamaktadır ilimizde ne ulusal hakem nede ulusal yardımcı hakem bulunmamaktadır oysaki ilimizde pırıl pırıl gençler bulunmaktadır bu gençlerimizin değerlendirmeye alınmasını arzu etmekteyiz dedi. 

Konuşmacılar Muş’un hakemliğini nasıl daha ileri götürebiliriz görüşlerini belirterek 11. Olağan genel kurul sona erdi ve toplu olarak yemeğe geçildi.
 
YÖNETİM KURULU
Başkan-Ferzende Emre,
Başkan Vekili Ömer Şener
Sekreter- İsmail EMRE
Sayman- M. ŞükrüKÖZCÜ
Asil Üye- Edip KIRIKTAŞ


 
DENETLEME KURULU
Ayhan GÖKSUN
Necat GEÇER
Ö. Vehbi EKER

ÜST KURUL DELEGELERİ
Ferzende Emre
Ayhan GÖKSUN
Necat GEÇER
 
    

Etiketler:

YORUMLAR

Bu habere henüz yorum yapılmamış

YORUM YAP

Ad Soyad:
E-Posta:
Yorum:
REKLAMLAR www.tokataktuel.com
REKLAMLAR FACEBOOK SAYFAMIZ